Práce Expedient, Úředníci ve skladech Kraj Vysočina SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Expedient, Úředníci ve skladech

Náplň práce: - rozměrová kontrola hotových výrobků - balení a expedice hotových výrobků - vnitropodniková doprava Váš profil: - min. SŠ vzdělání technického zaměření - praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky - výborná orientace ve výkresové dokumentaci - znalost práce na PC (MS Office) - řidičský průkaz sk. "B" Nabídka: - perspektivní práce u dynamicky se rozvíjející firmy - zázemí zahraniční mateřské společnosti - 5 týdnů dovolené - závodní stravování

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 37.5

Jméno zaměstnavatele: SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.

Forma kontaktu: Lenka Šperlingová, asistent, personalista

Job krátký popis: Úředníci ve skladech

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce, pokladní, Pokladníci v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Pro naši prodejnu v Jihlavě hledáme schopné a ambiciózní pracovníky na pozici POKLADNÍ. Náplň práce: - markování zboží na pokladně - sjednávání splátkových
OKAY s.r.o. - 2016-05-13 - Kraj Vysočina

číšník / servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jaroslav Jung - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

MUDr. Jana Musilová - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

TREBENO s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Dělník dřevozpracující výroby truhlář (převážně ruční), Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - 12500 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, U Hl. nádraží 15. Dělník kontroly dílců a výrobků, jejich kompletace , balení a expedice truhlářských
Jaroslav Berka - JAVAB - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Dělník na výrobních strojích, Strojírenští kovodělníci - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Plandry 3. Práce převážně na výsekových a sekacích strojích, vyučení a praxe na sekacích strojích
STAALBOEK s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

dojič/ka koz, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

ZN Agro s.r.o. - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

Frézař kovů - klasická fréza, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 131. Chcete pracovat jako frézař (na klasické fréze)? Máte SOU strojního zaměření (frézař)? Pak nás kontaktujte!! Nástup:
MODYNAS, s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Koncipient, Obchodní referenti - 11500 - 35000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Požadavky: ŘP sk. B výhodou, obsluha kancelářských programů na uživatelské úrovni, čistý rejstřík trestů, schopnost a ochota se dále vzdělávat, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
PM EDER, s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - 26000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Milan Halama - 2016-05-25 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - CZK měsíčně

Na naši provozovnu do Jihlavy hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici kuchař/ka - možno i na zkrácený úvazek. Požadujeme: * vyučení a praxi v oboru gastronomie * znalost hygienických předpisů
EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

Obchodní asistent/ka, Obchodní referenti - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jihlava. Požadavky na obsazovanou pozici: znalost MS Office, znalost účetního programu POHODA výhodou, anglický jazyk (středně pokročilý), flexibilita, komunikativnost, ochota
TranSun s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - 32000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
- vyhledávání potencionálních zákazníků, sjednávání schůzek, představení produktu (výhradní zastoupení na kabelové úložné systémy
STRADER Čechy s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Obsluha solné jeskyně - Žďár nad Sázavou, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 8400 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
*PRÁCE 30 HOD/TÝDEN, PRAC POMĚR NA DOBU URČITOU OBSLUHA BUDE PRACOVAT V SOLNÉ JESKINI A V RECEPCI , MÍSTO VHODNÉ PRO OZP, AVŠAK V SOLNÉ JESKYNI SE CHODÍ V NEROVNÉM TERÉNU ,NENÍ TEDY
Solná jeskyně AK s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

OSTRAHA - Žďár nad Sázavou, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Pharm Invest s.r.o. - 2016-04-22 - Kraj Vysočina

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 9000 - 11500 CZK měsíčně

Motel Pávov, s.r.o. - 2016-04-29 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA - Milovy, Pomocní kuchaři - 12500 - CZK měsíčně

Vyučený/ná, samostatnost, smysl pro týmovou práci,spolehlivost Nabízíme: - příspěvek na stravu, zaměstnanecké ubytování, pobyty v rámci řetězce OREA V případě
OREA HOTELS s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Popelář, Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - 10000 - 10000 CZK měsíčně

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. - 2016-05-03 - Kraj Vysočina

Pracovníci v sociální sféře - osobní asistenti, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 14000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Místo výkonu práce je Žižkova 98, Jihlava Odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách, dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních
ŽIVOT 90 - Jihlava - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

pracovník,-ce v sociálních službách, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 17500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Bystřice n.Pernštejnem, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 14000 - CZK měsíčně

Je nutné, aby pracovníci měli kurz Pracovník v sociálních službách, popřípadě v tomto kurzu byli již zařazeni. podnikové stravování,
Domov Kamélie Křižanov, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asistent/ka - Velké Meziříčí, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 10500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Náplň práce: - přímá práce s uživateli služby v jejich domácnostech včetně vedení dokumentace Nabízíme: - práci na částečný úvazek (0,75) nebo dohodu o
Diecézní charita Brno - 2016-05-22 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK ÚDRŽBY, SEČENÍ TRÁVY, Pracovníci v půjčovnách - 70 - CZK za hodinu

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

SPORTIS, příspěvková organizace - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Pracovník vizuální kontroly na lakovně, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Náplň práce: provádění vizuální kontroly kvality na lakovně dle předepsaných postupů ve stanoveném rozsahu a četnosti, třídění
HOEKO - Automotive s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

PROJEKTANT, KONSTRUKTÉR, Konstrukce zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 19500 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Požadavky: VŠ/SŠ technického směru, znalost práce na PC (MS Office, CAD, 3D), znalost AJ nebo NJ výhodou, týmová práce Popis práce: provádění projekčních a konstrukčních
ŽĎAS, a.s. - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - CZK měsíčně

BEDO CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Skladník dělník- bez obsluhy VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Svářeč kovů, Svářeči - 32800 - 33500 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadujeme: -Svářecí průkaz ZK 135, svařování metodou CO2 -Spolehlivost, pečlivost a vysoce zodpovědný přístup k práci -Znalost čtení výkresové dokumentace Pracovní náplň:
SDpeople, s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 14000 - 20000 CZK měsíčně

UNICON, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina