Práce kuchař/ka, číšník/servírka, Pracovníci v oblasti osobních služeb Jihočeský kraj Vodňanského lesy s.r.o. - nabídky práce

kuchař/ka, číšník/servírka, Pracovníci v oblasti osobních služeb

veškerý provoz restaurace - obsluha, kuchař, pož.: poctivost, samostatnost a pracovitost - možno i šikovný důchodce či student, možno na pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce, úvazek možno plný nebo zkrácený, možnost ubytování, kontakt e-mailem, telefonicky!

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Vodňanského lesy s.r.o.

Forma kontaktu: Iva Radilová

Job krátký popis: Pracovníci v oblasti osobních služeb

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšník-servírka, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Informace poskytne pan Zdeněk Pešula, tel. 388 431 071 nebo 602 388 914 Podmínkou je vyučení nebo praxe v oboru Rozvrh směn dle dohody Místo výkonu práce- Hotel Krásná Vyhlídka, Javorník
PAF Ekosport, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

PDM NETOS s.r.o - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání základní i vyšší, praxe v oboru výhodou. Pracoviště Bělidlo, Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová
Kamil Cvach - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK V DŘEVOVÝROBĚ, Ostatní tradiční zpracovatelé dřeva, proutí a příbuzných materiálů - 10000 - CZK měsíčně

Řezbáři, košíkáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech

Ing. Oldřich Padrta - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

Elektrotechnický inženýr, Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Požadavky: VŠ vzdělání elektro nebo technického zaměření; zkušenosti s pájením elektro součástek; praxe v projektování elektro – silnoproud, slaboproud výhodou; vyhláška
Telerepair JH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kontrolor/ka pryžových výrobků, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 13000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: vizuální kontrola pryžových výrobků Požadavky: dobrý zrak, pečlivost, pracovitost, spolehlivost, kvalitní práce Nabízíme
ing. Václav Rachač - WARA - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

mistr v dílně, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 28000 - 40000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Truck centrum Strakonice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V DŘEVOVÝROBĚ, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 10000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, v případě potřeby práce v sobotu a neděli. V případě potřeby může být zaměstnanec dočasně vyslán na pracovní cestu v okruhu cca 100 km od sídla
E - SPARK, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

obráběč kovů - brusič, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
POŽADAVKY: vyučení ve strojírenském oboru (nejlépe brusič), praxe ve strojírenství vítána (nejlépe v oboru), dobrý zdravotní stav Směnnost: 1 směna někdy možno i 2 směny
ČZ Řetězy, s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

Obsluha restaurace - posel dobré nálady, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

- v případě kvalitně odvedené práce náležité finanční ohodnocení - hlavní požadavky: chuť pracovat, čestnost, příjemné vystupování, týmový duch,
##pracodawca## - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

obsluha šicích a vyšívacích strojů, Obsluha šicích a vyšívacích strojů - 10000 - CZK měsíčně

Obsluha šicích a vyšívacích strojů

COPI - J a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POKRÝVAČ, Pokrývači - 15000 - CZK měsíčně

Pokrývači

Jan Dobra - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

pracovník do studené kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

STRAVBYT s.r.o. - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

pracovník skladu, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
příjem a kontrola zboží, naskladňování, přeskladňování, inventury, komunikace se zákazníkem, expedice, 13. plat, 25 dnů dovolené, dotované stravování, kontakt e-mailem,
arvato services k.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 10900 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

MARC'O sport s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavač/ka v železářství, Prodavači v prodejnách - 10400 - CZK měsíčně

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, minim. vyučení, praxe výhodou Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení pracovní doba 1 směnná 8 - 17h KONTAKT: v případě
ELKOST PLUS Strakonice, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PROVOZNÍ/ŘEDITELKA, Provozní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci

Milan Mrkáček - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

realitní makléř/ka, Realitní makléři - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Realitní makléři

FIRONA reality, s.r.o. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ KAMIONU, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Požadujeme: ŘP "C+E", profesní průkaz, spolehlivost, flexibilita Pracovní náplň: pouze ČR s možností každý den doma, víkendy volné Mzda:
Lyubov Vokurka - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - 60000 CZK měsíčně

Podmínkou řidičský průkaz sk. C a E, profesní průkaz. Turnusy 14 dní práce, 14 dní volno případně možno pracovní dobu upravit dle dohody.
Tomáš Voldřich - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

strojírenský dělník, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

"Firma BRISK Tábor, a.s. hledá obsluhu svářeček VUMA a SPS Požadujeme: vyučení v některém ze strojírenských oborů nebo elektro, manuální zručnost a spolehlivost, orientace v technických
BRISK Tábor a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

strojník - topič, Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - 14400 - CZK měsíčně

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení
obsluha a údržba chladícího zařízení v souladu s ČSN EN 378, obsluha a údržba kotelny podle ČSN 07 0710, obsluha tlakových nádob stabilních
Friall s.r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

SVÁŘEČ CO2/TIG/MIG, Svářeči - 20958 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pracovní náplň: - ruční svařování komponentů výfuků, vizuální kontrola svárů Nabízíme: -pracovní smlouvu na HPP - finanční ohodnocení dle kvalifikace
DP WORK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

svářeč, Svářeči - 15000 - CZK měsíčně

PODMÍNKY: svářečský průkaz CO2 nebo TIG, nutná praxe v oboru a znalost výkresové dokumentace NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příplatek na odpolední směnu,
BISO - Keibel s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

svářeč, zámečník, Svářeči - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Nová Bystřice; vyučení v oboru zámečník; praxe v oboru; svářečský průkaz - nerez výhodou; pracovní poměr na dobu určitou 8 měs. s možností
ALU - INOX s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Technik - technická podpora internetového projektu, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Bohemiasoft s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

Topič - stroj na sušení štěpky, Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Topič - sušení štěpky, vzdělání základní, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup ihned, nástupní
D-Projects s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Výrobní plánovač, Úředníci ve výrobě - 30000 - CZK měsíčně

Úředníci ve výrobě
Mitarbeiter für Produktionsplanung Für die starke internationale Gesellschaft mit Sitz in Prachatice, suchen Wir einen geeigneten Mitarbeiter für die Position: Produktionsplanung Tätigkeitsbeschreibung: • Produktionsplanung in Absprache
Noerpel Packaging Solutions s.r.o. - 2016-05-28 - Jihočeský kraj