Práce kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihomoravský kraj František Filka - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Popis práce: Vyučení v oboru, min. 1 rok praxe.

Minimální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: František Filka

Forma kontaktu: František Filka, podnikající fyzická osoba

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka obchodu, Obchodní referenti - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Požadavky: ŘP, znalost anglického jazyka, práce na PC Administrativa, komunikace s odběrateli i dodavateli, účast na výstavách, příprava zásilek k expedici a podpora obchodu Firma obchoduje v oblasti
hede kamna s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

30.3.2016 - obsluha zákazníků badmintonových kurtů a penzionu. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe výhodou ale není podmínkou. Kontakt: tel. 607 878 644 nebo email: info (at) penzionumachu.cz. Místo výkonu
Karel Mach - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

instalatér - topenář, Instalatéři ústředního topení - 20000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

TL souhvězdí LED, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchař/ka - vzdělání vyučení v oboru, možno i absolvent. Samostatný kuchař. Pracoviště Lipno nad Vltavou, Penzion Přístav. Možnost ubytování. Dohoda o provedení práce, prac. úvazek
Milan Kopták - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13530 - 14570 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Štrossova 357, Pardubice. Pracovní náplň: výroba jídel a výroba dietních jídel podle dietního systému. Pracovní doba:5:00 - 13:30 ranní
Sociální služby města Pardubic - 2016-05-05 - Pardubický kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Náplň práce: příprava hlavních jídel a jejich servírování, úklid kuchyně Pracovní doba - 2 týdny pondělí až čtvrtek 19:00 - 4:30 (odvoz do Kolína zajištěn),
ARAMARK, s.r.o. - 2016-04-28 - Středočeský kraj

NÁSTROJAŘ, Nástrojaři - 25000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
14.3./11.2./11.1./9.12.2015 - nástrojař - konstrukce forem, obrábění hliníkového materiálu, , znalost obsluhy konvenční horizontální vyvrtávačky,
AZ AUTO DESIGN s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Obchodník Feel Eco Fosfa Břeclav 30.000,- Kč - 50.000,- Kč, Obchodní zástupci - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadujeme: - komunikativnost - nadšení, cílevědomost, dotahování věcí - vášeň pro obchodování, vyjednávací schopnosti - časová flexibilta, časté cestování
Fosfa a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

pekař/ka, Pekaři - 18410 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Hypermarket Tesco Stores ČR na Vídeňské ul. 100, Brno přijme: Pekaře/ku dvousměnný provoz, soboty, neděle Požadujeme : vyučení, zdravotní průkaz, čistý
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Pomocní kuchaři - 12400 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Zdravotní průkaz nutný Poznámka k volnému místu: Jedná se o výrobu polévek a příloh k hlavním jídlům, přípravu studených snídaní
Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka do úseku trvanlivých potravin, Prodavači potravinářského zboží - 16630 - CZK měsíčně

Hypermarket Tesco Stores na Vídeňské ul., Brno příjme : na hlavní pracovní poměr prodavače do úseku trvanlivých potravin -doplňuje a vystavuje zboží dle platných plánogramů -zajišťuje

provozní technik - údržbář , Provozní zámečníci, údržbáři - 17000 - CZK měsíčně

Hledáme pro náš provoz kovovýroby v Bořitově u Černé Hory (areál ZD Bořitov) provozního technika - údržbáře. Požadujeme: technické
ATOMO PROJEKT s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ - KURÝR, ROZVOZ ZÁSILEK , Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - 20000 - CZK měsíčně

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel
27.4.2016/ základní, i bez praxe možnost zaučení Řp sk. B. Rozvoz zásilek a balíků - odávkou. Výhody : mobilní telefon Bliží info. tel.
Bronislav Kapko - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 16000 - CZK měsíčně

21.1./30.11./21.10/24.8./22.6./7.4.2015 - řidič v mezinárodní dopravě, především západní Evropa. Min. vyučen (obor nerozhoduje), vhodné i pro absolventy.
BORS Břeclav a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidič - sklápěcí návěs, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 25000 - 30000 CZK měsíčně

PUMPY ČR spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 35000 - 45000 CZK měsíčně

nutný ŘP- C,E, turnusy bez víkendů, pracovní poměr na dobu neurčitou, praxe min. 1 rok v řízení nákladních automibilů, zájem o práci,
Leoš Kopeček - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Řídící pracovníci v oblasti logistiky - 15100 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
První kontakt: osobně: Lipová 6, 602 00 Brno, ÚT a ČT 13,00 - 14,00 hod. Vedení a řízení týmu s cílem zpřesnit pracovní procesy ve skladech.
Staves.cz, družstvo - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

Řídící pracovník v oblasti nákupu, Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu - 28000 - CZK měsíčně

Vedoucí oddělení Operativního nákupu Pro našeho významného klienta, který se zabývá projektováním, návrhy a výrobou
Axial Personnel Agency, s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Seřizovač vstřikolisů - absolvent, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 13000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Rád by jste pracoval jako seřizovač vstřikolisů a nemáte praxi ? Nevadí - zaučíme, zaškolíme. Již 50 let se Chemoplast BEC zabývá lisováním
Chemoplast BEC, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladník - expedient, Úředníci ve skladech - 10000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech

NORIA s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Soustružník - obráběč kovu, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Ing. Vladimíra Rumlenová - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Specialista(ka) obchodního oddělení, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - 45000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Společnost SPP CZ, a.s., člen nadnárodní skupiny SPP, je významným dodavatelem energií v segmentu českých a slovenských domácností a firem.
SPP CZ, a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Místo výkonu práce: BRNO Požadované dovednosti: Angličtina - středně pokročilá minimum, znalost IT. Poznámka k volnému místu: - vzdálená správa uživatelských stanic
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

vedoucí projekt manažer/ka evropských a národních strukturálních dotací, Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností
Požadujeme: VŠ obor regionální rozvoj nebo Evropská studia a mezinárodní vztahy minimálně ÚSO s maturitou nebo min. 2.roky praxe v tomto oboru, znalost
Milana Štěpánková - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj

výpomocné práce montážního dělníka/ce na trakčním vedení, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 23000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci
Pracoviště: místo výkonu práce je po celé ČR, momentálně Úvaly u Prahy. Výpomocné práce montážního dělníka/ce na trakčním vedení, vyučení
Marek Jordán - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 20000 - CZK měsíčně

18.5.2016/ vyučen Zámečnické práce, kompletace kontejnerů. svařování, ocelové konstukce apod. Svářečský průkaz výhodou, praxe výhodou.
Kovo - Roalbeta s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 22000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
20.4./1.4./29.2./28.1.2016 - stavby železobetonových konstrukcí, práce na stavbách od pondělka do čtvrtka - práce v úkolu, turnusové služby, čtení projektové dokumentace, praxe výhodou,
Pavel Petráš - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

ZUBNÍ LÉKAŘ - STOMATOLOG, Zubní lékaři - 18000 - 40000 CZK měsíčně

Zubní lékaři
10.2.2016 - preventivní a léčebná stomatologická péče, atestace nebo licence v oboru podmínkou, znalost NJ výhodou, vhodné i pro absolventy, pracovní doba (po-čt 7.30-12.00 a 13.00-18.00,
Maxi DENTAL s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj