Práce Finanční konzultant, Finanční poradci specialisté Hlavní město Praha 2P Commercial Agency s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Finanční konzultant, Finanční poradci specialisté

Místo výkonu práce: U Zvonařky č.p. 291/3, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Kontaktní osoba: Puzina Evgenia, e-mail: epuzina (at) 2pagency.com Zkušenosti a odborná znalost: 1) ve rozpočování a plánování 2) ve výpočtu a analýze nákladů v prodeji telefonu v mezinárodním obchode 3) optimalizace nákladů a zvýšení ziskovosti podniku v oblasti prodeje mobilních telefonů a mobilního příslušenství Jazyky: 1) aktivní angličtina 2) antivní ruština 3) pasivní čeština

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: 2P Commercial Agency s.r.o.

Forma kontaktu: Evgenia Puzina

Požadované jazyky: **-1

Job krátký popis: Finanční a investiční poradci

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník v konzultační společnosti, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Na Dolinách 150/4, 147 00 Praha 4 Prvotní kontakt: email - Belina (at) KRCpartners.com Nabízíme: - Příjemnou atmosféru v malém kolektivu - Fixní plat - Pružnou
KRC partners s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Asistent/ka pedagoga , Asistenti pedagogů - 16430 - 20700 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Místo výkonu práce: Kollárova 271/5, 186 00 Praha 8 Kontaktní osoba pro první kontakt: Mgr. Tomáš Holubec - tel.: 778 702 534 - PO-PÁ 8,00-16,00 hod. nebo e-mailem : t-holubec (at) kollarovka.cz Upřesňující
Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Barmani - specialisti na míchané nápoje, Barmani - 12100 - 15100 CZK měsíčně

Barmani
Místo výkonu: Václavské náměstí 1282/51, 110 00 Praha 1 Kontakt: Kostka Josef, tel.: 603 517 587 (10-15hod), e-mail: jannisfood (at) email.cz Anglický jazyk - rodilý mluvčí Barmanský kurz
Jannis Food s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Elit CZ řidič-skladník pobočka Kunratice, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - 23000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Kunratice Kontaktní osoba: Krčál Jan, tel.: 244912020, e-mail: kunratice (at) elit.cz, Dovolená navíc,
ELIT CZ, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Grafici a výtvarníci v multimédiích, Grafici a výtvarníci v multimédiích - 25000 - 45000 CZK měsíčně

Grafici a výtvarníci v multimédiích
Místo výkonu práce: Vinohradská 3333/159a, Strašnice, 100 00 Praha 10 Kontakt: Nugentová Helena, tel.: 221123424, e-mail: nugentovah (at) rfel.org RFE/RL hledá zaměstnance na pozici "televizní grafik".
RFE/RL, Inc., odštěpný závod - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Information Risk and Security Manager, Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - 80000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce: Hvězdova 1716/2b, Nusle, Praha 4 Kontakt: Vlčko Peter, e-mail: peter.vlcko (at) d-ploy.cz Pracovní náplň: - Zodpovědnost za navázání
D-ploy (Czech Republic) s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Ministerský rada oddělení provozu informačních a komunikačních systémů, Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení - 19360 - CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Poznámka k místu: Ministerstvo spravedlnosti ČR vyhlašuje společné výběrové řízení na služební místa ministerský rada oddělení
MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

.NET developer, Vývojáři softwaru - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru

SII s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Odborní asistenti v administrativě - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě

OPEN FINANCE s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Odborný referent - spisový pracovník (DS), Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Štěpánská 15, Praha 2, 120 00 Prvotní kontakt: email - odd.personalni (at) coi.cz, osobně - do 14.3.2016 Štěpánská 15, Praha 2, 120 00. Vice info na (povinné náležitosti
ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE - 2016-02-25 - Hlavní město Praha

odborný učitel/ka autooborů, Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 21000 - 27000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Na pozici rádi přivítáme zkušeného kolegu, který: má ÚSO technického směru s maturitou - automobilní obory (autoopravárenství), VŠ oznalost PC oDPS (případně ochota
Střední škola automobilní a informatiky - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pokladní v maloobchodní prodejně, Pokladníci v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Pracovní náplň: nakládání se zbožím, kontrola a prezentace zboží, obsluha pokladny Požadujeme: vzdělání – nižší střední, praxe v obchodním řetězci výhodou,
NORMA, k.s. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Pracovník na přípravu pizzy, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

DAZ GROUP s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Pracovník revizního a kontrolního oddělení, Řídící pracovníci obrany a bezpečnosti státu a požární ochrany - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci knihoven, muzeí, bezpečnosti a v příbuzných oblastech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Praha/Střední Čechy, prvotní kontak telefonicky 731 472 449 nebo e-mailem: asistentka (at) police-ondra.cz. Požadujeme praxi v oboru minimálně
EBS-BODYGUARD.COM s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Přepážkový pracovník, Odborní pojišťovací poradci - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

UNIQA pojišťovna, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Recepční, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
KONT.: Své životopisy včetně fotografie zasílejte na uvedený e-mail. Náplň práce:administrativa, komunikace se zákazníky, vedení databází, sadministrativní práce spojené
STRATOS AUTO, spol. s r.o. - 2016-03-06 - Hlavní město Praha

Sekundární lékař oddělení stereotaktické a radiační neurochirurgie, Lékaři v chirurgických oborech - 33200 - 45000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce: Roentgenova 2/37, Praha 5 Motol - stereotaktická neurochirurgie s použitím Leksellova stereotaktického systému, radiochirurgie s použitím
Nemocnice Na Homolce - 2016-02-22 - Hlavní město Praha

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 85 - 100 CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
místo výkonu práce: Na strži 1683/40Krč Kontakt :e-mail: KONTAKTOVAT POUZE E-MAILEM: info (at) knihydobrovsky.cz,Životopisy s aktuální fotografií zasílejte na email info (at) knihydobrovsky.cz ,,KNIHY DOBROVSKÝ''
DOBROVSKÝ s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

SPECIALISTA/SPECIALISTKA ŘÍZENÍ POHLEDÁVEK - JUNIOR (Praha), Ostatní úředníci v oblasti účetnictví - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Hlavní poslání pozice: Průběžný monitoring a zlepšování procesů v oblasti pohledávek společnosti Reporting vedení společnosti Popis činností: Reporting související s
##pracodawca## - 2016-04-24 - Hlavní město Praha

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Kvalifikace v oblasti nedestruktivního testování s platným certifikátem ve stupni 2. nebo 3., praxe ve zkoušení. Vhodné zaměření na letecký průmysl. Kontaktní osoba: Ing. Milan
A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Svářeč, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Anyx s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Svářeči - 120 - CZK za hodinu

Pro první kontak, telefonická domluva na tel.: 603216508 Ihned přijmeme svářeče ČSN EN 287-1 135, platné certifikáty, znalost technické dokumentace,složení zkoušky, samostatnost, spolehlivost.Dlouhodobá
GRAND LT, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci
NÁPLŇ PRÁCE - Zodpovědnost za odstranění nahlášených závad - Řešení technických požadavků v oblasti migrace uživatelů do prostředí
ELTODO, a.s. - 2016-04-21 - Hlavní město Praha

Učitel/ka odborných předmětů , Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 11500 - 12800 CZK měsíčně

Místo výkonu: V úžlabině 320/23, 100 00 Praha 10-Malešice Kontakt: Mgr. R.Müllerová, e-mail: mullerova (at) uzlabina.cz Učitel/ka programování (C#,C) Výuka programování na základní
Střední průmyslová škola elektrotechnická - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

uklízečka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 12400 - 12400 CZK měsíčně

místo výkonu práce: Na Balkáně 74/2590, Praha 3 kontakt: Jaroslava Kozohorská: email: skolka.balkan (at) seznam.cz pracovní doba 7-15,30 Zaměstnanecké výhody:
Mateřská škola, Praha 3, Na Balkáně 74/2590, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

vedoucí krajské pobočky zábavně-výchovných pořadů pro děti, Ostatní řídící pracovníci v oblasti kultury a zábavy - 40000 - 60000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve sportovních, zábavních a příbuzných zařízeních
místo výkonu- Praha ( v terénu (školy) i doma kontakt emailem-uhrai1 (at) seznam.cz Vedoucí si sám organizuje pracovní dobu a její náplň, řídí
Mgr. Ivana Hrabalová - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

VŠEOBECNÁ SESTRA NA ODD. GYNEKOLOGIE + JIP, Všeobecné sestry s osvědčením - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Kontaktní osoba: Gvoždiaková Nela Mgr., tel.: 257272306, e-mail: volna.mista (at) homolka.cz Místo výkonu práce: Praha Požadavky: - SZŠ - Osvědčení o registraci dle zákona č. 96/2004 Sb. NUTNÉ -
Nemocnice Na Homolce - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Vychovatel/ka ve školní družině, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 20000 - 23600 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Mezi školami č.p. 2322/1, Stodůlky, 158 00 Praha 58 Požadovaná kvalifikace: vzdělání zaměřené na přípravu vychovatelů
FAKULTNÍ ZŠ PEDAGOGICKÉ FAKULTY UK - 2016-05-20 - Hlavní město Praha

Zámečníci strojů, Zámečníci strojů - 120 - 150 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Ke Slatinám 117, Praha 10 Kontakt: Beznosková Iveta Bc., tel.: 728310305, iveta.beznoskova (at) attl.cz Vyučen v oboru, minimální praxe
Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři bez specializace - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Zubní lékaři

DUHA - zdravý úsměv, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha