Práce KONTROLOR/KA, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti Jihočeský kraj ŠKODA JS a.s. - nabídky práce

KONTROLOR/KA, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru Praxe v oboru výhodou, na dobu určitou s výhledem na další pokračování. Speciální požadavky: Znalost MS Office (Excel, Word), psychická způsobilost pro práci v kontrolovaném pásmu jaderné elektrárny, dobrá orientace ve výkresech a schématech. Kvalifikace v oblasti NDT kontrol (RTG, VT, PT) výhodou. Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, ŘP sk. B. Místo výkonu práce je JE Temelín V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto zajímavou pozici, zašlete prosím písemnou přihlášku s Vaším životopisem na personální oddělení společnosti, na adresu: personalistika (at) skoda-js.cz

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ŠKODA JS a.s.

Forma kontaktu: Olga Kantoříková

Job krátký popis: Strojírenští technici

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

KŮTA SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Jaroslava Vindišová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK V DŘEVOVÝROBĚ, Ostatní tradiční zpracovatelé dřeva, proutí a příbuzných materiálů - 10000 - CZK měsíčně

Řezbáři, košíkáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech

Ing. Oldřich Padrta - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

dělník v lomu, Horníci v dolech jiných než uhelných a rudných, kamenolamači (převážně ruční) - 10900 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha důlních zařízení (včetně horníků)
zdravotní způsobilost pro práci v tiziku hluku, prachu, SiO2 a vibrací přenášených na horní končetiny; občanská bezúhonnost; pracovní
SATES ČECHY s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

INSTALATÉR/TOPENÁŘ příp. svářeč potrubí, Instalatéři ústředního topení - 100 - 130 CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

PROTOS - THERM s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

PAF Ekosport, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

František Trapl - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 120 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lukáš Janecký - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

MONTÉR , Montéři kovových konstrukcí - 18000 - CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí
Náplň práce: montáže ocelových konstrukcí,montáže stínící techniky, montáže garážových vrat. Požadujeme: praxe výhodou, ale není podmínkou,
AMORT s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

Obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Obsluha CNC strojů - vzdělání vyučení v oboru obráběč kovů, zámečník, nástrojař nebo vyučení v jakémkoliv oboru s praxí. Pracoviště Blansko, Kaplice. Prac. poměr na dobu
Merulend s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha ohraňovacích lisů, Obsluha kovacích lisů a bucharů - 25000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Hledáme pracovníka na pozici Obsluha ohraňovacích lisů pro významného klienta, společnost se sídlem v Kaplici. Nástup možný ihned. Nabízíme: - stabilní zaměstnání
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Osobní bankéř/-ka  - Písek, Finanční poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: iva.mouckova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství klientům Nabízí produkty a služby
GE Money Bank, a.s. - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

Pokladní/Průvodce, Ostatní pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek - 13530 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Pokladní/průvodce - vzdělání úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení). Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou, nástup ihned, prac. úvazek plný,
Národní památkový ústav - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12900 - 14900 CZK měsíčně

pracovitost, flexibilitu; spolehlivost; pracovní poměr na dobu určitou; pružná pracovní doba; možnost ubytování; Kontakt: telefonicky - 607582560, 724943948 - Po-Pá
Vilém Klaboch - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

pomocný/á kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Miroslav Procházka - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 10000 - CZK měsíčně

cz Zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Pracovní doba: 2 směny (provozní doba 8.00-20.00) Požadujeme: potravinářský průkaz, bezúhonnost, samostatnost, ochotu pracovat
PIZZA DEL MONTE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Prodejce nových vozů Suzuki, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Hledáme zodpovědnou, týmovou, komunikativní a zákaznicky orientovanou osobu se zájmem o automobilový průmysl. Pracovní náplní je prodej
Autostart České Budějovice s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

PROVOZNÍ/ŘEDITELKA, Provozní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci

Milan Mrkáček - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Sales asistant, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě

ALBATROS Prachatice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SERVISNÍ TECHNIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 25000 - CZK měsíčně

autorizovaný servis vozidel značek Jeep, Alfa Romeo, Fiat a KIA Požadavky: SŠ vzdělání v oboru, min. 2 roky praxe na podobné pozici, komunikativnost, aktivní orientace na zákazníky, samostatný,
AUTO FUTURE, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

BILLA, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

technik elektro SILNOPROUD, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Znalost SILNOPROUDU podmínkou; znalost slaboproudu výhodou; činnost dle § 6 vyhl. 50/78 Sb.; ŘP sk. B podmínkou; ŘP sk. C a E výhodou; pracovní poměr na dobu
GARDON INT s.r.o. - 2016-03-13 - Jihočeský kraj

Učitel/učitelka odborných předmětů, Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Učitel/učitelka odborných předmětů - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou, nástup od 1.9.2016, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 21.530,--
Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště,Kaplice,Pohorská 86 - 2016-04-25 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 60 - CZK za hodinu

Zaměstnání nejdříve na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE a po zapracování možnost HPP. Pracovní doba: čtvrtek - neděle - odpolední směna dohodou,
STŘEDOVĚKÉ KRČMY, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

uklízečka + pomocná síla do kuchyně, Ostatní uklízeči a pomocníci - 60 - CZK za hodinu

EuroRest,spol.s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ IT ÚSEKU, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Na dobu určitou, VŠ vzdělání, praxe v daném oboru, manažerské zkušenosti, přehled v současných technologiích, aktuálních i budoucích trendech vývoje, pokročilá znalost
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj