Práce KUCHAŘ/KA s praxí, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihočeský kraj AC Facility, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
KUCHAŘ/KA s praxí, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Prac. doba turnusová 6.00 - 18.00 hod. (krátký/dlouhý týden), Mzda: 16000 (dle praxe a zkušeností) + příplatky za So, Ne, svátky. Požadavky: zdravotní průkaz, bezúhonnost podlouženou výpisem z RT, samostatnost, zodpovědnost, slušné vystupování, Nabízíme: kariérní postup, práci na nově vybaveném pracovišti v příjemném kolektivu, zaměstnanecké obědy, možnost umístění dětí v mateřské školce , jazykové kurzy, Nabídky se svým životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: kuchyne.cb (at) alzheimercentrum.cz

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AC Facility, s.r.o.

Forma kontaktu: Informace

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

12 - POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12500 - 14000 CZK měsíčně

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé pracovníky pro provádění úklidu hotelových pokojů v luxusním relaxačním
Kvalita - družstvo služeb - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

ASISTENT/KA JEDNATELE FIRMY, Všeobecní administrativní pracovníci - 19000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, velmi dobrá znalost NJ a AJ , praxe na obdobné pozici výhodou, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint), příjemné vystupování, výborné
Mektec CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

AUTOLAKÝRNÍK, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel - 17000 - CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK-SERVÍRKA-penzion rest. VORAŘ, Číšníci a servírky - 9900 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jan Habich - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK/ICE VE VÝROBĚ PRO ZÁVOD TUŽKÁRNA, STŘEDISKO BALÍRNA, Pomocní dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadujeme: manuální zručnost, preciznost, flexibilita, trestní bezúhonnost, 2 směny (6-14 hod a 14-22 hod), nástup ihned Žádosti se životopisy zasílejte na e-mail: dryova (at) koh-i-noor.cz příp.
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Elektrotechnický inženýr, Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Požadavky: VŠ vzdělání elektro nebo technického zaměření; zkušenosti s pájením elektro součástek; praxe v projektování elektro – silnoproud, slaboproud výhodou; vyhláška
Telerepair JH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

expedient - DIVIZE TURBO, Odbytoví agenti - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti

ČZ a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

konzultant pro implementaci IS - oblast finance, Všeobecní administrativní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

SŠ/VŚ vzdělání, i absolventi bez praxe, aktivní znalost AJ, zkušenost s ERP systémy a znalost podnikových procesů výhodou - zejména v oblasti ekonomiky a výroby, dobré komunikační
Minerva Česká republika, a.s. - 2016-05-24 - Jihočeský kraj

kosmetička, Kosmetici a maskéři - 10000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
kosmetička + obsluha na recepci pož. praxe v oboru, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita, práce na PC výhodou zaměstnanecké benefity, práce v příjemném prostředí,
SAXO relax s.r.o. - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

kuchař - kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 25000 CZK měsíčně

- zavedená restaurace s penzionem v Jarošově nad Nežárkou; nástup možný ihned (možné i po dobu studia i jen přes víkendy na zaučení); - min. vyučení v oboru; zaměření - česká
BeSo Trade s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Odborný administrativní pracovník, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 12000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba 7:00 - 15:30 po dohodě možná úprava; Požadavky: základní znalost podvojného účetnictví; znalost práce
banyo s.r.o - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Pizzař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Pizzař/ka - vzdělání vyučení v oboru nebo praxe. Pracoviště Lipno nad Vltavou 91 /MARINA - Pizzeria Miláno/. Možnost ubytování. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. doba turnusová (krátký,
FIGI s.r.o. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - 12000 CZK měsíčně

praxe v oboru vítána; zdravotní průkaz výhodou; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; zkrácený úvazek 7 hod./den;
Hotel Vajgar spol. s r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA ČERSTVÉHO SERVISU, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

BILLA, spol. s r. o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA- DPP, Prodavači v prodejnách - 60 - CZK za hodinu

Pro naší prodejnu Pompo v DOC Mercury České Budějovice hledáme vhodné brigádníky na jednosměnný provoz - pružná pracovní doba Požadujeme : aktivní přístup , organizační
POMPO spol. s r.o. - 2016-03-16 - Jihočeský kraj

prodejce/prodejkyně ve stavebninách, Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Náplň práce: - prodejce/prodejkyně ve stavebninách zajišťuje prodej zákazníkům na prodejně, poskytuje jim odbornou péči a poradenství v oblasti použití nabízených produktů;
IZOMAT Praha s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

řidič autobusů, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

COMETT PLUS, spol. s r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ SK. C , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

Daniel Šíma - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ SKUPINY C + E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

Přijmu řidiče skupiny C+E s praxí z Českých Budějovic na každodenní jízdy Č. Budějovice - Linec a zpět s návratem v podvečerních hodinách dodávkou
Autodoprava Vondrášek s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič výletního vláčku - po Třeboni, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 70 - 90 CZK za hodinu

min. vyučení; ŘP skup. D; pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce na dobu určitou do 31.12.2016; pracovní doba včetně sobot a nedělí - 10:00-14:00,
Milan Bartolšic - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

Sales asistant, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - 20000 CZK měsíčně

ALBATROS Prachatice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

BILLA, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SKLADOVÝ MANIPULANT, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 19000 - CZK měsíčně

Charakteristika: rozvoz materiálu a výrobních zakázek na určená místa ve výrobě, obsluha komisí, výstupní a vstupní zóny skladu, svážení a balní
PRYM CONSUMER CZ s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

Správce serverů LINUX, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
http://datacentrum.wedos.com/a/341/zkuste-karieru-u-wedos.html, Dovolená navíc - až 2 týdny navíc, Jiné výhody - stravenky, jazykové kurzy, školení, Naturální výhody - podíl
WEDOS Internet, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Svářeč CO ocel, nerez, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Svářeč CO ocel, nerez - vzdělání vyučen, praxe podmínkou. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- Kč hrubého.
MAPI spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

UČITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLY, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mateřská škola Borovany - 2016-03-31 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 60 - CZK za hodinu

SU - servis s. r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
výrobní činnost na úseku kovovýroby, obrábění dílů a kompletace mech. sestav; výroba, opravy, montáže a kompletace výrobků, výstupní
ALFAMEDIC, veřejná obchodní společnost - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Zástupce vedoucího v prodejně, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Požadujeme - minimální vzdělání vyučen/a v oboru nebo praxe v potravinářském obchodě - příjemné vystupování - samostatnost, spolehlivost, flexibilita - základní
Zeman maso-uzeniny, a.s. - 2016-02-22 - Jihočeský kraj

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 10500 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Zdeněk Zegermacher - 2016-03-03 - Jihočeský kraj