Práce KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihočeský kraj Marek Pokorný - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Popis práce: vyučení v oboru, praxe výhodou

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Marek Pokorný

Forma kontaktu: Kontakt

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 602 346 126,386 322 505

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 10000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Sokar Gastro spol. s r.o. - 2016-03-20 - Jihočeský kraj

administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Karel Krása - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Automechanik osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - 36000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo výkonu práce: České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice 3, 370 10 Kontakt: Šerý Richard, tel.: 606646690, e-mail: richard.sery (at) chara.cz Nástup možný ihned, Jiné
Chára Sport, a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Elektrotechnický inženýr, Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Požadavky: VŠ vzdělání elektro nebo technického zaměření; zkušenosti s pájením elektro součástek; praxe v projektování elektro – silnoproud, slaboproud výhodou; vyhláška
Telerepair JH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

FINANČNÍ MANAŽER/KA, Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb
Praxe na obdobné pozici výhodou, výborná znalost MS Office (excel, word) a práce s PC podmínkou, dobrá znalost angličtiny je podmínkou, vzdělání
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. - 2016-03-05 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

SVATOŠSKÝ LES s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

PENZION SPILKA s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Radek Vavro - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - vyučení v oboru podmínkou, praxe v oboru výhodou - vhodné i pro absolventy - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost pracovní
Nikola Chovancová - 2016-07-15 - Zlínský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lukáš Parkman - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

kuchař - kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 25000 CZK měsíčně

- zavedená restaurace s penzionem v Jarošově nad Nežárkou; nástup možný ihned (možné i po dobu studia i jen přes víkendy na zaučení); - min. vyučení v oboru; zaměření - česká
BeSo Trade s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Masér, masérka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Masér, masérka - vzdělání základní, podmínkou je znalost thajských nebo filipínských masáží, požadavkem je certifikát na úrovni rekvalifikace v oboru,
PPD TRADE s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

operátor výroby - kontrolor - DPP, DPČ, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 16000 - 19200 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Jedná se o DPP, DPČ Vizuální kontrola kvality a drobné opravy dílů v automobilovém průmyslu, manuální práce, která vyžaduje soustředěnost
EuroCon Czech s.r.o. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR VÝROBY, Montážní dělníci mechanických zařízení - 15800 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Hlavní povinnosti •obsluha výrobních strojů dle pracovních instrukcí •manipulace a ukládání vyrobených dílů a komponentů •kontrola kvality hotových výrobků •udržovat
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
vyučení v oboru nebo praxe v oboru; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu; příspěvek
Zemědělské družstvo Rodvínov - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

Pokladní/prodavař, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Penny Market s.r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

pomocní kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Servis4Gastro s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/CE DO ROSTLINNÉ A ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY-TRAKTORISTA (OŠETŘOVATEL/KA SKOTU), Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Požadujeme: řidičský průkaz skup. T, bezúhonnost, pracovní nasazení,
Zemědělské výrobně-obchodní družstvo Smetanova Lhota - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ IVECO, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 25000 - 32000 CZK měsíčně

SO/SŠ vzdělání se zaměřením nejlépe na automobilní techniku, řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, praxe v obchodu a prodeji vítána. Zaměstnavatel si přeje kontaktovat
JH Autodíly s.r.o. - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Náplň práce: zajištění chodu recepce, zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci, check-in a check-out hostů v rezervačním systému, vstřícná
VORS spol s r. o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

skladník, prodejce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 8000 - 11000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
práce na zkrácený pracovní úvazek, vhodné též pro elektrikáře v důchodu - příprava elektromateriálu dle objednávek, naskladnění materiálu, jednání
ASPERA, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

specialista - analytik, Systémoví analytici - 20000 - CZK měsíčně

Systémoví analytici
POŽADAVKY: vzdělání VŠ technického směru, znalost relačních databází, znalost programování v relačních databází, samostatnost, flexibilita, logické myšlení,
ČZ a.s. - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

specialista logistiky/dispečer, Dopravní dispečeři - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Organizace, optimalizace a plánování dopravy (export a import), Příjem a zpracování interních objednávek dopravy, interní komunikace k organizování dopravy/nakládek/vykládek,
SILON s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

Svářeč - Třeboň, Svářeči - 17000 - 26000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pro našeho významného partnera hledáme šikovné svářeče do provozu v Třeboni. Požadujeme: platný svářečský průkaz CO2; znalost technické dokumentace; ochotu pracovat ve 2směnném
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Technický pracovník/kontrolor, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 15000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: - technický dozor ve výrobě a kontrola kvality - spolupráce na nových i stávajících projektech - přejímání hotových zakázek - zavádění
JHP Bohemia s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

TECHNOLOG NORMOVÁNÍ A PŘÍPRAVY VÝROBY, Strojní inženýři technologové, normovači - 24000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Požadavky: Znalosti strojního prostředí a vztah k tomuto, práce s CAD systémy, znalosti principů LEAN, NJ a AJ výhodou Náplň práce: Kalkulace cenových nabídek, tvorba konstrukční
ASPERA, spol. s r.o. - 2016-03-16 - Jihočeský kraj

Úklidová pracovnice , Ostatní uklízeči a pomocníci - 1700 - CZK měsíčně

Úklidová pracovnice - vzdělání základní. Vhodné i pro OZP. Pracoviště Kaplice, Moneta banka. Dohoda o provedení práce, prac. doba jednosměnná
RPM Service s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Uklízeč v kancelářích, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 2500 - 3000 CZK měsíčně

Přijmeme pracovnicí na úklid šaten a sociálního zařízení.Dohoda o provedení práce,2 hodiny denně s možností postupného rozšíření
CENTES, spol. s r. o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj