Práce Konstruktér/ka plošných spojů, Technici elektronici projektanti, konstruktéři Středočeský kraj ZAT a.s. - nabídky práce

Konstruktér/ka plošných spojů, Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Pozice:konstruktér/ka plošných spojů Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: Vystudovaný obor - elektro nebo strojní, znalost AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace, znalost práce na PC, technické myšlení, pečlivost, odpovědnost, ochota učit se nové věci Popis činnosti: Návrh desek plošných spojů (PADS,Altium), technologické zpracování dat podkladů pro výrobce plošných spojů, spolupráce s vývojovými pracovníky, spolupráce s technology výroby elektronikc, komunikace s výrobci plošných spojů, tvorba výrobní dokumentace Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, příspěvek na stravování v jídelně firmy, výhodný telefonní tarif, týden dovolené navíc, 3 sick days, Nástup možný ihned na 1 rok, další prodloužení na neurčito. Mzda: 20 000,- až 25 000,- Kč. Kontakt: Fuňková Jana, tel.: 318 652 538, e-mail: jana.funkova (at) zat.cz Místo výkonu práce:ZAT a.s., K Podlesí č.p. 541, Příbram VI-Březové Hory

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ZAT a.s.

Forma kontaktu: Jana Fuňková, personalista

Job krátký popis: Technici elektronici

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent / asistentka, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Personalistika: Přihlášky, odhlášky zaměstnanců (OSSZ, ZP), Příprava pracovních smluv a dokladů s tím souvisejících, zajišťování pojištění pro zahraniční cesty, příprava
Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultury - 2016-08-02 - Středočeský kraj

asistent/ka pro prodej - servis, Prodavači v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

pozice: asistent/ka prodej - servis požadavky: Řidičský průkaz skupiny B, Word, Excel, Internet, Outlook, praxe výhodou, velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, výborné komunikační a vyjednávací
PRORESTA, s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Brusiči kovů, Brusiči nástrojů a kovů - 13000 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Požadavky: práce s kovem, dobrý zrak a zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, flexibilita, ochota učit se novým věcem, znalost českého jazyka.
DEVAMA pliz s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

CNC operátoři, programátoři - nástrojaři, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

MAINTAIN s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchař klasické kuchyně + minutky, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Požadujeme: vyučení v oboru + min. 3 roky praxe, samostatnost, vedení kolektivu. Pracovní doba: krátký - dlouhý týden Po - Čt 6.00 - 20.00 hod. Pá - So 6.00 - 9.00 hod. Ne 6.00 - 16.00 hod. Nabízíme:
Radek Duda - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Lékař/ka, Lékaři specialisté - 25000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice Rakovník Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, dovolenou. Kontakt: Ing. Jaromír Bureš 313525270,
Masarykova nemocnice PRIVAMED s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Lektor/ka anglického jazyka, Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku a lektoři dalšího vzdělávání - 500 - CZK za hodinu

Lektoři dalšího vzdělávání
Náplň práce: výuka bude probíhat dvakrát týdně v čase 16:00 - 17:30 hod. Požadujeme: jazykovou zkoušku či certifikát a úroveň C1 podmínkou. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme:
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-05-06 - Středočeský kraj

Montážní dělníci ostatních výrobků - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Přijmeme mechanika z blízkého okolí , který se nebojí pracovat osm hodin denně po-pá 8:15-16:45, nebo 6:00-14:30. hlaví pracovní náplň: montáž, servis a výroba přívěsů.Prosím
Zdeněk Štantejský -VAPP - 2016-08-17 - Středočeský kraj

MONTÉR ELEKTRO, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 17400 - CZK měsíčně

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení

ELSAKOM SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha tvářecího stroje (zakružovačka trubek), Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: - manuální zručnost a pečlivost - počítačovou gramotnost - čistý trestní rejstřík - dobrý zdravotní stav Jedná se o výrobu kovových součástí
První železářská společnost Kladno, s.r.o. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

Operátor/ka CNC pily a leseru, Obsluha průmyslových robotů - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Pozice: operátor/ka CNC pily a laseru Společnost BENTELER Distribution Czech Republic, přední distributor ocelových a nerezových trubek, přijme do své pobočky v Dobříši
Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

personalista, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

ATLANTIS - PAK SERVICE s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

PĚSTITELÉ ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN, Pěstitelé zemědělských plodin - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Pěstitelé zemědělských plodin a zeleniny

Pavel Pokorný - B R A M K O - 2016-08-10 - Středočeský kraj

PRODAVAČ SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ, Prodavači sportovních potřeb - 20000 - CZK měsíčně

Náplň práce: od 9h do 13h příprava expedic a zboží v provozovně v Milovicích, od 14h do 18h práce prodavače v prodejně v Mladé Boleslavi. Jedná se o naskladňování a vyskladňování
EXE SPORT s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Řidič AVIE, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Josef Votava - 2016-03-23 - Středočeský kraj

Řidič pro Benelux, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 55000 - 58000 CZK měsíčně

Hledáte práci řidiče MKD nebo práci jako řidič kamionu? Tak to jste u nás na správném místě. Nabízíme školení řidičů, zajistíme
Josef Mička s.r.o. - 2016-04-27 - Středočeský kraj

řidič skupiny C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

AVANCE s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči sk. C, E - MKD, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 30000 - 40000 CZK měsíčně

JP NAB s.r.o. - 2016-04-13 - Středočeský kraj

Řidiči sk. C + E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 24000 - 25500 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Dukelská č.p. 1430 Mladá Boleslav III Prvotní kontakt: telefonicky či emailem. Požadujeme: praxi v logistice min. 2 roky, komunikativnost,
SD - Kovo Mladá Boleslav, a.s. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

ROLINE INTERNATIONALE SPEDITION s.r.o. - 2016-05-12 - Středočeský kraj

Strojní zámečníci, Zámečníci strojů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav - 2016-02-15 - Středočeský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. - 2016-06-09 - Středočeský kraj

učitel na 1 stupni ZŠ, Učitelé na 1. stupni základních škol - 21530 - CZK měsíčně

Učitelé na základních školách

Základní škola T. G. Masaryka - 2016-05-02 - Středočeský kraj

Učitelé v MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Místo pracoviště: Tehovecká 5, 251 62 Tehovec Prvotní kontakt telefonicky na tel.: 606 031 341, popř. e-mailem na mstehovec (at) email.cz Pracovní poměr zkrácený úvazek 0,75, nebo 1,00 s možností
Mateřská škola Tehovec - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vedoucí pobočky - prodej a montáž plotů, Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - 19000 - 27000 CZK měsíčně

Pracovní náplň: obchodní a administrativní vedení pobočky,vyřizování osobních odběrů, tvorba nabídek, objednávání zboží pro zákazníky z centrály
Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o. - 2016-06-27 - Středočeský kraj

Vedoucí výroby, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 45000 - 50000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Místo výkonu práce: Smetanova č.p. 987 294 01 Bakov nad Jizerou Prvotní kontakt: telefonicky: 326 718 102 (8-14 hod.) nebo emailem: j.cermakova (at) aas-automotive.cz Požadavky: SŠ, VŠ technického směru, praxe 2 roky,
AAS Automotive s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., vstřícný přístup k pacientům, ochotu podílet se na chodu a prestiži nemocnice. Místo výkonu práce: Pražská 528/29, Mělník.
Mělnická zdravotní, a.s. - 2016-02-22 - Středočeský kraj

Zubní lékař/ka, Zubní lékaři - 20000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři
Pozice: zubní lékař/ka Požadavky: vysokoškolské vzdělání, znalost ruštiny Nástup od 1.8.2016. Mzda: 20 000,- Kč Kontakt: Ivancevschi Eduard, e-mail: devident (at) seznam.cz Místo výkonu práce:DEVIDENT
DEVIDENT s.r.o. - 2016-04-27 - Středočeský kraj

Zubní lékaři, Zubní lékaři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

KolínSKYdent s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj