Práce kuchař,- ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kraj Vysočina BISTRO TRUCBABA společnost s ručením omezeným - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: kuchař,- ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

vyučení není podmínkou, praxe výhodou, nabízíme zaškolení, doprava na pracoviště zajištěna Nutný telefonický kontakt předem. Místo výkonu práce: Bistro Trucbaba s.r.o. Hněvkovice 148 Humpolec

Minimální plat: 13000

Jméno zaměstnavatele: BISTRO TRUCBABA společnost s ručením omezeným

Forma kontaktu: Vladimír Vokoun

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace Bílý dům, Janáčkova 1331, Moravské Budějovice hledá číšníka/servírku. V případě zájmu kontaktujte pana Čermáka, tel.:
Josef Čermák - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

frézař CNC + frézař konvenční, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 22000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
- vzdělání stroj. zaměření - praxe s obsluhou a programováním cnc frézy (tj. samostatná editace programu), schopnost práce v kusové výrobě, schopnost čtení tech. dokumentace
MODER consult s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

INTERNÍ KONTAKTNÍ OSOBA, Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení
Náplň práce: * komunikace se zákazníkem * příjem objednávek * potvrzování objednávek * poradenství pro zákazníky *
B E M A T E C H, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Potravinářský průkaz, bezúhonnost, zodpovědnost, zájem o gastronomii Poznámka k volnému místu: Komplexní práce v kuchyni se zaměřením na moderní
PRIORITY Servis s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Václav Pešík - 2016-06-14 - Královéhradecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11200 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jaroslav Müller - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 24000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - Dvorce. Hledáme hlavního a pomocného kuchaře pro provoz Bufetu na dvousměnný provoz. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování. Zájemci
Desoga s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 16000 CZK měsíčně

A11 11/7/2016 Do naší závodní restaurace v Biocelu Paskov hledáme do týmu vhodného zaměstnance na pozici Kuchař/ka. Požadujeme: * vyučení nebo zkušenosti v oboru * znalost hygienických předpisů
EUREST, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 72 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Marek Bocek - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Do naší školní restaurace v Hranicích na Moravě hledáme zaměstnance na DPP na pozici Kuchař/ka a také Pomocná síla. Požadujeme: * vyučení a praxe v gastronomii * základní znalost
EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - CZK měsíčně

Požadujeme: vyučení v oboru či praxe min. 5 let nutná a znalost české kuchyně. Místo výkonu práce: Restaurace Na Knížecí, nám. Míru 23, 277 01 Dolní Beřkovice. Kontakt:
LUVIVA s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

LAPTUS s.r.o. - 2016-04-29 - Ústecký kraj

montážní dělník, Montážní dělníci výrobků z kovů - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

AMOSA s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Montážní dělník (pokladač), Montážní dělníci ostatních výrobků - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava a Kraj Vysočina. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, aktivní přístup k práci. První kontakt telefonicky v době 8:00
Profistone s.r.o. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

MONTÉR AUTOMATIZACE, Nástrojaři - 19000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 131. Náplň práce: jemná a pečlivá práce při montáži menších strojů dle technické
MODIA, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

obchodně - technický poradce půjčovny stavebních strojů a nářadí, Pracovníci v půjčovnách - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
- odpovědnost za chod půjčovny strojů a nářadí, odbavení zákazníků, předání a převzetí strojů a nářadí v půjčovně, názorná ukázka strojů a následné
KEROUŠ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

obchodní manažer/ka, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

NATE - nápojová technika a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Obchodník, Realitní makléři - 20000 - CZK měsíčně

Realitní makléři
Jste absolvent/ka VŠ, případně SŠ, a hledáte zajímavé zaměstnání? Máte obchodního ducha a rád/a komunikujete s lidmi? Nemáte praxi, ale pracovní elán Vám nechybí?
OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Osobní bankéř/-ka - Žďár nad Sázavou, Finanční poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: marketa.hudeczkova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství klientům Nabízí produkty a služby
GE Money Bank, a.s. - 2016-03-30 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/CE CALL CENTRA - Žďár nad Sázavou, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Aktivní telemarketing. Práce na projektech mezinárodních firem a známých značek. Smlouva na d. urč. 1 rok, poté prodloužení. Zájem výhradně
ComGate, a.s. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

pracovník,-ce v sociálních službách, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 14000 - 18500 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

Prodejní technik , Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Heroltická 4a. Pro prodejní činnost v prodejně se svářecí technikou přijmeme obchodního technika. Zkušenosti v obchodě se stejným nebo podobným sortimentem
CHOBOLA s.r.o. - 2016-02-25 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA TATRA 815 - Žďár nad Sázavou, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - CZK měsíčně

platný ŘP sk. B, C + potřebné doklady, ŘP sk. E a praxe výhodou, zdravotní způsobilost, samostatnost, flexibilita. Požadujeme člověka aktivního, se vztahem ke
Auto Rosecký s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

SEŘIZOVAČ CNC - Nové Město n.M., Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 22500 - CZK měsíčně

Chcete se podílet na výrobě lékařských nástrojů a implantátů? Máte technické myšlení a schopnost učit se nové věci? Troufáte si na náročné požadavky kvality?
MEDIN, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

strážný - řidič, Pracovníci ostrahy, strážní - 4500 - 9800 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
kontakt: nutná tel. domluva předem, práce na 5 hod. týdně, upřednostňujeme zaslání životopisu, praxe v oboru podmínkou, výhodou je práce z domova, služební vozidlo k dispozici v místě
PATROL group s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

údržbář objektů - Žďár n.S., Správci objektů - 5000 - CZK měsíčně

Správci objektů
Práce je vhodná spíše pro muže. Vhodné i pro důchodce. Požadavky: Manuální zručnost, technická zdatnost, řidičský průkaz sk. B, zájem o stabilní práci, samostatnost,
REINPO KAPITAL a.s. - 2016-05-30 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ MONTÉR, Montážní dělníci ostatních výrobků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Požadavky: - vedení montážního projektu z oblasti strojírenského průmyslu (hutní, dřevozpracující, papírenský apod.), - praxe min. 5 let, - komunikace se zákazníkem
NEWE industrial assembly s. r. o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

vrátný (pouze pro OZZ a OZP), Vrátní - 9500 - 11500 CZK měsíčně

- čistý trestní rejstřík, praxe v obsluze zabezpečovacích systémů výhodou, osvědčení Strážný 68-008-E výhodou - tel. kontakt po-pá 8-12 hod., Jiné výhody
Agentura PANCÉŘ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ZEDNÍK / SÁDROKARTONÁŘ - Velké Meziříčí, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 24000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Firma VÝTAHY, s.r.o., Velké Meziříčí přijme do pracovního poměru zedníka příp. sádrokartonáře pro drobné zednické práce při montážích výtahů.
VÝTAHY, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina