Práce KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov Jihomoravský kraj ODANSTAV, stavební družstvo - nabídky práce

Pracovní pozice:
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Dobrý zdravotní stav. Práce na stavbách a ve výškách. Zájemci se dostaví ve Stř a Pá mezi 12.00 - 14.00 hod. na pobočku Vlhká 169/13, Brno - II.patro

Minimální plat: 10900

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ODANSTAV, stavební družstvo

Forma kontaktu: Vasyl Oros

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 777 314 952,775 314 952

Job krátký popis: Dělníci v oblasti výstavby budov

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka, účetní, Odborní asistenti v administrativě - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadované dovednosti SŠ SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - uživatelská znalost práce na PC - praktická znalost podvojného účetnictví - práce v účetním
KOFROŇ PRODUCTION & ADVERTISING s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

CNC Soustružník - operátor/seřizovač, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 130 - 160 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Brno, Královo Pole Směnnost: 3směnný provoz - pondělí až pátek Mzda: přibližně 130,-/hod (dále dle zkušeností) hrubá mzda Nejedná se o agenturní
DI industrial spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

cukrář/cukrářka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Zasílání životopisů na mail.: info (at) pekarstvimakovec.cz nebo zaslání životopisů poštou: pekařství Makovec s.r.o., Velatice 191, Pekařství Makovec
pekařství Makovec s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 12000 - CZK měsíčně

BACOM s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK, družstvo - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

KONTROLOR KVALITY , Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 17000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
První kontakt emailem. KONTROLOR KVALITY Náplň práce: - vstupní, mezioperační a výstupní kontrola ve výrobě - evidence o provedené kontrole
KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ/KUCHAŘKA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

27.6.2016 - příprava hotových jídel, minutková a zvěřinová kuchyně. I základní vzdělání s praxí 3 roky nebo vyučen v oboru i bez praxe, znalost kuchařských prací
J.A.M. SPORT, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Obsluha Bistra, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Náplň práce: příprava pokrmů a občerstvení obsluha zákazníků péče o svěřený provoz. Základní požadavky: absolutní vstřícnost vůči zákazníkům,
BIOOBCHOD.CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Operations Manager - CZK

Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře
Reporting to the Senior Operations Manager, the operations manager will deliver the operational strategies and key performance indicators by coaching and leading the team managers to deliver superior customer
Kiwi.com - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

operátor/ka ve výrobě, Montážní dělníci elektronických zařízení - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Fyzicky nenáročná,jemná práce vyžadující velmi dobrý zrak,zručnost s pečlivost při montáži a výrobě velmi jemných elektrosoučástí
EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

podpora prodejny/Smiling Guard, Pracovníci ostrahy, strážní - 90 - 100 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
!! Práce na dohodu, možnost přestupu na HPP !! Možno OZP. Nabízíme: mzda 90-100 Kč za hodinu, bohatý motivační systém, možnost volby směn, firemní uniformu, dlouhodobý pracovní vztah.
AVES Servisní a.s. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

Pracovník na 100% kvalitu ložisek, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Požadované dovednosti: Výborný zrak, zkušenosti s výrobou výhodou, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost. Poznámka k volnému místu:
HIGHFIVE, s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy - strážný CCTV, EPS, Pracovníci ostrahy, strážní - 11500 - 15000 CZK měsíčně

Bezpečnostní agentura přijme operátora CCTV v Brně - Bystrci. Směnný provoz, práce na CCTV. Požadujeme čistý RT, praxi, osvědčení o kvalifikaci na pozici strážný.Nástup ihned. DPP
ASG guard s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 5000 - 5000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti Zkušenost z práce s pokladnou, obsluha zákazníků, komunikativnost, pracovitost, angličtina výhodou Poznámka k volnému místu: Butik se streetovou módou v Brně, mladý
likepark s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Produkční, Produkční - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Filmoví, divadelní a příbuzní režiséři a producenti
pracoviště Hrušovany u Brna Požadujeme: - vzdělání SŠ/VŠ - orientace v oblasti tisku, polygrafie, technické obory vítána - dobré komunikační a prezentační
3dot a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Referent právního oddělení , Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - 17500 - CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti
Životopisy posílat e-mailem: stepankova (at) dsleasing.cz Náplň práce: zpracování agendy právního oddělení firmy. Praxe na obdobné pozici vítána.
D.S. Leasing, a.s. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Řidič dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

František Bajko - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Servírka/číšník , Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

V případě, že Vás nabízená pozice oslovila, zašlete Váš životopis na e-mail dadak (at) kajot.cz, popř. telefonujte na tel. číslo 603 807 119. Náplň práce: obsluha zákazníků restaurace
Gremona, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

SKLADOVÝ OPERÁTOR(KA), Pomocní skladníci - 70 - CZK za hodinu

Pomocní manipulační pracovníci

KUWOPA Kastenhofer, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Znalost v oblasti logistiky, silniční a námořní dopravy. Znalost obchodního trhu ve státech bývalého Sovětského svazu. Vítána znalost
CZ VEHA, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

SUPERVISOR FINÁLNÍCH OPERACÍ, Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - 18000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
SUPERVISOR FINÁLNÍCH OPERACÍ NÁPLŇ PRÁCE: - vedení týmu cca 40 zaměstnanců výroby při konečných operacích (balení, třídění, potisk ložisek - řešení
PP&T consult s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Svářeči, zámečníci, Svářeči - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

PRO-FILTR Brno, s.r.o. - 2016-05-25 - Jihomoravský kraj

Topenář, svařeč, Instalatéři ústředního topení - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

ZYGMUNTSTAV, s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

UČITEL/KA NA 2. STUPNI ZŠ - APROBACE MATEMATIKA, Učitelé na 2. stupni základních škol - 21530 - 27940 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
21.4.2016/ Žádosti o práci s životopisem a kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 31. 5. 2016. Výběrové řízení proběhne v úterý 14. 6.
Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Vedoucí oddělení ekonomie a správy majetku, Vedoucí v oblasti administrativních agend - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
Popis pracovní náplně: ~zajišťuje správu a provoz majetku svěřeného zřizovací listinou ~zajišťuje veškeré revize všech objektů ~řídí úklidové a údržbové práce
Zámek Slavkov - Austerlitz - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

vrchní číšník - servírka, Číšníci a servírky - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Pracoviště: náměstí Svobody 760, 696 81 Bzenec. Požadujeme flexibilitu, chuť pracovat, praxe, schopnost zvládat stresové situace, dobrá komuniakce s lidmi. Kontakt na tel. 728 308 401 nebo osobně od 7:00 do 18:00
Hanak Development s.r.o. - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

Zahradník Botanické zahrady, Zahradníci floristé a květináři - 13900 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Životopisy posílat na e-mail: evap (at) sci.muni.cz Požadavky : Vyučení v oboru Spolehlivost a zodpovědnost Pracovitost Snaha o osobní rozvoj a zdokonalování Řidičský
Masarykova univerzita - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
18.2.2016 - výroba ocelových konstrukcí, vyučen, jednosměnný provoz (po-čt 6.30-16.00, pá 6.30-13.00), kontakt: p. Pražák, tel. 519 352 314 Místo výkonu
KOVO - o.s., Ing. Bohumil Pražák, s.r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

zámečník, svářeč, Zámečníci strojů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště: Zemědělská 334, 698 01 Veselí nad Moravou. Praxe ve sváření různých druhů kovů, sváření TIG a MAG za pomoci CO2, vyučení ve
VETONA s.r.o. - 2016-03-31 - Jihomoravský kraj

zámečník, Zámečníci strojů - 14000 - CZK měsíčně

STROJÍRNA ČDH BOSKOVICE, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj