Práce Kontrolor kvality, Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti Hlavní město Praha PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, a.s. - nabídky práce

Kontrolor kvality, Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti

provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly kvality kabelů spolupráce na zvyšování kvality výroby spolupráce na snižování spotřeby materiálu ve výrobě spolupráce na snižování počtu neshodných výrobků a reklamací náročná manuální práce v nepřetržitém provozu

Minimální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, a.s.

Forma kontaktu: Tereza Miňovská, Specialista lidských zdrojů

Job krátký popis:
Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ŘEDITELE - PRAHA, Všeobecní administrativní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání motivačního dopisu, strukturovaného profesního životopisu včetně fotografie v elektronické podobě a kopie
Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-03-20 - Hlavní město Praha

asistent/ka prodeje ve vinotéce, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 100 - CZK za hodinu

Znalost AJ nebo RJ na komunikativní úrovni nutná. (zaměstnavatel komunikuje pouze v AJ nebo RJ) Jedná se o práci ve vinotéce (prodej vín) Klientský přístup, komunikativnost, slušné
Metalnikov Studio s.r.o. - 2016-05-02 - Hlavní město Praha

Asistent/ka ředitele, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadované vzdělání: minimálně SŠ ekonomického směru s maturitou (nejlépe obchodní akademie) Pečlivost, zodpovědný přístup. Práce s PC, uživatelská znalost MS Office,
##pracodawca## - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Barmani - 12000 - CZK měsíčně

Barmani

CARINA ART s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Chemik pro organickou syntézu, Fyzikální chemici, chemici analytici - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Chemici (kromě chemického inženýrství)
Požadujeme: VŠ chemického směru, perfektní znalost organické chemie, laboratorní dovednosti organické syntézy, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem.
APIGENEX s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Číšníci a servírky - 28000 - 35000 CZK měsíčně

Práce na hlavní pracovní poměr, práce na krátký/dlouhý týden, nástup možný ihned Aktivní angličtina Kontakt: 606790541, j.mickova (at) altanykampa.cz Místo výkonu
Adiscon Kampa s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Kontakt : uchazeči se mohou hlásit každý pátek od 10:00-12:00 na adrese Kutilova 3063/4, Praha 4. Kontaktní osoba : Ivan Chopyk - 773 831 251. Místo výkonu práce - Praha Výpomoc elektrikářům
Zevo-Stav, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

event & promotion manager, Specialisté v oblasti propagace a reklamy - 15760 - 23710 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Pracovní náplň: • koncepce a realizace kulturních a společenských akcí NPÚ • příprava a organizace účasti NPÚ na odborných veletrzích • produkce panelových výstav,
Národní památkový ústav - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Grafici a výtvarníci v multimédiích - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Grafici a výtvarníci v multimédiích

DVISION International s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Hlídač parkoviště (vhodné i pro OZP), Hlídači parkovišť a tržišť - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
Fyzické pracoviště: Praha 4 - Opatov Prvotní kontakt: e-mailem b-car (at) b-car.cz Praxe v oboru hlídače je vítána. Řidičský průkaz výhodou. Práce
B-CAR, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kuchař/kuchařka pro závodní stravování, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20720 - 23000 CZK měsíčně

Hotel DAP, Vítězné náměstí 4, Praha 6 Dejvice přijme kuchaře/kuchařku pro závodní stravování, plat od 20720,-Kč podle praxe. V případě zájmu kontaktujte provozáře pana
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - 2016-05-11 - Hlavní město Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví), Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 9900 - 11000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce. Hlavní město Praha, Praha, Bubeneč, 160 00, Národní obrany č.p. 826/31 Kontaktní osoba: Markovec David, tel.: 730666930, e-mail: klubradiotechniky (at) hotmail.com Požadujeme: - certifikát
Gamol Ravagsom - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce pro Prahu a okolí, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Jsme česká společnost se sídlem v Ostravě a hledáme zkušené, samostatné a komunikativní obchodní zástupce s technickým myšlením. Pracovní náplň: • spolupráce
3E PROJEKT, a.s. - 2016-02-28 - Hlavní město Praha

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Místo práce: Beranových, Praha 9, čerpací stanice PHM. Kontakt: Indráčková Jitka, tel.: 604 242 414, e-mail: jitka.indrackova (at) g7.cz. Práce s PC - základy obsluhy počítače. Outlook, Excel
G7, a.s. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Odborný pracovník v oblasti statistiky, Odborní pracovníci v oblasti statistiky - 25000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti statistiky, matematiky a v příbuzných oborech
Analytická softwarová společnost v centru Prahy s dlouhou a úspěšnou historií hledá do analytického oddělení kolegu. Předpokládané dovednosti:
ACREA CR, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci - 10500 - 11500 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Praha, Kontakt: Borodiy Yurij, tel.: 774 720 711 - PÁ 13-16 hod. Fričova 892/13, Praha 2. Jedná se o těžkou náročnou práci. Vhodné
LYUPEN s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Podlahář, pokladač podlahových krytin pro regiony Kladensko, Berounsko, Praha západ, Podlaháři (kromě parketářů) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
Prosím, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, uvádějte do předmětu zprávy PODLAHÁŘ, přiložte strukturovaný životopis s fotografií a zašlete na adresu job (at) kobercetrend.cz do 15.4.2016.
LIMEX ČR, s.r.o. - 2016-03-25 - Hlavní město Praha

Pokladní/prodavači , Prodavači v prodejnách - 19300 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Pracovník revizního oddělení, Řídící pracovníci v jiných službách - 18000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci jinde neuvedení
Hledáme pracovníka do revizního oddělení. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení. Osvědčení strážného podmínkou,
EBS-BODYGUARD.COM s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovník v sociálních službách v Denním a týdenním stacionáři, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Hlavní popis práce: -přímá práce s cílovou skupinou, péče o osoby s těžším stupněm zdravotního (kombinovaného) postižení pro klienty ve věku 18 – 35 let -pomoc při
Diakonie ČCE - středisko Praha - 2016-04-21 - Hlavní město Praha

Prodavač, Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen - 17000 - CZK měsíčně

Provozovatelé maloobchodních prodejen
Místo práce: Na břehu 766/27, Praha 9. Kontakt: Schaffer René Ing., e-mail: info (at) rommar.cz. Tel.: 776 888 582 (PO-PÁ 9.00-16-00 hod.). Prodej strojírenského sortimentu. ložiska, elektrické ruční
ROMMAR s.r.o. - 2016-04-24 - Hlavní město Praha

Quality Engineer , Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení
Místo výkonu práce : Rohanské nábřeží 678/29, Kontaktní osoba: Lucie Fiegerová, e-mail: Lucie.fiegerova (at) ncr.com - první kontakt e-mailem
NCR Česká republika, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

SANITÁŘ/KA NA ODD. VŠEOBECNÉ CHIRURGIE, Sanitáři - 16000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Gvoždiaková Nela Mgr., tel.: 257272306, e-mail: volna.mista (at) homolka.cz Požadavky: - Minimálně střední odborné
Nemocnice Na Homolce - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Sanitář pro pitevnu, Sanitáři - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Kontakt pro zasílání žádostí a životopisů: primář oddělení patologie MUDr. Petr Hrabal, e-mail: petr.hrabal (at) uvn.cz, tel. 973 203 540. K výkonu
##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Sekretáři (všeobecní) - 100 - CZK za hodinu

Sekretáři (všeobecní)
Pokročilá znalost českého a anglického jazyka podmínkou. Uživatelská znalost práce s počítačem podmínkou. Reprezentativní vzhled a dobré vystupování, vynikající
M.T.Z. s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

skladník, Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Vladimír Svoboda - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Směnárníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech

A & R s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Vrátný, Vrátní - 9500 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Podleská 926, Praha - Uhříněves Kontaktní osoba: Dušan Tót, tel.: 605 232 337 pankova.j (at) a-royal.cz Pracovní náplň: - vstupní a vjezdový režim - obchůzková
Mgr. Vlastimil Král - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Co od Vás očekáváme? VŠ, VOŠ nebo SŠ vzdělání zdravotnického zaměření včetně reg. Chuť aktivně pomáhat Svědomitost a pečlivost a schopnost týmové spolupráce Co můžete
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT/VŠEOBECNÁ SESTRA NA ODD. NEUROCHIRURGIE - SIP, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 17600 - 28600 CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
Požadavky: - SZŠ - Praxe výhodou - Spolehlivost, pracovitost, kolegialita Nabízíme: - Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení - Nadstandardní
Nemocnice Na Homolce - 2016-05-12 - Hlavní město Praha