Práce Finanční účetní , Účetní finanční a investiční Hlavní město Praha ČESKÁ ŠKOLNÍ INSPEKCE - nabídky práce

Pracovní pozice:
Finanční účetní , Účetní finanční a investiční

Místo výkonu: Fráni Šrámka 37, 150 00 Praha 5 - Smíchov Přihlášku s požadovanými doklady zasílejte do 15. července 2016 (datum doručení na ústředí ČŠI) na adresu: Česká školní inspekce, Oddělení profesního rozvoje, Mgr. Lucie Sokolová, Fráni Šrámka 37, 150 21 Praha 5. Přihláška musí být doložena se: - strukturovaným profesním životopisem - motivačním dopisem - ověřenou kopií dokladu o dosaženém vzdělání (maturitní vysvědčení) SŠ vzdělání ekonomického směru; Náplň práce: - komplexní vedení účetnictví účetní jednotky, - koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih, - zajišťování odborné činnosti na úseku finančního účetnictví, - vedení účetní agendy podle jednotlivých středisek (inspektorátů), - kontrola pokladních operací z hlediska účetnictví a inventarizace pokladní hotovosti a cenin, - dokladová inventarizace účtů, - v závěru finančního roku v souladu s termíny účetní závěrky kontrola včasného vyúčtování záloh, - sledování vývoje pohledávek dle jednotlivých účtů a předložení návrhu na řešení pohledávek po splatnosti. Zaměstnanecké výhody: - platové zařazení v 10. platové třídě dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravenky - kvalitní materiální zázemí pro výkon práce - profesní rozvoj zaměstnanců

Minimální plat: 16440

Maximální plat: 24750

Hodin týdně: 42.5

Jméno zaměstnavatele: ČESKÁ ŠKOLNÍ INSPEKCE

Forma kontaktu: Mgr. Lucie Sokolová

Job krátký popis: Úředníci v oblasti účetnictví

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Account Manager, Nejvyšší představitelé středních společností a institucí - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Nejvyšší představitelé společností a generální ředitelé
Hledáme nové manažery do rozrůstající se společnosti! Jste ambiciózní, aktivní, reprezentativní a komunikativní? Chtěli byste se podílet
E&V Business s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

číšník/servírka , Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

fyzické pracoviště - restaurace Putica, Anglická 81/24, P2, Vinohrady prvotní kontakt - zaslání životopisu na e-mail : personalni22 (at) seznam.cz požadavky na pracovníka : vyučen v oboru, nekuřák, středně
Ondřej Šimek - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Finanční účetní, Účetní finanční a investiční - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: KSZ v Ostravě, Na Hradbách 21, Moravská Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: dvorakova (at) ksz.ova.justice.cz nebo sidiropulosova (at) ksz.ova.justice.cz Požadujeme: -vzdělání
ČR - Krajské státní zastupitelství v Ostravě - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

Java Developer- Backend, Vývojáři softwaru - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce: Türkova 2319/5, Praha 4 Kontaktní osoba: Pečená Jitka, tel. 773 931 003, email:j.pecena (at) cleverbee.com Požadavky: J2EE, EJB, JMX, WebService, UML, SVN, Maven, Ant, Eclipse xDoclet, SQL (není
Cleverbee solutions s. r. o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kodér/ka, Vývojáři softwaru - 16700 - 24000 CZK měsíčně

LeConte s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Konzultant, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Místo výkonu práce: Na Maninách č.p. 876/7, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Luxová Ludmila Mgr., e-mail: ludmila.luxova (at) fdv.mpsv.cz Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond,
Fond dalšího vzdělávání - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Koordinátor/ka odborných projektů, Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Ostatní odborní pracovníci v oblasti umění a kultury
Charakteristika pozice: *koordinace projektů s odbornou knihovnickou tématikou (např.ROI) *správa agendy "Sdružení knihoven ČR" (SDRUK) *organizace konference "Knihovny
##pracodawca## - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Manažer obchodního týmukonzultant pro stávající klientelu, Pojišťovací poradci specialisté - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Místo výkonu práce Pobřežní 46, Praha 8 Prvotní kontakt se zaměstnavatelem telefonicky ve všední dny od 9:00 do 17:00 nebo zasláním emailu na uvedenou adresu michaela.kupkova (at) zp.metlife.cz Popis
MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku - 2016-06-22 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce - molekulární bilologie, Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Obchodní zástupce - molekulární biologie Hlavní požadavky: •VŠ vzdělání s molekulární biologie. •Angličtinu na komunikativní úrovni. •Uživatelskou znalost práce
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-04-21 - Hlavní město Praha

Pokladní v maloobchodní prodejně, Pokladníci v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Pracovní náplň: nakládání se zbožím, kontrola a prezentace zboží, obsluha pokladny Požadujeme: vzdělání – nižší střední, praxe v obchodním řetězci výhodou,
NORMA, k.s. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Pracovník přímé obslužné péče v azylovém domě, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 14500 - 15500 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Náplní práce je praktické zajištění celodenního chodu v azylovém domě pro ženy na pozici pracovnice v sociálních službách.Práce
NADĚJE - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Právník, Podnikoví právníci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu: V Pachmance 540, 164 00 Praha 6 Kontakt: Bc. Tomáš Skácel, e-mail: tomas.skacel (at) granton.cz Znalost právního řádu Kazachstánu a Ruské
Granton s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

prodavač, Prodavači potravinářského zboží - 14700 - CZK měsíčně

místo výkonu práce: Prodejna potravin - Žabka, Novodvorská 995/83, Praha - Kamýk kontakt: předem telefonicky Jose Tichý: 724 116 499, email: josti (at) volny.cz Zaměstnanecké výhody: motivační
Josef Tichý - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Promotér/prodejce, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Místo výkonu práce: Plzeňská 346/301, Praha - Stodůlky Kontakt: Lucie Zapletalová, +420 604 191 610, personalni (at) sematc.cz Požadavky: - komunikativnost - asertivita - pečlivost - řidičský průkaz sk. B Zaměstnanecké
Sema Trade Company s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Provozní manager v oboru Facility managementu, Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností - 13300 - 16200 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků
Místo výkonu práce: Pardubický kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina. Zaměstnání formou "home-office" s pravidelnými poradami v sídle
RASYGUARD FACILITY, s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Řídící pracovník v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - 70000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt:email: careercz (at) cz.ibm.com Předchozí zkušenost z mezinárodní IT společnosti podmínkou. Angličtina -
IBM Česká republika, spol. s r.o. - 2016-06-09 - Hlavní město Praha

sanitář/ka, Sanitáři - 13440 - 19830 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Thomayerova nemocnice, Vídeňská 800, 140 59 Praha 4 Prvotní kontakt: email - jaroslava.mrkvickova (at) ftn.cz Výpis z rejstříku
Thomayerova nemocnice - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Skladník, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

ALIMPEX FOOD a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Skladník, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Veselská 709, Praha 9. Kont.: stanislava.novakova (at) kika.com, 774 555 687. Požadujeme: zkušenosti na obdobné pozici výhodou, uživatelská znalost práce na PC, fyzická zdatnost,
Kika Nábytek s. r. o. - 2016-06-09 - Hlavní město Praha

Snídaňový/á kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kongresové centrum Praha, a.s., hotel Holiday Inn hledá vhodného kandidáta/ku na pozici: snídaňový/á kuchař/ka. Náplň práce: - příprava snídaní - příprava
Kongresové centrum Praha, a.s. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

specialista v oblasti prodeje, nákupu a marketingu, Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností
kontakt: Artem Skakun 774 809 793, email: scakunnv (at) seznam.cz místo výkonu práce: Paculova 1117/1, Praha 9 Zaměstnavatele je nutno prvotně kontaktovat emailem, telefonicky. Požadovné
Česká teta POMNĚNKA, s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

stavební dělník - pokládka obrubníků, zámkové dlažby, oprava kanálových šachet, ostatní stavební práce, Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - 100 - 130 CZK za hodinu

Dělníci v oblasti inženýrských staveb
kontakt: Rendlová Jana, tel.: 314009119 - v době od 9.00 do 15.00 hodin, e-mail: jana.rendlova (at) cnes.cz místo výkonu: Středočeský kraj pokládka obrubníků, zámkové dlažby, oprava kanálových
POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA,a.s. - 2016-05-05 - Hlavní město Praha

Strážný - ostraha objektu, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 13400 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

GLANC FACILITY s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Učitel- ka 1. stupeň, Učitelé na 1. stupni základních škol - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Místo výkonu práce: Základní škola, Praha 4, Plamínkové 1593/2, 140 00 Kontaktní osoba: Libuše Baťková, tel: 241 403 875 , e-mail: reditel (at) zsplaminkove.cz Podmínkou je příslušná
Základní škola Plamínkové 1593 - 2016-05-19 - Hlavní město Praha

Učitelka mateřské školy, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 - 2016-03-15 - Hlavní město Praha

Vedoucí pečovatelské služby, Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - 22000 - 28000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Místo výkonu: Sámova 29/7, 101 00 Praha 10 Kontakt: Motivační dopis a CV zasílejte na e-mail: horakova (at) csop10.cz, pí. Horáková Vlasta Minimálně VOŠ,VŠ sociálního zaměření,
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Všeobecná sestra na lůžkovém oddělení, Všeobecné sestry s osvědčením - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Městská nemocnice následné péče (Praha 9) přijme na lůžkové oddělení všeobecnou zdravotní sestru s registrací. Nabízíme velmi dobrou dopravní dostupnost (přímo
Městská nemocnice následné péče - 2016-02-15 - Hlavní město Praha