Práce Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kraj Vysočina EUREST, spol. s r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Na naši provozovnu do Jihlavy hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici kuchař/ka - možno i na zkrácený úvazek. Požadujeme: * vyučení a praxi v oboru gastronomie * znalost hygienických předpisů * pracovitost a spolehlivost * optimistický přístup k práci Nabízíme: * zázemí nadnárodní společnosti * stabilní pracovní pozici, pravidelnou mzdu * příspěvek na stravování * pouze ranní směny, 2 víkendy v měsíci v práci * možnost i na zkrácený úvazek - dle domluvy

Minimální plat: 12500

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: EUREST, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Yvona Trnková, Vedoucí závodu

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovnice/ník- asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Humpolecká 1, Jihlava. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, motivaci k osobnímu rozvoji, reprezentativní vystupování a jednání se zákazníkem,
HYDAPRESS CZ s.r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

číšnice, barmanka, Číšníci a servírky - 60 - 100 CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Petra Zídková - 2016-03-19 - Kraj Vysočina

číšník / servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jaroslav Jung - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

MUDr. Jana Musilová - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

dojič/ka koz, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

ZN Agro s.r.o. - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

Hlavní účetní, Hlavní účetní - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví

MobilBonus s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Inženýr zákaznické kvality, Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - 20000 - 26000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Co Vás čeká: - podílení se na zpravování dokumentace, vzorování dle PPAP a tvorbě organizačních norem - vystavování zpráv
CONTEG, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Koncipient, Obchodní referenti - 11500 - 35000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Požadavky: ŘP sk. B výhodou, obsluha kancelářských programů na uživatelské úrovni, čistý rejstřík trestů, schopnost a ochota se dále vzdělávat, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
PM EDER, s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ZOP 44, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 22000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Anglický dvůr s.r.o. - 2016-03-10 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Máchova 416, Doksy. Požadujeme: vyučení v oboru. Nabízíme: základní mzdu od 15.000,- do 20.000,-/měsíc + bonusy dle výkonu. Vhodné pro absolventy.
Ing. Pavel Chour - 2016-03-18 - Liberecký kraj

Kuchař/ka , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 9900 - 13000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Lužická bouda, Horní Světlá. Vyučení v oboru výhodou, ne podmínkou. Lze nahradit zájmem o obor. Vlastní doprava nutná - není dopravní
JIŘÍ PAVEL - 2016-02-15 - Liberecký kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

DEGUSTIA s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Nástup ihned na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: zájem o práci, pracovní spolehlivost. Kontakt: životopisy zasílat na uvedený e-mail, telefonicky Po - Pá od 8:00 - do 14:00
Šumperská restaurační, s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Domov pro seniory Heřmanův Městec - 2016-02-18 - Pardubický kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace U Slunce, Tyršova č.p. 76, Dolní Kamenice, 407 21 Česká Kamenice Nástup možný ihned. Požadavky: učenlivost, samostatnost, flexibilita, možno i absolvent bez praxe -
Tomáš Sadílek - 2016-07-28 - Ústecký kraj

Manipulační pracovníci, Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce: Hruškové Dvory 126, Jihlava. Obsluha a údržba svěřených třídících zařízení Zásobení třídících zařízení
ENVIROPOL s.r.o. - 2016-03-14 - Kraj Vysočina

Mistr výroby, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 30000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Valeo Compressor Europe s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

OBSLUHA MANIPULAČNÍHO JEŘÁBU, Obsluha jeřábů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Ing. Josef Prajsner - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

Operátor, -ka výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 100 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

BJS Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

PEKAŘ, Prodavači potravinářského zboží - 13500 - 13500 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pracovník,- ce sociální péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 13500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Náplň práce: ošetřovatelské úkony, sociální práce u klientů, úklid prostor DD, rozdávání stravy, noční práce.
Dům seniorů - Domov důchodců - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - 16000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Místo výkonu práce Třebíč. Požadujeme: - střední, VŠ, VOŠ sociálně - zdravotního zaměření, zkušenosti a praxe v přímé péči podmínkou - schopnost nastavit pečovatelský
Diecézní charita Brno - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

praktický lékař/ka, Praktičtí lékaři pro dospělé - 42000 - 53000 CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři

Vězeňská služba České republiky - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

rozpočtář/ka, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Stavební technici

RONELI SE - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Sociální pracovník pro zařízení Následná péče Jihlava, Specialisté v oblasti sociální práce - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce Jihlava. Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační
Diecézní charita Brno - 2016-04-21 - Kraj Vysočina

stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 18000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Stupeň vzdělání: možno i ÚSO s maturitou Požadavky: praxe v oboru 3 roky, řidičské oprávnění skup. B Zaměst. výhody: stravenky První kontakt
STANER CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

Stavební technik, Stavební technici - 14800 - CZK měsíčně

SETRA, spol. s r. o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

zástupce vedoucího prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 23500 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina