Práce Kadeřník/kadeřnice, Kadeřníci Hlavní město Praha Mgr. Petra Kratochvílová - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Kadeřník/kadeřnice, Kadeřníci

Místo výkonu: Donská 275/9, 101 00 Praha 10-Vršovice Kontakt: Mgr. Petra Kratochvílová, tel.: 739 239 085, e-mail: Kratochvilova.p (at) seznam.cz Zavedené kadeřnictví v centru Prahy rozšiřuje svůj provoz, proto hledáme 4 kadeřníky/kadeřnice pro rozšíření kolektivu. Otevírací doba je od 10:00 do 20:00, našimi zákazníky jsou převážně ženy, ale v oblibě nás mají také pánové. Zakládáme si na profesionalitě a osobní pohodě každého kolegy, proto i noví kolegové by měli mít rádi kvalitně odvedenou práci a přitom ji dělali s láskou. Máme také předepsaný dress code, kterým je oblečení černé barvy. Zaměstnanecké výhody: možnost dalšího vzdělávání, občerstvení na pracovišti

Minimální plat: 10000

Jméno zaměstnavatele: Mgr. Petra Kratochvílová

Forma kontaktu: Mgr. Petra Kratochvílová

Job krátký popis: Kadeřníci

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Aktivizační pracovník/ce, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Místo výk. práce: Bassova č.32/14, Praha 9.Do našeho domova seniorů přijmeme aktivizační pracovníky. Hledáme milé, komunikativní a empatické
DOMOV SENIORŮ VYSOČANY s.r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Sokolovská 86, Praha 8 Kontaktní osoba pro první kontakt: Lucie Nejezchlebová - e-mail: prace (at) jamesgrant.cz Upřesňující požadavky: Náplň práce: - poskytování
Dáme Sport s.r.o. - 2016-04-24 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Gold - Class s.r.o. - 2016-08-10 - Hlavní město Praha

Finanční poradce specialista, Finanční poradci specialisté - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Zastupování klientů a dlouhodobá péče o ně. Komunikace s obchodními partnery společnosti. Práce na PC. Flexibilní pracovní doba, zapracování zdarma. Vhodné pro studenty a
Ing. Jan Ovečka - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Lékař/ka se specializací v oboru PEDIATRIE, Lékaři v pediatrii - 10000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Pracovní náplň: - nadstandardní ambulantní péče o pacienty - telefonické konzultace s pacienty či rodinnými - příslušníky pacienta -
Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. - 2016-02-26 - Hlavní město Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 9500 - 15000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
profese: masér - tradiční thajské masáže a masáže nohou; požadavky: certifikát vydaný masérskou školou či učilištěm v Thajském království, znalost thajského jazyka
HOMELIKE, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodník - oblast IT, Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce: Novodvorská 1010/14, Praha 4 Kontaktní osoba: pouze email: raskova (at) alfa.tsoft.cz, Náplň práce: aktnivní vyhledávání
T-SOFT a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 13500 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Service - Trend s.r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

pilot horkovzdušného balonu, Piloti - 15000 - CZK měsíčně

Piloti, navigátoři, letečtí technici a příbuzní pracovníci
místo výkonu-Praha pilot licence-min. 1.000 hod letu, z toho min. 500 hod letu na 14.500 m3 horkovzdušném balonu zdravotní prohlídka pro třídu 2 Aj, turecký
Ballooning CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pomocníci v kuchyni - 18000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce: Stroupežnického č.p. 3191/17, Smíchov, 150 00 Praha 5 Kontaktní osoba: Nečesánková Eva Ing,, tel.: +420222544546, 9.00-17.00, po-pá, e-mail: prace (at) sushitime.cz Pomocníci
Optiform, s.r.o. - 2016-02-18 - Hlavní město Praha

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na uvedenou adresu, prvotně pouze tel. kontakt mezi 08:00 - 16:00 hod na sjednání osobní schůzky či poskytnutí prvotních informací!!! Výpis z RT, zajistíme získání
DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovník úklidu, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 11000 - 17900 CZK měsíčně

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ Místo výkonu práce: Praha NEKONTAKTOVAT OSOBNĚ NA ADRESE!!!!! POVINNÁ ÚČAST NA VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ
Hana Skálová - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Místo výkonu práce: hotel Emmy, K Zelené louce 1484/2a Kunratice, 148 00 Praha 4 Prvotní kontakt: telefonicky - 246020002, email - lenka.serbusova (at) g-reality.cz Pro hotel Rezidence Emmy na Praze 4 přijmeme recepční.
G - REALITY s.r.o. - 2016-02-19 - Hlavní město Praha

referent/referentka samostatného oddělení Kanceláře generálního ředitele, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 21620 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu znalost zákonů č. 219/2000 Sb. a č. 201/2002 Sb. praxe ve státních institucích minimálně 5 let dobrá znalost práce
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

referent Správního odobru - Sociální pracovník, Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy - 15100 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Místo výkonu práce: Zbraslavské náměstí 464, Zbraslav Kontakt: přihlášku s přílohami doručte buď osobně do podatelny Úřadu městské části Praha - Zbraslav, Zbraslavské
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA ZBRASLAV - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 15000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce: Mezibranská 4, Nové Město, Praha 1 Kontakt: Mgr.Křesťanová - e-mail: karolina.krestanova (at) corporate-group.cz Práce je vhodná
PRVNÍ CHRÁNĚNÁ DÍLNA s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Samostatný účetní, Odborní účetní finanční a investiční - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
znalost podvojného účetnictví-komerční sféra nutná, praxe v pozici fin. účetní min. 4 roky, částečná znalost AJ,, Dovolená
Chemoprojekt, a.s. - 2016-04-15 - Hlavní město Praha

směnový mistr, Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Požadované vzdělání: vyučen Jedná se o hlavní pracovní poměr, v současné době jednosměnný provoz, v budoucnu dvousměnný provoz Náplň práce: plánování,
BOXMAKER s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Stomatolog, Zubní lékaři bez specializace - 20000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři
Požadujeme praxi min. 1 rok, zájem o obor, znalost AJ nebo NJ, profesionální přístup k pacientům a příjemné vystupování Zaměstnanecké výhody: odborné kursy v oboru, stravenky
Dentim s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - CZK měsíčně

Nabízíme volná místa strážných na dlouhodobých nebo stavebních zakázkách v Praze. Určeno přednostně pro osoby se zdravotním znevýhodněním (invalidním
##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Treatment Coordinator and Marketing Assistant, Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví - 9900 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví
Místo práce: Klimentská č.p. 1246/1, Praha 1 Kontakt na e-mail: ondrej.sebestik (at) ukprotontherapy.co.uk Požadavky: - AJ na úrovni téměř rodilého mluvčího
Health Care Equipment a.s. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

uklid/uklizečka, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 9900 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích

CHAVILA s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízeč/ka v kancelářích - prac. Praha, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 7000 - CZK měsíčně

Kontakt: 723 612 506, email: prace (at) forcorp.cz. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky. Pracoviště: PRAŽSKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ;
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Vedoucí směny Bageterie Boulevard, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Crocodille ČR, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Valčíkova 1372/9, Praha 8. Kontakt: Křížová Martina, e-mail: pracepha (at) seznam.cz - zaslat CV. HPP i DPP, znalost PC, ŘP. Hledáme administrativního pracovníka/ci pro
Poradkyně, s.r.o. - 2016-04-28 - Hlavní město Praha

Výrobářúka studené kuchyně, Prodavači potravinářského zboží - 16000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Pšenčíkova 798/1Kamýk Kontakt: Vacík Roman ,e-mail: r.vacik (at) lagardere-tr.cz Požadavky: - samostatnost a spolehlivost - praxi v oboru vítáme, ale není podmínkou
Lagardere Travel Retail, a.s. - 2016-05-19 - Hlavní město Praha

Zubní instrumentáři - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Family Dental Care s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zubní instrumentářka, zdravotní sestra, Zubní instrumentáři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

FAdent s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zubní technik, Zubní technici - 15000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti ortotiky a protetiky

CRESCO TITAN, s.r.o. - 2016-06-27 - Hlavní město Praha