Práce kontrolor,- ka kvality, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Kraj Vysočina Arla Plast s.r.o. - nabídky práce

kontrolor,- ka kvality, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Požadavky: praxe ve výrobním závodě či na obdobné pozici vítána, alespoň základní znalost práce s PC výhodou, týmový přístup, preciznost, zodpovědnost, spolehlivost a smysl pro kvalitu. Nabízíme: měsíční pohyblivá složka (prémie), stravenky, příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na péči o zdraví zaměstnance, 5 týdnů dovolené. Životopisy zasílejte na e-mail: monika.riegrova (at) arlaplast.com, do předmětu zprávy uvádějte jméno a pozici. Místo výkonu práce: Arla Plast s.r.o. - pracoviště Pelhřimov K Silu č.p. 2496 393 01 Pelhřimov

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 16500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Arla Plast s.r.o.

Forma kontaktu: Monika Riegrová

Job krátký popis:
Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Martin Řáda - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Číšník / servírka, Číšníci a servírky - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Benešova 23, Jihlava Hledáme číšníka / servírku do naší restaurace v Jihlavě. Alespoň částečná praxe nutná, vyučení není podmínkou.
TIME ZONE, s.r.o. - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

Detektiv - Chotěboř, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: Přijmeme muže i ženy na pozici detektiv: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost • Kontrola bezpečnosti v rámci
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-03-25 - Kraj Vysočina

Konzultant/ka značkové prodejny, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 8500 - 27000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Hradební 1, Jihlava Náplní práce konzultanta na našich značkových prodejnách je aktivní prodej ve smyslu zjišťování potřeb zákazníků
T-Mobile Czech Republic a.s. - 2016-03-04 - Kraj Vysočina

mistr strojní výroby, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
- vedení kolektivu 3-5 zaměstnanců (výroba kompletních strojních celků), velmi dobrá znalost strojní dokumentace, podle které bude řídit a organizovat chod výroby, kontrolovat kvalitu,
Eltico s.r.o. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

montér nábytku, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 26000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

Český nábytek a.s. - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

NÁKUPČÍ - TRAINEE PROGRAM, Nákupčí - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Nákupčí
Místo výkonu práce Jihlava, Humpolecká 5. Charakteristika pracovní pozice : – praktický zácvik a seznámení s potřebnými dokumenty nákupního oddělení a jeho
MOTORPAL, a.s. - 2016-05-17 - Kraj Vysočina

OBCHODNÍ REFERENT/KA, Obchodní referenti - 16000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Hledáme vhodného pracovníka / pracovnici na pozici: Samostatný(á) obchodní referent/ka pro oblast Středočeský kraj Náplň práce: " příprava podkladů pro obchodní jednání
CORMEN s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

operátor CNC strojů (obráběcí stroje), Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: střední vzdělání strojního zaměření, znalost technické dokumentace, 2-3 směn. provoz. Nabízíme: odpovídající mzdové zařazení, další profesní
AGROSTROJ Pelhřimov, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 75 - CZK za hodinu

GARANT - KONGRES, s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA - Svratka, Pomocníci v kuchyni - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Mzda: - od 80 do 100 Kč/hod. Vzdělání není důležité, upřednostňujme zájem o přípravu jídel tradiční české domácí kuchyně, speciality zaučíme. Specializujeme
Hotel MÁNES, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pracovník kotelny, Řemeslníci a opraváři - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Řemeslníci a opraváři
Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, výhodou vzdělání ve strojírenském nebo opravářském oboru Místo výkonu práce: Dřevozpracující družstvo Lukavec č.p. 9 394
Dřevozpracující družstvo - 2016-05-17 - Kraj Vysočina

Pracovník montáže klávesnic a úklidu, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 13000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hruškové Dvory 59, Jihlava Pracovní nápoň: příprava jednotlivých vrstev klávesnic, lepení vrstev, přesné měření, provádění kontroly
TT Klávesnice, a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Pracovník na sečení trávy, Uklízeči veřejných prostranství - 70 - 100 CZK za hodinu

Uklízeči veřejných prostranství
Místo výkonu práce Jihlava, ČR. Nutná fyzická zdatnost pro práci s křovinořezem, praxe výhodou, nutná trestní bezúhonnost, výhodou ŘP sk.B, časová flexibilita. Mzda
Tomáš Kalina - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Právník, Podnikoví právníci - 22000 - CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce Jihlava, Vrchlického 46. Požadavky: magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, znalost pracovního
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

Přípravář, zakázkář pro provoz hliníkové konstrukce, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 24000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Dále požadujeme - stavební vzdělání výhodou, dobrou znalost PC, řidičský průkaz skupiny B, znalost softwaru CAD, odpovědnost, preciznost. Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení
PKS okna a.s. - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

Prodejce automobilů, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
ZAJÍMÁTE SE O AUTOMOBILY A OBCHOD? VĚŘÍTE SI? Společnost AUTOSALON KUDRNA v Jihlavě, Brněnská 4768, hledá kandidáta na pozici PRODEJCE VOZŮ Hledáme
AUTOSALON KUDRNA CZ a.s. - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Hlavní náplň obsluha klientů, prodej náhradních dílů a sortimentu, administrativa. (další náplň objednávky a výdej ND, sklad ND, příjem vozidel a motocyklů do opravy, předávání
AMBROŽ AUTO, s.r.o. - 2016-03-24 - Kraj Vysočina

PROFESNÍ DĚLNÍK/NICE SVAŘOVNY, Svářeči - 100 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadujeme: SOŠ nebo SOU v technickém oboru svářeč s praxí minimálně 5 let, znalost svářečské a paličské práce elektrickým obloukem a plynem, svářečské práce
SaZ s.r.o. - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

referent odbytu - prodej elektroinstalačního materiálu, Odbytoví agenti - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
*Požadavky: - vzdělání min. středoškolské - odpovědný a pečlivý přístup k práci! - zkušenost s administrací prodeje - výhodou - znalost Aj - dobrá komunikační úroveň
SEZ - CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Řidič/ka skupiny C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - CZK měsíčně

Pavel Staníček - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

Řidič odtahové služby, Řidiči tahačů - 150 - 150 CZK za hodinu

Nabízíme práci řidiče/řidičky odtahové služby pro převoz vozů mezi pobočkami Humpolec, Jihlava Pracovní poměr zkrácený, možné i na DPP.
AUTOSALON KUDRNA CZ a.s. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ sk. C, Řidiči tahačů - 25000 - CZK měsíčně

Petr Křehlík - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

Specialista zákaznické podpory pro malosériovou výrobu letadel, Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - 18000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Místo výkonu práce je Znojemská 64, Jihlava. Požadujeme: perfektní znalost angličtiny slovem i písmem (další jazyk výhodou ne podmínkou) - komunikace se zahraničními dodavateli,
JIHLAVAN airplanes, s.r.o. - 2016-03-02 - Kraj Vysočina

SVÁŘEČ / ZÁMEČNÍK, Svářeči - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Náplň práce: • Sváření ocelí a nerezu - plech, kulatina, výpalky, profilová ocel • Zámečnická výroba pro potřeby firmy, řezání závitů, vrtání,
##pracodawca## - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

TRAKTORISTA/TKA - Mělkovice, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 25000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Řidičský průkaz sk. T, praxe výhodou, chuť pracovat a učit se novým věcem. Obsluha traktoru při polních pracích, převoz zemědělských komodit a polní
AGRO - Měřín, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 11200 - 24000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

František Chytka - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

UČITEL II. STUPNĚ ZŠ S APROBACÍ ČESKÝ JAZYK, Učitelé na 2. stupni základních škol - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Náplň práce: zajišťuje výchovně vzdělávací činnost zaměřenou na získání vědomostí a dovedností a rozvíjení talentu žáků ve všeobecně vzdělávacích
Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6 - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 55 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce Jihlava, Brtnická. Pracovní úvazek: zkrácený (odpolední 4 hod.) Mzda: 55 Kč. + osobní ohodnocení. Práce
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 3500 - 5000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava. Úklidová firma přijme uklízečky na stálý úklid. Práce odpoledne, 3-4hodiny/den. Práce v Jihlavě,
MAXX TOP, s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina