Práce Krejčí/krejčová, Krejčí Moravskoslezský kraj Jana Blahová - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Krejčí/krejčová, Krejčí

Pracoviště: Zámecká 18, Ostrava Kontakt: 602 888 098 (Jana Blahová), bella.orchidea (at) seznam.cz Zájemci volejte nebo pište na uvedený email. Práce ve svatebním salóně. Praxe vítána.

Minimální plat: 13000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Jana Blahová

Forma kontaktu: Jana Bláhová

Job krátký popis: Krejčí, kožešníci a kloboučníci

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

autoelektrikář, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Požadavky: vyučený v oboru autoelektrikář; praxe na nákladních vozidel nebo autobusech; znalost práce na PC; Schopnost práce s diagnostickými přístroji; Morální bezúhonnost;
ČSAD Havířov a.s. - 2016-02-24 - Moravskoslezský kraj

frézaři - horizontáři, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

DOTEX spol. s r.o. Nový Jičín - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

HORIZONTKÁŘ , Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - 21000 CZK měsíčně

KOVOSPORT Třinec, a.s. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Kalkulant - výrobní plánovač, Pracovníci kalkulací, cen a nákladů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
z: 21.12.2015 Místo výkonu práce: Vítkovská 391/29, 742 35 Odry Náplň práce: zpracovává cenové nabídky, jedná se zákazníky, přejímá, přezkoumává
SUM ODRY, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

KONZULTANT -KA PRO PODNIKATELSKÉ POJIŠTĚNÍ, Obchodní zástupci - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
* SŠ, praxe v oblasti prodeje pojistných produktů vítána, znalost práce na PC (MS Office), bezúhonnost, dobré komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, loajalita, vysoké
Ing. Jana Zemánková - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jiří Pargač - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Šatlava Ostrava - Poruba Předem volat v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod. a domluvit si schůzku. Restaurace Šatlava Ostrava-Poruba Sokolovská přijme kuchaře nebo kuchařku. Naši síť
Pavel Břenek - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 12100 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Blanka Kolková - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Lakýrník/ice kovů - práškové lakování, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 80 - 110 CZK za hodinu

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Žádosti o místo a životopisy posílat výhradně emailem na adresu: boubinovae (at) vanek-ostrava.cz Strojírenská
Jiří Vaněk - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Lektor/ka programu primární prevence , Lektoři dalšího vzdělávání - 14790 - 18000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: Mariánskohorská č.p. 1328/29, Ostrava Své životopisy zasílejte na kontaktní e-mail do 31.8.2016. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo na základě výběrového
Renarkon, o. p. s. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Montážní pracovníci, Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
z: 22.6.2016 Požadavky: ŘP sk. B, praxe min. 2 roky, manuální zručnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav Náplň práce:
Okna Macek a.s. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

OPTOMETRISTA, Optometristé - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie
A16 Hledáme vhodného kandidáta do našeho týmu, do nově otevírané provozovny VAŠE OPTIKA v Třinci a Frýdku-Místku Požadujeme - odborné vzdělání podmínkou, komunikační
Optik House, s.r.o. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

Palič/ka, Obsluha zařízení na tváření kovů ve válcovnách - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Přijmeme zkušeného paliče/ku. Nabízíme: hlavní pracovní poměr mzda 87,40,-/hod až 120,-/hod +10,- prostředí nadstandartní příplatky nad rámec zákoníku práce stravenky
Personal fabric - agentura práce, a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA, Pomocní kuchaři - 75 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ALDA INVEST s.r.o. - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK ZAHRADA, STAVBA, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zahradnictví
A11 jedná se o pomocné práce, úpravy terénu, zemní práce, sekání trávy, drobné stavební činnosti, občasná práce s těžšími břemeny, proto pozice
MONFI trend, s.r.o. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK-CE ÚKLIDU, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9950 - 11000 CZK měsíčně

A16 jedná se o úklid kancelářských prostor, šaten a sociálního zařízení; v odpoledních hodinách od 14 hod. Hlásit se pouze
D.I. SEVEN, a.s. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

pracovník(-ice) novinových služeb , Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 2500 - 5000 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Pracovní náplň: doručování denního tisku pěšky nebo služebním motorovým vozidlem v časných ranních hodinách (cca 5:00 - max.
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači smíšeného zboží - 8756 - CZK měsíčně

pracoviště: Město Albrechtice, Míru 128/9 prodejna TUTY funkce: prodavač/ka úvazek:33 hodin pracovní doba: dvousměnný provoz pracovní poměr: doba určitá 1/2 roku, poté možnost doby neurčité
TEMPO, obchodní družstvo - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

Programátor CNC obráběcích strojů, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 14000 - CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Požadavky: - samostatnost, spolehlivost Nabídka: - možnost zaškolení - moderní strojový park - zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravování
VOP GROUP, s.r.o. - 2016-05-15 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍCH VOZIDEL - SKLÁPĚCÍ PŘÍVĚS, Řidiči tahačů - 21000 - CZK měsíčně

Z: 30.5.2016 místo výkonu práce: tř. Osvobození 330/18, Odry - Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - sk. C + E -
Piešťanský X-Force a.s. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

Řidič vnitrostátní kamiónové dopravy, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

JAVITA TRANSPORT s.r.o. - 2016-05-06 - Moravskoslezský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 13000 - CZK měsíčně

požadavky: řidičský průkaz "C" , profesní průkaz; praxe: ve stavební činnosti vítána; pracoviště: Bohumín, Orlová a blízké
Ladislav Kroščen - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Řidiči pro denní rozvoz, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 16000 - 20000 CZK měsíčně

z: 17.12.2015 Požadavky: ŘP sk. C, profesní průkaz, dobré orientační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, pružnost Kontakt: osobně na adrese firmy telefonicky na č.: 737
René Indrák - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SKLADNÍK-CE, Pomocní skladníci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
A11 1/7/2016 vyučení není nutné, jeřábnický průkaz a vázačský průkaz, výhodou paličský průkaz a průkaz na vysokozdvižný vozík pracovní poměr na dobu určitou
ArcelorMittal Distribution Czech Republic, s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Specialista/tka kvality, Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce: Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory Své strukturované životopisy v českém a cizím (AJ nebo NJ) jazyce zasílejte ve formátu PDF na kariera (at) weppler-filter.cz
Weppler & Trefil s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Strojní mechanik/čka, Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení - 23000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Výstavní 3224/51, Ostrava Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail: hr (at) esosostrava.cz Vybraní uchazeči
ESOS Ostrava, s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ-KA (z počátku na DPP, později HPP), Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

A16 (DPP) úklid ve zdravotnictví, mytí oken, směnný provoz (ranní a odpolední, 5,30-14,00 a 14,00-21 hod., i 12hodinové směny - vše dle rozpisu směn
LESK služby s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí linky - lisaři, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Výkon práce: ul. Střádalů 664/61, 718 00 Ostrava-Kunčičky Případní zájemci splňující níže uvedené požadavky zasílejte své životopisy s označením dané
ECOPAK, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí pobočky finančních služeb, Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři
z: 17.3.2016 Požadavky: čistý trestní rejstřík, znalost práce na PC, časovou flexibilitu, organizační schopnosti, schopnost sledovat finanční trh, zkušenosti
REGIUS FINANCE s.r.o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

Zdravotní sestra, Všeobecné sestry s osvědčením - 80 - CZK za hodinu

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

MUDr. Hana Jurajdová - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj