Práce Frézař, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Plzeňský kraj Molins, s.r.o. - nabídky práce

Frézař, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Popis pozice: Obrábění dílů na konvenčních frézkách (FNG 32). Příprava nástrojů, upínání dílů, vč.jejich vyrovnání. Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu s nízkým stupněm opakovatelnosti. Obrábí se široká škála materiálů vč.odlitků. (Výpalky, litina, nerezy, plasty, barevné kovy). Práce v jednosměnném provozu. Požadujeme: " vyučení ve strojírenském oboru " PRAXE na frézce podmínkou (opracovávání odlitků výhodou) " čtení výkresové dokumentace " znalost měření a upínání " zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost " znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek Hodinová sazba 125-180 Kč/hod podle praxe. Nabízíme: Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti 7,5 hodinová pracovní doba 5 týdnů dovolené Příspěvek na dovolenou a vánoce Příspěvek na penzijní fond a stravování

Minimální plat: 125

Maximální plat: 180

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Molins, s.r.o.

Forma kontaktu: Mgr. Radka Lišková, personalista

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník (fakturantka - pokladní), Fakturanti - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Šperl - Gastro s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Bezpečnostní pracovník - Revitalizace trati, Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 60 - 70 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí
INDUS, spol. s r.o. - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

Elektromechanik/čka s 21000,-, HPP, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 21000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Místo výkonu práce: Plzeň V případě zájmu kontaktujte p. Zajíčkovou na tel: 605 107 704 či na email: a.zajickova (at) danox.eu a nebo osobně na adrese: Korandova 14, Plzeň (vchod do 4. brány škodovky)
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-05-11 - Plzeňský kraj

Konzultant pro mobilní telefony a komunikace, Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací
Významná společnost působící v oblasti IT a telekomunikací, hledá adepta na dlouhodobou brigádu nebo HPP pro funkci: Konzultant pro mobilní telefony
OCC, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

KONZULTANT – Udržujete si počítač sám/a?, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - 22000 - 35000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení
KONZULTANT/KA pro software pro školní stravovací systémy – Chomutov a okolní města • Chcete vést zákazníky ke skutečně efektivnímu využívání
Veřejná informační služba, spol. s r.o. - 2016-02-24 - Plzeňský kraj

mzdová účetní/personalista (m/w), Odborní účetní mzdoví - 30000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
místo výkonu práce Pressol Tschechien s.r.o., Vítkov 122, Tachov Váš úkol: - komplexní a samostatné zpracování mezd a mzdové
PRESSOL Tschechien s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

NUTRIČNÍ TERAPETU/KA, Nutriční asistenti - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
NUTRIČNÍ TERAPETU/KA,praxe výhodou, vhodné i pro absolventy, zdravotní průkaz Poskytujeme prémie Životopisy zasílejte na e-mail: kariera.stravbyt (at) seznam.cz,
STRAVBYT s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Obchodní zástupce pro Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj, Obchodní zástupci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
NUTNÝ KONTAKT PŘEDEM: Kampf Tomáš, tel.: 777 334 601 (8:00 - 16:00 hod.), e-mail: kampf (at) chpm.cz Obchodní zásupce pro Plzeňský, Karlovarský a Jihočeský kraj Cílová skupina zákazníků
Dapp - CHPM, s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

obsluha vytlačování nosů - IMES, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 14000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: vyučení v technickém oboru,obsluha strojů, manuální zručnost, jemná mechanická práce, dobrý fyzický stav, spolehlivost, pozitivní přístup, týmová
Elliot Paul s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Operátor/-ka ve výrobě - pájení, Páječi - 100 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Etimos Human s.r.o. - 2016-05-20 - Plzeňský kraj

operátor/programátor průmysl.robotů (leštící robot KUKA), Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 15000 - CZK měsíčně

