Práce Garážmistr - Praha 3, Pracovníci ostrahy, strážní Hlavní město Praha Mark2 Corporation Czech a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Garážmistr - Praha 3, Pracovníci ostrahy, strážní

Místo výkonu: Vinohradská 2828/151, Praha 3-Žižkov Posílejte životopis na nabor (at) m2c.eu, nebo volejte ZDARMA na telefonní linku 800 111 112, nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení M2C ve 3. patře na adrese Spálená 29, Praha 1 každý všední den od 8:00 - 17:00. Nabízíme: • Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti • Nadstandardní hodinovou mzdu • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv • Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců • Možnost profesního i platového růstu • Bohatý motivační program • Možnost zajištění zkoušky profesní kvalifikace • Možnost zajištění ubytovny Popis inzerátu: Přijmeme muže i ženy na pozici Garážmistr: • Kontrola vjezdů a výjezdů do garáží • Pochůzková činnost • Ochrana majetku, veřejných prostor klienta • Komunikace se zákazníky, poskytování potřebných informací • Práce na PC • Obsluha parkovacího systému • Práce na 12ti hodinové denní směny • Práce vhodná i pro invalidní důchodce Požadavky na pracovní pozici: • Chuť pracovat • Trestní bezúhonnost

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Mark2 Corporation Czech a.s.

Forma kontaktu: Náborové oddělení

Job krátký popis: Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 110 - CZK za hodinu

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo výkonu práce: Praha Pište na e-mail: job (at) skanska.cz, tel: 731122329. Nástup dle dohody, na 1 rok. Požadujeme: řidičský průkaz sk.B,C, profesní průkaz výhodou; svářečský průkaz.
Skanska a.s. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Bezpečnostní pracovník - kustod, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracoviště: Objekty Národní galerie v Praze: Praha 1 a 7 Náplň práce : jedná se o ostrahu výstavních prostor Národní galerie a vystavených exponátů, kontrolní a pochůzková
SECURITAS ČR s.r.o. - 2016-05-22 - Hlavní město Praha

Číšník barman, Číšníci a servírky - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

G - REALITY s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Pohovory každý pátek 17:00 - 18:00hod na adrese Lucemburská 4, Praha 3, nebo volat na tel.: 777 212 655. Jedná se o různé stavební práce, nutná fyzická zdatnost. Práce ve špinavém
YTHSTAV s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Investiční referent, Odborní pracovníci organizace a řízení - 19360 - 29100 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Soudní č.p. 988/1, Nusle, Vidláková Renáta Mgr., tel.: 244024770, e-mail: rvidlakova (at) grvs.justice.cz Předpokládaný termín nástupu: 15. září 2016 Požadavky: - fyzická osoba,
Vězeňská služba České republiky - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 100 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Bastepin plus s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13700 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

BRB Studio s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

LÉKAŘ/-KA NA KOŽNÍ ODD. POLIKLINIKY, Ostatní lékaři specialisté - 33310 - 45480 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Požadavky: - VŠ – LF - Atestace v oboru dermatovenerologie - Praxe výhodou - Pracovitost, svědomitost, vstřícnost k pacientům Nabízíme: - Práci v akreditovaném,
Nemocnice Na Homolce - 2016-04-29 - Hlavní město Praha

Logistik - Praha, Specialisté v oblasti logistiky - 25000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
- Fyzické pracoviště: Türkova 1272/7, Praha 4 - Prvotní kontakt na e-mail: l.bacinska (at) baumax.cz, p.novak (at) baumax.cz - Zodpovědnost za monitoring skladových stavů, koordinaci a plánování nákupů
BM ČESKO s.r.o. - 001 - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodně-technický manažer | Okna, dveře a doplňky, Obchodní zástupci - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pracovní náplň: - prodej výrobků a dalších produktů určeny pro stavební otvory - akvizice bytových družstev a sdružení vlastníků, novostavby apod. - realizace zakázek ve svěřeném
DOMESTIK s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Obchodní referent, Obchodní referenti - 25000 - 32000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Firma PIEDRA přijme obchodního referanta pro prodej produktů z přírodního kamene pro prodejnu Praha 9. Náplní práce je kominkace klienty, vytváření cenových nabídek, dohled nad
PIEDRA UNO a.s. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Odborní pracovníci v oblasti finančních a pojošťovacích služeb, Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři
Místo výkonu: Praha 4 Kontaktní osoba: Ondřej Šrámek, email: ondrej.sramek (at) sms-as.eu, ul. Hvězdova 1716/2b Praha 4 Požadované dovednosti: práce na PC, ekonomika.
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

ODBORNÝ REFERENT - PRACOVNÍK PŘEPÁŽKY, Obchodní referenti - 15000 - CZK měsíčně

náplň práce: sjednávání pojištění vč. zajišťování služeb vyplývajících z přímého styku s klientem, vyhledávání nových obch.
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. - 2016-05-04 - Hlavní město Praha

Ověřovatel dávek SSP a dávek PP, KoP Praha 9, Úředníci jinde neuvedení - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - http://portal.mpsv.cz/cs/web/upcr-kariera. V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky
Úřad práce České republiky - krajská pobočka pro hlavní město Prahu - 2016-02-18 - Hlavní město Praha

pomocná síla, Pomocníci v kuchyni - 9900 - 10900 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
místo výkonu práce: Evropská 2758/11, 160 00, Praha - Dejvice kontakt: telefonicky 731 482 303, email: moni.subrtova (at) seznam.cz Požaduji: spolehlivost, rychlost, RT Pracovní náplň: pomocné práce
Restaurant Šubrt s.r.o. - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Pomocný manipulační pracovník, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9800 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Fyzické pracoviště: Hl. m. Praha. Dobrý zdravotní stav, fyzicky namáhavá práce, práce v prašném prostředí (stavba). Výpis z rejstříku trestů. Kontakt: Koval Oleksiy, tel.:
TARFORIUS s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Právníci legislativci - 45000 - 50000 CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Sokolovská 131/86, Praha 8 - Karlín Kontaktní osoba: Zdeněk Schreiber - tel.: 601 331 818 - pracovní dny od 9,00 - 17,00 nebo e-mailem
CRC Holding s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Programátor C++, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 40000 - 70000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Pro našeho zákazníka, českou společnost z oblasti vývoje, výroby a prodeje SW pro chemické laboratoře, hledáme vhodné kandidáty na programátorskou pozici. Pracovní náplň:
Humares s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ředitel banky, Bankovní makléři - 50000 - 55000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Místo výkonu práce: Purkyňova 74/2, Nové Město, 110 00 Praha 1 Prvotní kontakt: telefonicky - 773302009 kdykoliv, email: alex-cg (at) seznam.cz Znalost českého a anglického jazyka - slovem i písmem
BESTPAY s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Řidič/skladník, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
- Místo výkonu práce: Kyslíková 1984/4, Praha 4 - Prvotní kontakt: osobně na adresu pracoviště Po-Pá 8:00-13:00, nebo e-mailem: info.muchogrande (at) seznam.cz
MUCHO GRANDE s.r.o. - 2016-04-15 - Hlavní město Praha

Řidič univerzálního kolového traktoru (UKT) - výkon práce na Prachaticku a Vimpersku, Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Výhodou vyučen jako opravář zemědělských strojů. Podmínkou řid. oprávnění sk. T. Výkon práce na Prachaticku a Vimpersku. Bližší podrobnosti
STANEST s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Servisní technik těžebního zařízení a elektrocentrál, Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Místo výkonu: Uhříněveská 2324/42, 100 00 Praha 10 - Strašnice Kontakt: Ing. Vlastislav Vilímek, e-mail: info (at) vcomfort.cz Odborné vzdělání technického
Vcomfort s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Telefonista(tka), Prodejci po telefonu - 90 - 100 CZK za hodinu

Prodejci po telefonu
Hledáte brigádu nebo práci na částečný úvazek? Rádi komunikujete po telefonu? Máte kultivovaný projev, pozitivní pohled na věc, nestydíte se zeptat a umíte velmi dobře
Everesta, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Topič v krematoriu, Pracovníci v pohřebnictví - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci pohřebních služeb a balzamovači
Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: telefonicky 607534302 - 9:00 - 15:30 hod, Po-PÁ, e-mailem: mala (at) pohrustav.cz Požadavky: fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, vstřícné a poctivé
POHŘEBNÍ ÚSTAV HL.M.PRAHY - 2016-05-30 - Hlavní město Praha

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jaromírova 67,Praha 2 osobní kontakt možný na uvedené adrese v době 7:00 - 7:30 nebo na uvedených kontaktech Zakázková
TRUHLÁŘSTVÍ Chmela - Řípa s.r.o., - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízeč/ka v kancelářích - prac. Praha, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 7000 - CZK měsíčně

Pracoviště: SZZPLS, A.S., TŘANOVSKÉHO 622/11, 163 04 PRAHA 6 - ŘEPY Informace o pracovním místě: provádění úklidu ve společných prostorách.
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízeči, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - 12000 CZK měsíčně

BARKARAMA s.r.o. - 2016-06-27 - Hlavní město Praha

Úředníci v oblasti účetnictví - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
místo výkonu práce: Praha 2, Vinohrady, Melénská 1799/4 kontakt: Ing. Scholzová: od 8-16 hod. m.scholzova (at) post.cz, tel: 773931540 Vedoucí účtárny: znalost účetní osnovy, daň.
M.SJ s.r.o. - 2016-05-19 - Hlavní město Praha