Práce Frézař CNC, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Plzeňský kraj Formy Tachov s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Frézař CNC, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

místo výkonu práce Oldřichovská č.p. 1437 347 01 Tachov Požadavky: vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru schopnost týmové spolupráce samostatnost, přesnost, důslednost, flexibilita Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou zázemí stabilní společnosti nástupní mzda podle délky praxe + další benefity příspěvek na stravné a penzijní připojištění bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci podpora při zapracování a v profesním růstu příjemné pracovní prostředí vyžití v mimopracovních aktivitách kontakt e mailem nebo tel. PO-PÁ 6.30-14.30 hod.,

Minimální plat: 26000

Maximální plat: 40000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Formy Tachov s.r.o.

Forma kontaktu: Ivana Vysloužilová, mzdová účetní

Job krátký popis: Strojírenští technici

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

číšník/servírka , Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Zašlete předem CV na email jednatel (at) primaverahotel.cz. Minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola nebo kvalitní praxe Nástup možný ihned. Mzdové rozpětí:
EXIMPO PLZEŇ, spol. s r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

dělník v automotive, Montážní dělníci mechanických zařízení - 85 - 95 CZK za hodinu

Montážní dělníci mechanických zařízení

HASRA s.r.o. - 2016-03-10 - Plzeňský kraj

Elektromechanik/čka 21 000,- čistého; MOŽNOST UBYTOVÁNÍ, Elektromechanici - 21000 - 26000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pro podnik Škoda a.s v Plzni přijmeme ELEKTROMECHANIKY/ČKY Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém oboru - praxe výhodou - orientace ve výkresové dokumentaci PODMÍNKOU Nabízíme: - Práci
Markmont, s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

KONSTRUKTÉR/KA, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 26000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
KONSTRUKTÉR/KA - ÚSO strojní - technické, praxe na obdobné pozici, znalost programu Catia a modelování 3D, znalost problematiky kovů a plastů NÁSTUP
OKULA Nýrsko a.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Konstruktér/ka, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 40000 - CZK měsíčně

Pro stabilní německou výrobní společnost se sídlem v Plzni, otevíráme pracovní příležitost na odborné pozici: KONSTRUKTÉR/KA: VÁŠ
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 9900 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

NIKOSAM s.r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

obsluha jeřábů, Obsluha jeřábů - 9900 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

KP Bohemia s.r.o. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

Operátor CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Přijmeme zaměstnance na pozici Operátor CNC. Požadujeme: - min. vyučení v oboru - předešlá praxe s CNC - spolehlivost - dobrý zdravotní stav Nabízíme: - 4 týdny dovolené - příspěvek
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

Operátor výroby - 105,-/hod. čistého+ prémie, Montážní dělníci mechanických zařízení - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Hledáme zaměstnance na pozici operátora výroby. Práce vhodná pro MUŽE Náplň práce: výroba konstrukcí automobilových sedaček Požadujeme: - manuální zručnost - spolehlivost
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-03-31 - Plzeňský kraj

Osobní bankéř/ka - Tachov, Finanční poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: iva.mouckova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství Osobně i tel. nabízí produkty a služby
GE Money Bank, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Pomocný montážní dělník 90,-/hod. čitého, Pomocní montážní dělníci - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Hledáme zaměstnance na pozici dělník/ce ve výrobě Práce vhodná pro MUŽE I ŽENY. Požadujeme: - ochotu pracovat ve směnném provozu - manuální zručnost - spolehlivost a chuť pracovat - VÝPIS
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Potrubář 130,-/hod čistého, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pro významný podnik v Plzni hledáme zaměstnance na pozici potrubář. Požadujeme: - svářečský průkaz ZK 135 - praxe 2 roky - ochota pracovat ve směnném provozu - ČISTÝ VÝPIS Z REJSTŘÍKU
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-28 - Plzeňský kraj

Pracovník pro ostrahu majetku a osob, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 9900 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce:Pod Továrnou č.p. 92 331 51 Kaznějov Kontakt: Rypová, tel.: 377 246 176, e-mail: rypova (at) highsecurity.cz, Požadujeme: - základní vzdělání - výpis z rejstříku
High Security s.r.o. - 2016-06-27 - Plzeňský kraj

Přepážkoví pracovníci na poštách, Přepážkoví pracovníci na poštách - 16750 - 19750 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
Samostatnost, svědomitost, spolehlivost, flexibilita, práce na PC, příjemné vystupování k zákazníkovi, čistý trestní rejstřík.
Česká pošta, s.p. - 2016-05-02 - Plzeňský kraj

Přijímací technik do servisu - nákladní automobily, Technici v ostatních průmyslových oborech - 25000 - CZK měsíčně

AUTOCENTRUM-WEST s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Procesní inženýr, Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech - 30000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Strukturovaná CV prosíme zasílat na katerina.krejcova (at) tps-group.de Co vás čeká - vývoj procesů nutných k výrobě příslušných produktů
Technické plastové systémy s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

psycholog/psycholožka, Psychologové - 22000 - 27000 CZK měsíčně

Psychologové
Životopis zasílejte na e-mail: konigova (at) dduplzen.cz Uchazeč musí mít vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studiujím programu psychologie. Výhodou
Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti - 2016-04-18 - Plzeňský kraj

Řidič/ka, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 18500 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Řidičský průkaz sk.B, práce s PC, manuální zručnost, spolehlivost, poctivost, práce ve skladu. Práce vhodná spíše pro muže. Místo výkonu
ATIV PLUS s.r.o - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

servírka, Číšníci a servírky - 6000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Luboš Vokálek - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

šička - švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 70 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

KÖNIG - SURF, s.r.o. - 2016-05-20 - Plzeňský kraj

Skladník, Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - CZK měsíčně

Náplň práce: - příjem a výdej materiálu ze skladu - manipulace s materiálem, zařazování materiálu do evidence - pořizování výdejek a převodek v PC, kontrola dodacích
Typos, tiskařské závody, s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

svářeč CO2, Svářeči, řezači plamenem a páječi - 20000 - 30000 CZK měsíčně

KP Bohemia s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

ORIGO-production, s.r.o. - 2016-03-05 - Plzeňský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16400 - 18500 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Chotíkov Požadavky na uchazeče: - střední vzdělání obor truhlář - praxe min. 3-5 let v oboru, - technické znalosti
HASPO SYSTEM s.r.o. - 2016-03-05 - Plzeňský kraj

Učitel/ka všeobecných předmětů (aprobace M-F), Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 21070 - CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Přihlášky prosíme na adresu: Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 2081/28, 326 00 Plzeň, tel.: +420 378 605 711, e-mail: posta (at) sgpilsen.cz Pracoviště: Vejprnická 663/56, 318 00 Plzeň, okr. Plzeň-město
Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 - 2016-03-16 - Plzeňský kraj

Vrátný/vrátná, Vrátní - 9900 - CZK měsíčně

USIR s.r.o. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

ZÁMEČNÍCI STROJŮ, Zámečníci strojů - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
ZÁMEČNÍCI STROJŮ, vyučen Nabízíme: příspěvek na penzijní poj. a životní poj., 13. mzda MZDA: od 18000,- Kč NÁSTUP IHNED kontakt: p. Čížková,
Bücheler, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Zástupce vedoucího prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 23500 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

zkušební technik (ve strojírenství), Revizní technici ve strojírenství, technici STK - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Pracovní náplň: zkoušení kovových materiálů – mechanické testy při různých teplotách a rychlostech deformace (akreditované zkoušky: zkoušky tahem, zkoušky rázem v ohybu, tvrdost
COMTES FHT a.s. - 2016-03-31 - Plzeňský kraj