Práce Klientský poradce - obchodní konzultant, Obchodní zástupci Hlavní město Praha Česká pojišťovna a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Klientský poradce - obchodní konzultant, Obchodní zástupci

Popis práce:
Upřednostňujeme kontakt e-mailem Pracovní doba: 9 - 17 hod.

Minimální plat: 13000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Česká pojišťovna a.s.

Forma kontaktu: Štefan Héthárši

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Agent (nakládka vykládka zavazadel z letadel), Obslužní pracovníci v dopravě (kromě stevardů a letušek) - 18000 - CZK měsíčně

Obslužní pracovníci v dopravě a stevardi
Místo výkonu práce: K Letišti 57/1049, Praha 6 Prvotní kontakt:email - nabor (at) menziesaviation.com Požadavky: výuční list, dovršení 18 let dobrá fyzická kondice časová flexibilita
Menzies Aviation (Czech), s.r.o. - 2016-02-18 - Hlavní město Praha

Asistent/ka s angličtinou, Všeobecní administrativní pracovníci - 13700 - 24000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

LeConte s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Asistentka, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 17500 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Kodaňská 1441/46, Praha 10 Prvotní kontakt: email - prace (at) jamesgrant.cz http://uloz.to/xPt1GPUK/dotaznik-uchazeci-o-zamestnani-jg-docx Hledáme právě tebe! Co musíš umět? Oceníme
Pody real s.r.o. - 2016-02-24 - Hlavní město Praha

Bezpečnostní pracovník - strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 60 - 80 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Kontakt: Potměšil Pavel, tel.: 602669268, e-mail: p.potmesil (at) westpoint.cz. Místo výkonu práce: Praha. Výpis z rejstříku trestů, osvědčení o získání dílčí kvalifikace výhodou,
WESTPOINT a.s. - 2016-04-16 - Hlavní město Praha

hydraulikář-mobilní servisní technik, Strojírenští technici - 17000 - 50000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

Hansa Flex spol.s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Místo pracoviště: Ringhofferova 336, 251 69 Velké Popovice Prvotní kontakt: 9,00 - 21,00 tel. 607 559 851 nebo e-mailem j.p.tabak (at) seznam.cz Upřesňující informace: příprava jídel české i mezinárodní
JP-Tabák, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Manažer/ka kvality v oddělení služeb správy památkových objektů, Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - 15760 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Pracovní náplň: • Sledování a vyhodnocování procesu činnosti služeb a prací na úseku správy památkových objektů • Zajišťování informační metodické
Národní památkový ústav - 2016-03-22 - Hlavní město Praha

marketing analyst a technický product manažer, Specialisté v oblasti marketingu - 80000 - 120000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Kontakt.Dr.Michael Beier email:beier777 (at) gmail.com Místo výkonu práce: Hybernská 20,Praha 1 Požadavky:jazyk anglický,srbský,chorvatský,francouzský,řidičské oprávnění,zkušenosti
FRONT LINE MANAGEMENT, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Montážní technik, Stavební technici - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Stavební technici
Fyzické pracoviště: Bečovská 939, Praha 10. Prvotní kontakt e-mailem - zaslat své CV!!! Pracovní náplň: Přípravné práce na jednotkách, přestavby a servis kontejnerů, montážní
ALGECO s.r.o. - 2016-03-31 - Hlavní město Praha

Obchodní asistent/ka, Obchodní referenti - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

PURUS ODOR s.r.o. - 2016-02-24 - Hlavní město Praha

Obchodní poradce na pobočce České pojišťovny, Pojišťovací poradci specialisté - 9000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Šárka Codlová email: sarka.codlova (at) ceskapojistovna.cz tel: 601 392 088 Náplň práce: aktivní prodej produktů České pojišťovny na pobočce
Česká pojišťovna a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

odborný referent – specialista dávek SSP a dávek PP pro Prahu 4 , Úředníci jinde neuvedení - 13980 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - http://portal.mpsv.cz/cs/web/upcr-kariera. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 15. března
Úřad práce České republiky - krajská pobočka pro hlavní město Prahu - 2016-02-28 - Hlavní město Praha

Operátor skladu, řidič vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Kontakt možný telefonicky 606 660 514 po-pá, 7:00-16:00 hod., nebo e-mailem: petr.stiburek (at) salvatorstrechy.cz POŽADUJEME : SŠ - nejlépe v oboru stavebnictví nebo strojírenství, platný řidičský
SALVATOR STŘECHY s.r.o. - 2016-05-16 - Hlavní město Praha

Pomocný kuchař, Pomocní kuchaři - 80 - CZK měsíčně

Jihoměstská sociální a.s. hledá POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ pro Stravovací centrum v Praze 11, Křejpského 8. Nabízíme zaměstnání na Dohodu o provedení práce -
Jihoměstská sociální a.s. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Referent prodeje, Prodavači drogistického zboží, kosmetiky - 15000 - CZK měsíčně

Výkon zam. Praha, prvotní kontakt telefonicky:Po- Pá- 8:00hod - 14:00hod.- 272 706 448, Požadujeme:spolehlivost časová flexibilita zájem se rozvíjet fyzická zdatnost komunikativnost dobrá znalost
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. - 2016-05-05 - Hlavní město Praha

Servisní technik, Provozní elektromechanici - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
NÁPLŇ PRÁCE - Servis a údržba dopravních a tunelových technologií - Pohotovostní zásahy v terénu v rámci realizované zakázky dopravní stavby včetně tunelové
ELTODO, a.s. - 2016-05-11 - Hlavní město Praha

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
§ 92 krátkodobé zaměstnání Místo výkonu práce: Pekařská č.p. 695/10, Praha 5 Zájemci s doporučenkou ať pošlou sms na tel.: 774167469, budou obratem kontaktování, aby
Fortinet, organizační složka - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Hledáme větší počet pracovníků pro dlouhodobou (není podmínkou) spolupráci při zajištění bezpečnosti a ochraně majetku v obchodních domech - různorodé pozice - detektiv v civilu,
AVES PLUS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 15000 - CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Místo výkonu práce: Praha a okolí Kontaktní osoba: Čandová Petra, tel.: +420 736 665 664, e-mail: candova (at) pocspol.cz Náplň práce: - správa a údržba operačních systémů
Počítačová společnost, s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Technicko-administrativní nákup, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - 18000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Místo výkonu práce: Dolnoměcholupská č.p. 1388/23, Hostivař, 102 00 Praha 102 Na této pozici je podmínkou VELICE DOBRÁ znalost NĚMČINY, jedná

Technik pro chlazení a klimatizace, Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení
Místo výkonu práce: Hrdlořezská č.p. 32/3, Praha 9. Kontakt: Ondřej Miroslav, tel.: 602 319 698, e-mail: ondrej (at) ondrej-meissner.cz. Požadavky: SŠ elektrotechnického směru, vyhláška 50 § 8 výhodou,
Ondřej - Meissner, spol. s r.o. - 2016-03-12 - Hlavní město Praha

Technik - tepelná zařízení, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 15100 - 45300 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
-CV včetně motivačního dopisu nám prosím zašlete na adresu: info (at) stenergy.cz -Telefonický kontakt: +420 734 445 020 -Osobní konzultace bez předchozího vyzvání
ST Energy s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Truhlář - montážní pracovník, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Pracoviště: U pejřárny 1043/4b, Praha 4 - Libuš Prvotní kontakt: Aneta Santová, všední dny do 17:00 na adrese místa výkonu práce (tel.: 777067777)
ANTEA TRADE LTD.-odštěpný závod - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Účetní auditoři - 60000 - 75000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Petr Štětina, Tel:. 246 042 856 - PO + ST, 10,00 - 11,00 hod. Požadavky: znalost ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost ruského
Deloitte Audit s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Účetní, Účetní všeobecní - 25000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

##pracodawca## - 2016-05-25 - Hlavní město Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 9900 - CZK měsíčně

Bellezza Star s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Vedoucí stravovacího provozu s dietním režimem, Vedoucí provozu školních jídelen a menz - 18000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Prvotní kontakt e-mailem: personalni (at) sjp10.cz Požadavky: Praxe nejméně 5 let, schopnost samostatného vedení celého střediska, vedení ekonomické agendy,
Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 1429/68, příspěvková organizace - 2016-03-18 - Hlavní město Praha

Všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, U Nemocnice 499/2, 128 08 Praha 2, přijme: VŠEOBECNÉ SESTRY pro lůžkové pracoviště: Krátký popis pracovní náplně: ošetřovatelská péče
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

všeobecná/ý účetní, Účetní všeobecní - 14000 - 20000 CZK měsíčně

místo výkonu práce: Družstevní 1395/8,Nusle,Praha 4 kontakt: nabídky s profesním životopisem prosíme písemně na e-mail: personalniood (at) email.cz - společnost provozující tepelná
COM-TIP CZ a.s. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha