Práce junior účetní/asistenti, Odborní účetní všeobecní Moravskoslezský kraj STOW ČR, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
junior účetní/asistenti, Odborní účetní všeobecní

Náplň práce: - evidence a účtování přijatých faktur + vystavování vydaných faktur dle aktuálních požadavků (reklamační protokoly, vícenáklady, odvoz odpadového materiálu, přefakturace přepravních nákladů) - vedení pokladny, účtování pokladních dokladů - evidence a účtování cestovních příkazů tuzemských i zahraničních - vystavování objednávek (pronájmy, nákup drobného materiálu…) - sledování salda vybraných dodavatelů - řešení upomínek Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - Praxi v účetnictví minimálně 2 roky - Znalost účetních a daňových předpisů - Znalost problematiky DPH - Komunikativní znalost anglického jazyka (v písemné i ústní podobě) - Uživatelskou znalost práce na PC - Znalost účetního systému SAP výhodou - Komunikační a organizační schopnosti - Zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, pečlivost - Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) Nabízíme: - Zajímavou práci v příjemném kolektivu - Zázemí mezinárodní společnosti - Rozvoj prostřednictvím školení - Motivující finanční ohodnocení - Pružná pracovní doba - Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA MAIL: katerina.goralikova (at) stow-group.com.

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 22000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: STOW ČR, s.r.o.

Forma kontaktu: Kateřina Góralíková

Job krátký popis:
Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Čalouník/ce, Čalouníci nábytku - 9000 - 16000 CZK měsíčně

Čalouníci a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Horní 1471/57, Ostrava - Hrabůvka V případě zájmu volejte od 10.00 do 18.00 hod. na tel.: 603 512 581, 731 447 358, nebo pište na e-mail: zuzi-tana (at) seznam.cz, případně se dostavte
Taťána Terezie Gärtnerová - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK/DĚLNICE V TISKÁRNĚ , Tiskaři - 68 - CZK za hodinu

Tiskaři
Vyučení, vhodnější pro ženy, manuální zručnost podmínkou, praxe v tiskárně výhodou. Mzda: 68 Kč/hod. + příplatky za odpolední a noční směny, možnost stravování,
H & B TISK a.s. - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

Fyzioterapeut/ka, ergoterapeut/ka, Ostatní fyzioterapeuti specialisté - 15000 - 28000 CZK měsíčně

Fyzioterapeuti
msíto výkonu práce - Krnov Požadujeme: kvalifikaci v oboru ergoterapeut, fyzioterapeut registrace není podmínkou, vítán i absolvent, certifikované kurzy vítány, praxe v oboru výhodou,
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Junior Aplikační Inženýr, Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací
Popis práce -Technická podpora zákazníkům při výběru a implementaci bezdrátových modulů a zařízení -Návrh technického řešení
Ing. Jana Křenová - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

MANAGER -KA REKLAMACÍ, Reklamační referenti - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
SŠ s maturitou nebo VŠ, přehled a znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů, znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou, zkušenosti se servisem jízdních kol, velmi dobré komunikační
Schindler, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

MONTÉR - ZÁMEČNÍK, Provozní zámečníci, údržbáři - 17500 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní náplň: Montáž/demontáž, kompletace nebo opravy armatur, servisní zásahy u zákazníků. Místo výkonu práce: Dolní
ARMATURY Group a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Myčka, Pomocníci v kuchyni - 9900 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Lázně Darkov, a.s. - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

Obchodně technický poradce/kyně, Strojírenští technici - 20000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Místo výkonu práce: Výstavní 3224/51, Ostrava Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail: hr (at) esosostrava.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému
ESOS Ostrava, s.r.o. - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

OBSLUHA CNC FRÉZKY, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Zdeněk Lihařík - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

OPERÁTOŘI VÝROBY, Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
z:16.12.2015, , a.:2.2.2016. Nástup možný ihned! Náplň práce: montáž mechanických a elektronických součástí, manipulace s výrobky,
Grafton Recruitment s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OŠETŘOVATEL/KA DRŮBEŽE, Chovatelé drůbeže - 12000 - CZK měsíčně

Chovatelé drůbeže
ZŠ, kladný vztah ke zvířatům. Mzda: 12 000 Kč, smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, jednosměnný provoz, ranní směny od 6.00 - 14.30 hod., pravidelné střídání
BEST, spol. s r. o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Ošetřovatel/ka, Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče - 480 - 1920 CZK za hodinu

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Místo výkonu práce: Sanatoria Klimkovice, Hýlov 24 V případě zájmu volejte na tel.: 721 016 013, pište na e-mail: spamed-klim (at) seznam.cz nebo se dostavte osobně
SpaMed Center s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pomocní cukráři, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 10000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

HVĚZDA Delikates s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 12000 - CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu nemocenské. Nástup možný ihned nebo dohodou. Praxe v kuchyni výhodou. Ranní směny. Nutný zdravotní průkaz. Mzda od 12 000Kč dle praxe. Předem volat a
Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace - 2016-03-16 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK-CE NA PILE, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Dřevovýroba Dinas s.r.o. - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK-CE PŘI ÚKLIDU LESA + VÝSADBA SAZENIC, Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 58 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci v lesnictví
A16 25/5/2016 Kontakt - výhradně formou SMS s uvedením profese (zaměstnavatel zavolá později) pomocné práce při těžbě dřevní hmoty, úklid po těžbě, výsadba sazenic, vyžínání
Patrik Ruprecht - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU, Ostatní uklízeči a pomocníci - 58.7 - CZK za hodinu

Jedná se o úklid lůžkového oddělení, vestibulu, ordinací. Směnnost - ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 20:00, u odpoledních směn pracovní
MW-DIAS, a. s. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Pracovník údržby a správy budouv, strojů a zařízení / školník/ce, Provozní zámečníci, údržbáři - 14500 - 16000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Edisonova 383/27, Ostrava - Hrabůvka Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního
Mrňouskova mateřská škola - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ -KA, Prodavači smíšeného zboží - 10000 - 13000 CZK měsíčně

SOU v oboru. Jedná se z 80% o obsluhu poštovní přepážky + 20% prodavač smíšeného zboží. Mzda 10 000 - 13 000 Kč/hod., 2-směnný provoz, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek zkrácený
TEMPO, obchodní družstvo - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Recepční hotelového domu, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 70 - 70 CZK za hodinu

Recepční v hotelích
Místo výkonu práce: Hotelový dům Areál, Plzeňská 2617/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Kontakt e-mailem: asistentka (at) jarena.cz Popis pracovní pozice: Zprostředkování a zajišťování
JARENA Centrum s.r.o. - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

Sanitář, sanitářka (NZP), Sanitáři - 11000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání v oboru všeobecný sanitář podmínkou, očkování
Lázně Darkov, a.s. - 2016-02-26 - Moravskoslezský kraj

SKLADNÍK-CE, MANIPULANT-KA, EXPEDICE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
C04 Společnost METALCUT, s.r.o. zabývající se zpracováním ocelových plechů na CNC strojích hledá vhodného uchazeče na pozici: Skladník, manipulant, expedice Obsluha jeřábu
METALCUT s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Svářeč EN 135 - Krnov (1608001), Svářeči - 160 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Svářeč EN 135 - Krnov (1608001) Požadujeme: - EN 135 (výhodou H-L045 nebo 136/141) - zkušenosti se svařováním plechů 50 – 200 mm - UZ + RTG, drážkování Nabízíme: - stabilní
##pracodawca## - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Svářeč, Svářeči - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Z: 1.3.2016 Místo výkonu práce: Pustějov 285, 742 43 Pustějov V případě zájmu kontaktujte: Bc. Eva Šnajdárková tel.: 603 282 193 v pracovní dny 9-13 hod., životopisy zasílejte na: info (at) egas.cz
EGAS s.r.o. - 2016-03-03 - Moravskoslezský kraj

Technik dopravního značení, Provozní technici v dopravě - 18000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
z: 27.4.2016, místo výkonu práce Odry Pohoř 32 s výjezdy do Moravskoslezského kraje osazování dopravních značek (výkop, betonáže), realizace technických uzavírek cest,
DAVOZ ZNAČKY s.r.o. - 2016-04-29 - Moravskoslezský kraj

tesař, Tesaři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři

GC stavební s.r.o. - 2016-05-25 - Moravskoslezský kraj

Údržbář / Řidič – vhodné pro OZP, Stavební údržbáři budov - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce •Údržbářské práce •Provádění méně náročných oprav •Rozvoz menších zásilek •Lehčí
##pracodawca## - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

Úklidový pracovník/ce, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 70 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Lidická 27, Ostrava - Vítkovice kontakt: Tel. 777 085 068 E-mail: sotek-uklid (at) seznam.cz Osobně: v dopoledních hodinách na adrese Lidická
Vladimír Šotek - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

uklízeči POUZE OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 5000 - CZK měsíčně

POUZE OZP úvazek: 4 hod.; soboty, neděle volné; pracovní doba: 12.00 hod. do 16.00 hod. vhodné pro ženy; pracovní doba: 01.00 do 6.00 hod. vhodné pro muže;
MaAnBa Plus s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

VAZAČ BŘEMEN, Pomocní dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

A16 PRACOVIŠTĚ - OKD, Důlní závod 3, lokalita Staříč-Chlebovice Požadujeme: vazačský průkaz (možno obnovit), svědomitost, pracovitost, zdravotní způsobilost, dvousměnný provoz. Popis pracovní
VOJMAR s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj