Práce KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři Moravskoslezský kraj JETEX, spol. s r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

A16 směny 9 - 21 hod. zájem o nové trendy v oblasti gastronomie, schopnost přizpůsobit se a učit se nové postupy, časová flexibilita - nepravidelné směny, pečlivost, týmový duch, spolehlivost, prokazatelná praxe Zaměstnanecké výhody - příjemné pracovní prostředí, práce v dynamickém týmu, možnost profesního i osobního rozvoje, odměny z tržeb a prodaného zboží kontakt - telefonicky, e-mailem

Minimální plat: 19500

Maximální plat: 24000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: JETEX, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Bc. Michaela Kalivodová

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Analytik/programátor databázových a WEB systémů, Programátoři počítačových aplikací - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Náplň práce · Vývoj informačních systémů a webových aplikací · Analýza a návrh nových modulů a produktů Odborné a kvalifikační předpoklady ·
Prosystem spol. s r.o. - 2016-04-29 - Moravskoslezský kraj

ANDROID DEVELOPER OSTRAVA, Vývojáři softwaru - 20000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Pro náš projekt hledáme vývojáře, který bude vyvíjet mobilní aplikaci pro platformu Android v oblasti logistiky a ERP. Čeká Vás práce v malém agilním týmu, ale
E LINKX a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Area sales manager, Obchodní zástupci - 30000 - 45000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
místo výkonu práce : celá Česká republika Vybraný kandidát bude zodpovídat za: " svěřené zákazníky elektro velko a malo obchody na Moravě " prezentace výrobků,
OSRAM Česká republika s.r.o. - 2016-05-11 - Moravskoslezský kraj

ASISTENT -KA PRO SLUŽBU SERVICE DESK, Operátoři telefonních panelů - 10300 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
SOU/SŠ, místo je zřízeno pro OZZ/OZP, dobrá znalost práce na PC (MS WORD, MS Excel, MS Outlook), ovládání klávesnice na PC (psaní strojem desetiprstovou metodou výhodou), komunikační
Charita Opava - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTOSALON SVOBODA s.r.o. - 2016-04-22 - Moravskoslezský kraj

číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 11000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

DORONTINA s.r.o. - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 80 - 90 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Gastro Adagio s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ/-KA - POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

DaTaJo s.r.o. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Montér/ka kotlář/ka údržbář/ka, Montéři kotláři (včetně opravářů) - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
Pro naši společnost PROMET REAL hledáme pracovníka údržby do výrobního areálu v Kopřivnici. Pracovní náplň: - zajištění pravidelné údržby budov a drobných oprav
PROMET REAL s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Obsluha 5-ti osé frézy, Obsluha strojů a zařízení, montéři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení, montéři
z.:16.3.2016. Nástup možný IHNED! Požadavky: znalost čtení výkresové dokumentace, technická zdatnost, loajálnost vůči firmě, praxe s prací na 5-ti osé frézce. Mzda: 20000 - 25000,-
KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o. - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Obsluha v cukrárně, Prodavači potravinářského zboží - 65 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Náměstí Antonie Bejdové 1810, Ostrava - Poruba Zájemci/kyně o pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií na kontaktní e-mail: maturovagabi (at) seznam.cz
Gabriela Maturová - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

OPERÁTOR CALL CENTRA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK-CE, Operátoři telefonních panelů - 10000 - CZK měsíčně

A11 práce v call centru, aktivní oslovování stávajících i nových klientů, drobná administrativa, práce na PC, zpracovávání nových projektů, prodej reklamních
BONA HELPO s.r.o. - 2016-04-16 - Moravskoslezský kraj

Operátor/ka call centra prodeje služeb, Prodejci po telefonu - 15000 - 21000 CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
Místo výkonu práce: Ostrava město Kontakt: Telefonicky 734 793 488 nebo na email lenka.osmancikova (at) manpower.cz Požadujeme: - orientaci na aktivní prodej - samostatnost, proaktivní a iniciativní přístup
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Operátor skladu, Úředníci ve skladech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
místo výkonu práce - Krnov. Požadavky: - výborná znalost skladového hospodářství - příjem, výdej materiálu; - znalost práce na PC (office, výhodou znalost ek.
Značky Morava, a.s. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

pomocní číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Yvetta Zemánková - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

Posádka vozidla, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail. Náplň práce: - doplňování a servis prodejních automatů na kávu
Autic a.s. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 58.7 - CZK za hodinu

DPP, možnost změny na PS. Jedná se o úklid lůžkového oddělení, vestibulu, ordinací. Ranní směny 6:00 - 14:00, odpolední směny 14:00 - 20:00, u odpoledních
MW-DIAS, a. s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 10000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

PMB - ZOS s.r.o. - 2016-03-23 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka průmyslového zboží, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

z: 11.7.2016 Zkušenosti s prodejem průmyslového/železářského zboží velkou výhodou, flexibilita, znalost práce na PC; vstřícnost; zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, týmový duch.
NEJMARKET s. r. o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ-KA - SPECIALISTA, Prodavači smíšeného zboží - 65 - CZK za hodinu

C04 Náplň práce: Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku, Znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

Prodavač, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 14000 - CZK měsíčně

z: 12.1.2016 Místo výkonu práce: Masarykova č. p. 63, 742 45 Fulnek prodej elektrosortimentu s příležitostnou administrativní činností typu přípravy cestovních příkazů, knihy jízd,
Martin Glončák - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Řezník - bourač, Řezníci a uzenáři - 90 - CZK za hodinu

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
místo výkonu práce - MASO V+W, s. r. o. Červený dvůr č.p. 1128/33, 794 01 Krnov. Požadujeme: vyučen řezník nebo vyučen s praxi s bouráním masa. Odpolední
MASO V+W, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Strážný/ná - detektiv/ka, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Globus Ostrava - Plesná V případě zájmu volejte od 8.00 do 16.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail: abas.sm (at) abasco.cz Nekontaktovat se na prodejně, pouze ne uvedený telefon a e-mail!
ABAS IPS Management s.r.o. - 2016-03-24 - Moravskoslezský kraj

Strojník/ce, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 80 - 120 CZK za hodinu

Obsluha zemních a příbuzných strojů

LXM Group a. s. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 22000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Vaší náplní práce bude: - ustavení, připojování a zkoušky nových strojů a zařízení - preventivní a prediktivní údržba
SEJONG Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí výroby strojního opracování, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
požadujeme: VŠ nebo ÚSO vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství nebo strojírenská technologie min. 3 roky praxe na postu Mistra nástrojárny nebo obrobny Zkušenosti
Tawesco s.r.o. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ, Zámečníci strojů - 12000 - CZK měsíčně

SOU v oboru, praxe v oboru 2 roky výhodou, vhodné i pro absolventy, svářečský průkaz výhodou, ŘP sk. B výhodou, nástupní mzda 12 000 Kč, dohoda
PROMIX-PRO s.r.o. - 2016-02-24 - Moravskoslezský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 120 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
Místo výkonu práce: Krnov a okolí Vyučení v oboru, ŘP a praxe výhodou. Schopnost samostatné práce. Nástup možný ihned. První kontakt telefonický k sjednání
Jiří Kalina - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj