Práce KONSTRUKTÉR - PROJEKTANT OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Moravskoslezský kraj BTM Plan s.r.o. - nabídky práce

KONSTRUKTÉR - PROJEKTANT OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

A16 (i CIZ) 15/1/2016 - VŠ vzdeláni stavebniho ci technickeho zaměření - Znalost prace s programy AutoCAD a s některým z 3D programu jako Advance Steel nebo Inventor podmínkou - Znalost čtení stavebních a strojních výkresů - Zakladni znalost MS-Office - Praxe min. 10 let - Znalost AJ, NJ či jiného ciziho jazyka - Schopnost vedení kolektivu, praxe na vedoucí pozici vyhodou Mzda - u jednání KONTAKT - VÝHRADNĚ E-MAILEM - prace.btmplan (at) henaco.de

Minimální plat: 1

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: BTM Plan s.r.o.

Forma kontaktu: Dominik Hoffmann

Job krátký popis: Strojírenští technici

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

BAGRISTA - ŘIDIČ SK. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 120 - CZK za hodinu

AKVAHELP METAL spol. s r.o. - 2016-03-20 - Moravskoslezský kraj

brusič/ka kovů, Brusiči nástrojů a kovů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
z:17.3.2016. Nástup ihned! Samostatná práce podle výkresové dokumentace s vysokou přesností. Práce na hrotové brusce. Inf.: zájemci se hlaste
DERUTEX, s.r.o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

cukráři, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 11500 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

HVĚZDA Delikates s.r.o. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Klempíři - pokrývači, Pokrývači - 13500 - CZK měsíčně

Pokrývači
z: 21.6.2016 Požadavky: vyučení v oboru podmínkou, zkušenosti v profesi výhodou Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný ihned. Kontakt: osobní kontakt po
UNISTAD spol. s r. o. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

klíčový sociální pracovník, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
POŽADUJEME: -VŠ vzdělání a praxi v sociální oblasti (případně VOŠ sociální + praxe v oboru minimálně 5 let), -další vzdělávání, sebezkušenostní/psychoterapeutický
Sdružení maminek Sluníčko o.s. - 2016-03-06 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Na Rozích 55/7, Ostrava - Hrabová V případě zájmu volejte na tel. 603815239 v 9 - 21 hod. nebo pište na e-mail jarmilaadamkova (at) seznam.cz. Samostatná příprava teplých
Mgr. Jarmila Adámková - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

SEPETNÁ v.o.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ, Obchodní zástupci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
SŠ, požadujeme praxi min. 1 rok na pozici prodejce, znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, internet, výhodou Power Point pro tvorbu vlastních prezentací), řidičský průkaz sk. B, orientaci ve stavebnictví
OBB stavební materiály, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 28000 - 40000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

MILATA TECHNOLOGY a.s. - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka specialista/tka, Prodavači smíšeného zboží - 69.2 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Albert Supermarket, náměstí Václava vacka 6043/23, Ostrava - Poruba V případě zájmu se dostavte osobně na uvedenou adresu nebo pište na e-mail. Volat můžete Po-Pá
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Prodavači maso - uzeniny, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa minimálně 1 rok, znalost práce na PC, profesionální přístup k zákazníkům, komunikativnost. KONTAKT: předem telefonicky od 7:00 až 15:30 hod. a dohodnout
MAKOVEC a.s. - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Projektant/ka UT/chlazení, Stavební technici projektanti, konstruktéři - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Stavební technici
Místo výkonu práce: Špálova 80/9, Ostrava - Přívoz Životopis zašlete na e-mail. Požadavky: -VŠ/SŠ obor - TZB -ACAD, REVIT, PROTECH, MS Office -ŘP skup. B -ochota cestovat a učit se novým věcem -autorizace
R2D2 s.r.o. - 2016-03-12 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka sk. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hortim, Provozní 5491/1, Ostrava - Martinov V případě zájmu volejte na tel. Denní rozvoz potravin. Kromě víkendů. Požadujme
LIOVA GROUP s.r.o. - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 21000 - 25000 CZK měsíčně

P.I. Transport s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

rozpočtář/ka, Rozpočtáři specialisté - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Popis: -vypracovávání cenových nabídek, posuzování, výběr a kontrola -příprava rozpočtů a cenových kalkulací -ocenění a tvorba výkazu výměr, atd. Požadujeme:
B&P INTERIÉRY s. r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Sezonní brigádník/brigádnice, Ostatní pomocní pracovníci - 8000 - 12000 CZK měsíčně

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
z: 4.8.2016; jedná se o pozici pomocného dělníka, technického pracovníka, nutná fyzická a manuální zdatnost, pro údržbu travnatých a lesních porostů, drobné
ALBA TOUR s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 21000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Celosvětově působící Röchling-Gruppe se svými 8.500 zaměstnanci v 77 závodech a 22 zemích světa je odborníkem v oblasti plastických hmot. V obou svérách svého zaměření
Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

Sociální pracovník/ce oddělení sociálně právní ochrany dětí, Specialisté v oblasti sociální práce - 15120 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce: ÚMOb Slezská Ostrava Podání přihlášky: Požadované doklady s životopisem zašlete do 24.02.2016 na e-mailovou adresu
Statutární město Ostrava - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SVÁŘEČ CO2, Svářeči - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

KOVO&DOP s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Telefonní bankéř/ka -Ostrava - plný i zkrácený úvazek, Bankovní makléři - 16500 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Místo výkonu práce: Hornopolní 3322/34, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz Nástupy: 1.8.2016, 1.9.2016 nebo 1.10.2016, PP na 1rok V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email lpiskova (at) csas.cz
Česká spořitelna, a.s. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 132 - CZK za hodinu

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

EL-KA nábytek, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Účetní všeobecní, Účetní všeobecní - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Náplň práce: . Provádí účetní operace na jednotlivých účtech . Zpracovává měsíční účetní závěrku v rámci své zodpovědnosti .
Gates Hydraulics s.r.o. - 2016-05-02 - Moravskoslezský kraj

Učitel anglického jazyka, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 22000 - CZK měsíčně

Lektoři jazyků
Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je ukončené magisterské studium učitelství pro střední školy v oboru anglický jazyk. Strukturovaný životopis a neskenovaný
Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s. - 2016-03-12 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí manažer, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 9900 - 50000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
vedení kolektivu, za účelem kvality péče o zákazníky v daných lokalitách. Rozšiřování nových poboček a center. Naše výhody: - Zajímavý příjem + exkluzivní
Bc. Eva Wolná - 2016-04-19 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ SKLADU, Pomocní skladníci - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
A16 Požadavky - praxe na obdobné pozici min. 1 rok, zkušenosti se skladovými IS, ovládání manipulační techniky VZV a NZV, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost Nabízí - práci ve stabilní,
GTB GROUP, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Zámečník/ce - svářeč/ka CO2, Svářeči - 80 - 120 CZK za hodinu

METAL-FA CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Zámečník, Zámečníci strojů - 70 - 85 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
místo výkonu práce : M. Albrechtice, B. Němcové 29 Pracovní poměr: jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek Termín nástupu:
STG trade, s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA (specializace není nutná), Všeobecné sestry bez specializace - 13400 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
A11 nabízíme volnou pozici zdravotnický asistent nebo všeobecná sestra v ordinaci zubního lékaře; příjemné pracovní prostředí, bez směnného a nočního provozu, bonusy,
VEJEDENT s.r.o. - 2016-03-06 - Moravskoslezský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 75 - 110 CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
Vyučení v oboru nebo praxe v oboru. Mzda: 75 - 110 Kč/hod., jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek, práce na pracovní smlouvu, pracoviště: Opava a okolí, nástup ihned. KO: Martin Věntus,
Martin Věntus - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj