Práce FRÉZAŘ, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Kraj Vysočina MODIA, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
FRÉZAŘ, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové dvory 131. Náplň práce: - samostatně provádí frézařské práce podle výkresové dokumentace pro kusovou výrobu Požadujeme: - min. SOU strojního zaměření - praxe na dané pozici minimálně 3roky - znalost čtení technické dokumentace - manuální zručnost - samostatnost, spolehlivost V případě, že máte o uvedenou pozici zájem a splňujete naše požadavky, zašlete svůj životopis na: personalni (at) ttmetea.cz. Do předmětu zprávy uveďte "FRÉZAŘ - MODIA"., Dovolená navíc, Jiné výhody

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MODIA, s.r.o.

Forma kontaktu: DiS. Blanka Přibylová

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

1 X PEKAŘ/KA, 1 X PEKAŘ/KA, Pekaři - 100 - CZK za hodinu

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Josef Sedlář - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

Brusič na kulato, Brusiči nástrojů a kovů - 23000 - 27000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Místo výkonu práce Jihlava, ul. Humpolecká. Schopnost samostatné práce - obrábění složitých výrobků-nářadí, přípravků
GABMAR s.r.o. - 2016-04-16 - Kraj Vysočina

dělník v dřevovýrobě, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

CZECH PEMAS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 18000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Práce na klasické frézce - nástrojářské. Příprava dílů pro obrábění na jiných pracovištích. Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené,
Mahr, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Ústecký kraj

GEODET, GEOINFORMATIK, ANALYTIK, Technici zeměměřiči - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Technici kartografové, zeměměřiči a pracovníci v příbuzných oborech
Práce v kanceláři, se znalostí práce na PC, zvládání základních kancelářských programů např. Office, znalost práce
GEODING, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka studené kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Marie Cejnková - Jihlavské lahůdky - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14500 - CZK měsíčně

Hledáme šikovného kuchaře se zájmem o osobní rozvoj v oboru. Praxe či vzdělání v gastronomii je výhodou, nikoliv podmínka. Pracovní poměr je možné sjednat na plný pracovní
Tomáš Beránek - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

kuchař/kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

samostatnost, flexibilita, praxe v oboru vítána, přihlášku zasílat do 16.9.2016 elektronicky na e-mailovou adresu: ucetni (at) domovproseniorytelc.cz nebo písemně na adresu organizace, bližší informace podá
Domov pro seniory Telč, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Lékař gynekolog, Lékaři v gynekologii a porodnictví - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Lektor, -ka, Lektoři dalšího vzdělávání - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
dobrá znalost českého jazyka a matematiky, vysoké pracovní nasazení, komunikační a organizační schopnosti, chuť se vzdělávat, časová flexibilita (výuka v odpoledních hodinách)
Studijní centrum BASIC - Vysočina, o.p.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Obsluha linky lakování, Obsluha průmyslových robotů - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Požadujeme: střední vzdělání strojní zaměření, znalost technické dokumentace, práce na 2-3 směny, nástup ihned. Nabízíme: odpovídající
AGROSTROJ Pelhřimov, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Oční optik/optička, Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky
vzdělání v oboru oční optik nebo 3letá praxe zajištění chodu nově vznikajícího očního centra Pelhřimov, samostatnost, vstřícnost, estetické vnímání místo
Pavel Holejšovský - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocní kuchaři - 70 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hana Cahová - 2016-03-25 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ KUCHAŘ - PENSION A RESTAURACE SELSKÝ DVŮR, Pomocní kuchaři - 13500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pavel Tlustoš - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pracovník pro obsluhu laminačního lisu - lisař, Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru
vyučení v technických oborech nebo SŠ vzdělání, práce s PC, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, průkaz obsluhy VZV výhodou, firemní výhody:
DH Dekor spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 11840 - 17830 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Pracovní poměr na půl doku s možností prodloužení. Hrubá měsíční mzda od 11.840,- do 17.830,- dle délky praxe + příplatky. Plat.podmínky dle nař.vlády č. 564/2006 Sb., o platových
Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

prodavač/ka v butiku, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Hana Folberová - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

provozní v hotelu, Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

OC SKALKA s.r.o. - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ/KA VZV - Stránecká Zhoř, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18200 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: příjem zboží a zaskladňování zboží na skladu pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jiné manipulační techniky, práce pouze na ranní směnu
Lidl Česká republika v.o.s. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

řidič kamionu - tuzemsko, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - CZK měsíčně

VTK transport s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Samostatný logistik, Specialisté v oblasti logistiky - 20000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Místo výkonu práce Jihlava, Humpolecká 5. - vytváří týdenní plán - organizuje dodávky s ohledem na optimální využití kapacit a minimalizaci nákladů -
MOTORPAL, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Servisní technik, Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

AGR GASTRO, s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 16000 CZK měsíčně

INTERLIGNUM a.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH , Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 14500 - CZK měsíčně

2 místa - 1 x plný pracovní úvazek, 1 x zkrácený úvazek 30 hod./týden Nabízíme: - zajímavou a kreativní práci, - možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
Diecézní charita Brno - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy, strážní - 8500 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť n. O. Počet hodin týdně: 37,5 Náplň práce: ostraha objektu, obchůzková činnost, práce převážně v nočních směnách
VKUS-BUSTAN s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

ZÁMEČNÍK, OPRAVÁŘ/KA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - Žďár n. S., Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Požadujeme: -ŘP sk. B,C; -zdravotní způsobilost, praxe výhodou; -samostatnost; -1 rok praxe v oboru; -zodpovědnost ke svěřeným věcem a k zadané práci, člověka komukativního, aktivního V případě
Auto Rosecký s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

ZAPISOVATELKA SOUDU, Odborní asistenti v administrativě - 11870 - 17880 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Perfektní znalost psaní na PC, nejméně 230 čistých úhozů za minutu,maximální schopnost zápisu mluveného slova, trestní a morální bezúhonnost. Žádost
OKRESNÍ SOUD - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ZÁSOBÁŘ - Žďár nad Sázavou, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Požadujeme: - minimálně vyučený automechanik, opravář zemědělských strojů; - případně ÚSO - obor strojní; - dobré znalosti motorů, strojní
PKS stavby a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ZEDNÍK, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Garcin trade s.r.o. - 2016-05-02 - Kraj Vysočina