Požadavky: částečná znalost práce s roboty, případně robotem KUKA; zkušenosti s programováním robotů, CNC strojů. Znalosti práce s PC, orientace v technické dokumentaci. Základní
proHeq (CZ) s. r. o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Operátor výroby, Montážní dělníci mechanických zařízení - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Hledáme zaměstnance na pozici operátora výroby. Práce vhodná pro MUŽE Náplň práce: výroba konstrukcí automobilových sedaček Požadujeme: - manuální zručnost - spolehlivost
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-16 - Plzeňský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Pokladníci v prodejnách - 13038 - 14875 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, příjemné a vstřícné vystupování, zkušenost z obchodu vítána, ochota k fyzické práci, schopnost týmové spolupráce, flexibilita,
Lidl Česká republika v.o.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

pokojská, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

Irida s.r.o. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

pokojská, Ostatní uklízeči a pomocníci - 12000 - CZK měsíčně

Zašlete předem CV na email jednatel (at) primaverahotel.cz. Vlastnosti volného místa Směnnost: Jednosměnný provoz Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Minimální
EXIMPO PLZEŇ, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

POMOCNÁ SÍLA, Pomocníci v kuchyni - 9200 - 15000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Hayot Sultanov - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači smíšeného zboží - 12000 - CZK měsíčně

Západočeské konzumní družstvo Sušice - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Prodavačka výdej jídel restaurace, Prodavači potravinářského zboží - 15000 - 16000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - Chotíkov u Plzně flexibilnost, pracovitost, spolehlivost, nemusí být vyučen - zaučíme Stravenky, dovolená navíc, prémie, přísp.na penz.připojištění,
Globus ČR, k.s. - 2016-04-29 - Plzeňský kraj

Produktový manažer - správa katalogu výpočetní techniky, Technici počítačových sítí a systémů - 10000 - CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Produktový/á manažer/ka - správa sortimentu výpočetní techniky. Zpracování popisů zboží pro e-shop. Požadavky: SŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru výpočetní techniky,
lan-shop.cz s.r.o. - 2016-05-13 - Plzeňský kraj

recepční hotelu , Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Životopis s aktuálním fotem zaslat na uvedený e-mail ucetni (at) enjoyinn.cz, pouze vhodní kandidáti budou pozváni na ústní pohovor. SŠ vzděl. - obor hotelnictví a gastronomie, praxe v oboru
LITTLE BIG s.r.o. - 2016-05-12 - Plzeňský kraj

ŘIDIČ/KA - MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÁ DOPRAVA, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - CZK měsíčně

ŘIDIČ/KA - MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÁ DOPRAVA, (tuzemsko i zahraničí), vyuč. jako automechanik - výhodou, ŘP "C, E", praxe, profesní průkaz NÁSTUP
SPEDIT trans kt s.r.o. - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

Řidič VZV, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Pfeifer Holz s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

skladníci/manipulanti , Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - CZK měsíčně

ŽIVOTOPIS: zaslat na e-mail: personalni.plzen (at) bidvest.cz Skladník /manipulant. Požadadujeme: min. vyúční list opravnění řidit VZV je výhodou praxe na uvedené pozici vítána výpis z rejstříku
Bidvest Czech Republic s.r.o. - 2016-03-19 - Plzeňský kraj

Skladník 16000,- čistého, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 95 - 105 CZK za hodinu

Skladník, řidič VZV 105,-/hod čistého Pro významný podnik v Plzni hledáme šikovného skladníka s průkazem na VZV - praxe min.2 roky - práce se čtečkou a scannerem - orientace v průvodkách
##pracodawca## - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

technici pro přípravu a řízení realizace výstavních expozic, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 22000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení

ARTEO CZ, s.r.o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Truhláři, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Jiří Kačena - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

VENKOVNÍ PRODEJ OJETÝCH AUTOMOBILŮ , Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Životopis zasílat na e-mail: prace (at) rominocar.cz. Možno i na DOTACI. SŠ vzdělání, praxe s prodejem vozidel výhodou, ŘP "B" podmínkou, prac. poměr na dobu neurčitou, pr.d. 1 směna. Nástup možný
Romino Car s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 1 - CZK za hodinu

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Šafránkova základní škola a mateřská škola v Nalžovských Horách, příspěvková organizace hledá vychovatele/ku školní družiny
Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

Zdravotnický asistent, všeobecná sestra, Všeobecné sestry bez specializace - 14970 - 26500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
místo výkonu práce - Horní Bříza Nástup možný ihned /dle dohody/ organizační a komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, samostatnost, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost
Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

STAVGIPS, s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj