Práce Knihař/ka, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih Karlovarský kraj HB PRINT, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Knihař/ka, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Místo výkonu práce: Spojovací 2426/2, 350 02 Cheb. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Směnnost: jednosměnný provoz, příp. dvousměnný provoz. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: práce s papírem, kontrola zakázek po tisku, pomocná práce u strojních zařízení. Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a aktivní přístup k práci. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv, slušné jednání, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování. Kontakt pro zájemce: životopisy zasílejte na e-mail vyroba (at) hbprint.cz

Minimální plat: 12000

Maximální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: HB PRINT, s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Marie Vacková

Job krátký popis:
Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativa, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky v pracovní době p. Vladimír Bošek - 777 223 011 -e-mailem - bosek (at) bosekso.cz Upřesňující informace: Jednání se zákazníkem Práce
Vladimír Bošek - 2016-06-27 - Karlovarský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně 660, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.9.2016). Požadujeme: postačuje zaučení, znalost NJ (znalost druhého
Hotel Krakonoš s.r.o. - 2016-05-15 - Karlovarský kraj

Dělník/ce na pilu, Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - 90 - 120 CZK za hodinu

Zpracovatelé dřeva
PP vztah: pracovní poměr, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nabízíme: nástup možný ihned, hrubou hodinovou mzdu: 90 - 120 Kč/hod.
Delta Cheb Plus s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

dělník při zpracování plochého skla, Montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Způsob kontaktu uchazečů: -osobně - Chebská 53, Sokolov Upřesňující informace: Obsluha stroje na obracování zrcadel čistý trestní rejstřík Pracovní doba: 6:00 - 14:00 14:00 - 22:00
MIRRORGLASS s.r.o. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

dělník textilní výroby - střihárna, Modeláři oděvů, střihači a příbuzní pracovníci - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Dolní Rychnov, ul. Dobrovského 543 Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, u HPP týden dovolené
FRENZELIT s.r.o. - 2016-05-11 - Karlovarský kraj

denní recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Pracoviště: Hotel Martel, Lidická 12, Karlovy Vary. Praxe v oboru a znalost programu Fidelio výhodou. Znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování. Znalost jazyků - AJ nebo NJ - komunikativní
AXXOS hotel & spa management s.r.o. - 2016-03-04 - Karlovarský kraj

Grafická úprava webových projektů + administrace, Správci webu - 25000 - CZK měsíčně

Správci webu
Jedná se o pozici "grafická úprava webových projektů + administrace". Místo výkonu práce: 1. máje 591, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou
G T P, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Schloss Wellness Hotel Rübezahl Marienbad, Mariánské Lázně 591, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Nástup možný
Nový Radhošť, s.r.o. - 2016-04-25 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jateční 18, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: vyučení v oboru "kuchaři/číšníci", praxe není nutná
Kateřina Balážová - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

KUCHAŘ/KA PRO ŠKOLNÍ JÍDELNU MATEŘSKÉ ŠKOLY, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 9320 - 14420 CZK měsíčně

Pracoviště: Komenského 7, Karlovy Vary. Vyučení v oboru, odborná praxe min. 5 let ve školském stravovacím zařízení. Plat: 4.-6. platová třída, rozhodující je doložená
1.Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ostraha obchodu, Pracovníci ostrahy, strážní - 95 - 125 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Způsob hlášení uchazečů: -e-mailem - prokstoma (at) seznam.cz Upřesňující informace: Čistý trestní rejstřík Uchazeči ať zašlou životopis či kontaktní údaje na prokstoma (at) seznam.cz,
PROKSTOMA s.r.o. - 2016-06-14 - Karlovarský kraj

Ostraha , Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Areál Tesco Sores ČR a.s., Chebská č.p. 2934, 352 01 Aš 1 Pracovní poměr na dobu neurčitou na plný úvazek. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 12 hod
Mgr. Vlastimil Král - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 15000 - CZK měsíčně

Hotel Promenáda s.r.o. - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

Pomocní dělníci ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Způsob kontaktu uchazeče: "P O U Z E T E L E F O N I C K Y" tel.: 352 320 130 06:14:00 hodin Kontaktní osoba: Potočka Z. Pracovní doba: 06:00-18:00, 18:00-06:00 Upřesňující informace: - pracovní smlouva
Böhm - extruplast s.r.o. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

pomocný pracovník v živočišné výrobě, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

STATEK ŠINDELOVÁ, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

pracovníci na pozici kontroly a montáže, Manipulační dělníci ve výrobě - 60 - 70 CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Dolní Rychnov Požadavky: vyučení, manuální zručnost, dobrý zrak, zodpovědnost. Výhodou praxe v podnicích typu: Wieland,Vishay, Fuchs a Ept connector Způsob
IO Vít Kůta s.r.o. - 2016-03-25 - Karlovarský kraj

prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 10000 - CZK měsíčně

Západočeské konzumní družstvo Sušice - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Prodavači, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Svatý Kříž č.p. 571/3, Háje, 350 02 Cheb 2. Jedná se plný pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Směnoost: jednosměnný provoz.
VELTA Fee Shop s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

referent/ka Odboru investic a správy majetku - SPRÁVA MAJETKU, Úředníci jinde neuvedení - 12880 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Kontakt: POUZE telefonicky 7.30 - 14.30, e-mailem, osobně nám. Karla IV. 239, Nejdek denně 7.30 - 14.30 hod. Obor životní prostředí, odpady a stavební zaměření, zkušenosti ve správě nemovitostí.
Město Nejdek - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Řidič/ka nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: PENAM, a.s., pekárna Klimentov, Klimentov 133, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné
PENAM, a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Řidič/ka silničních a zvláštních vozidel, Řidiči tahačů - 12600 - CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu určitou (3-6 měsíců) - poté možné prodloužení. Nástup možný dle dohody. Mzdové ohodnocení: základní
Dřevospol Ivančik s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Řidič/ka vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Perspektivní pozice ve výrobní společnosti, v regionu nadprůměrné ohodnocení. Propracovaný systém zaškolení. Firemní benefity (doprava, stravování, školení, společenské
Abydos s.r.o. - 2016-06-04 - Karlovarský kraj

Traktorista/ka - krmič/ka, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 15000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Místo výkonu práce: ZD Křižovatka. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: vyučení v oboru,
Zemědělské družstvo Křižovatka - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

údržbář - elektrikář, Provozní elektromechanici - 20000 - 26000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Kontakt: telefonicky v pracovní dny, e-mailem: julie.charvatova (at) korunni.cz - údržba a servis strojů a zařízení v celém areálu KK - na základě pokynů nadřízeného a plánů údržby
Karlovarská Korunní s.r.o. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

ÚDRŽBÁŘ - INSTALATÉR, Provozní zámečníci, údržbáři - 19000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní náplň: aktivně se podílí na prevenci možných poruch, odstraňuje závady ve všech provozech, provádí kontrolu a běžnou údržbu
Imperial Karlovy Vary a. s. - 2016-02-28 - Karlovarský kraj

vrchní referent v oddělení evidence tržeb, Úředníci v oblasti daní - 16440 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Služba zahrnuje zejména: -Koordinaci výkonu agendy fází daňového řízení nebo v rámci správy jednotlivých druhu daně, poplatku nebo
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-06-09 - Karlovarský kraj

vrchní servírka/číšník, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 16000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Kontakt: telefonicky: 7.00 - 14.00 hod. - Středoškolské vzdělání v oboru hotelového managementu (nebo vyučení v oboru kuchař - číšník s praxí)
Bohemia - lázně a. s. - 2016-04-29 - Karlovarský kraj