Práce Kuchař (kromě šéfkuchařů), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kraj Vysočina Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava - nabídky práce

Pracovní pozice:
Kuchař (kromě šéfkuchařů), Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Místo výkonu práce Jihlava, K.Světlé 2. Pracovní doba 6.30-15.00 a 11.00-19.30

Minimální plat: 11590

Maximální plat: 13130

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Forma kontaktu: Miroslava Vystrčilová

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Chůva, Pracovníci péče o děti v oblasti předškolní výchovy v mimoškolských zařízeních - 88 - CZK za hodinu

Pracovníci pečující o děti
Místo výkonu práce Jihlava. Hledáme zdravotníky, sociální pracovníky, učitele a jiné, kteří mají zájem se stát chůvou na pravidelné či občasné
Zuzana Marková - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Dělník potravinářské výroby v pekárenství - misič, Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Místo výkonu práce Jihava, Žižkova 111. Jedná se o odbornou profesi - mísení těst, na směny ranní a noční směnu. Požadujeme vyučení
LAPEK, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

DENNÍ ASISTENT/KA PEDAGOGA - Žďár nad Sázavou, Asistenti pedagogů - 8000 - 8000 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Jedná se o 0,5 úvazku s možností celého úvazku do budoucna. Pracovní doba cca 14,00-21,00 a to 2x až 3x týdně. Popřípadě SO, NE od 9,00-21,00 či někdy dopoledne dle domluvy. Žádosti
Výchovný ústav, ZŠ, SŠ a SVP, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

JEŘÁBNÍK, OBSLUHA PORTÁLOVÉHO JEŘÁBU, SKLADNÍK, OBSLUHA VZV, Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

UNICON, spol. s r.o. - 2016-05-05 - Kraj Vysočina

JISKŘIČ NA HLOUBIČCE, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 131. Náplň práce: vyjiskřuje tvarové trny formy, tvar, průvlak, kužel. Spolupracuje s technologem při přípravě výroby elektrod. Sestavuje
MODYNAS, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Miroslav Zadražil - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Lékař s odbornou specializací v oboru chirurgie L2, L3, Lékaři v chirurgických oborech - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pokojská/ uklízečka, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 12000 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
Požadujeme: základní znalost AJ a práce na PC, praxe výhodou, pečlivost, svědomitost a smysl pro pořádek, komunikativnost, příjemné vystupování,
Penzion Johanka a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/NICE DO VÝROBY KARTONÁŽE Nové Veselí, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Manipulace s materiálem a ostatní pomocné práce v kartonážní výrobě. Z povahy činnosti práce vhodné spíše pro muže. Požadujeme: samostatnost, flexibilitu. Nástup dle dohody.
EFKO - karton, s.r.o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
- příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou, dobrý zdravotní stav, certifikát strážného výhodou (může zajistit zaměstnavatel) - 12-ti hodinové
Pharm Invest s.r.o. - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

Pracovník údržby, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Plandry. Popis práce: spolupráce při přestavbách výrobních linek, montáž regálů a konstrukcí, zámečnické
O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Prodavač, -ka na 1/2 úvazek, Prodavači v prodejnách - 6000 - CZK měsíčně

praxe v oboru vítána, znalost práce na PC, bezúhonnost, spolehlivost, flexibilta, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti nástup možný ihned místo výkonu práce: Palackého
POMPO spol. s r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

prodavač/ka stavebnin, Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - 18000 - CZK měsíčně

- prodej na prodejně, poskytování poradenství v oblasti použití nabízených produktů, vystavování prodejních dokladů atd. - zkušenosti s prodejem stavebních materiálů, svědomitost,
IZOMAT stavebniny s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

prodavač,- ka v cukrárně, Prodavači potravinářského zboží - 6500 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Zuzana Holá - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ/KA VZV - Stránecká Zhoř, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18200 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: příjem zboží a zaskladňování zboží na skladu pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jiné manipulační techniky, práce pouze na ranní směnu
Lidl Česká republika v.o.s. - 2016-03-24 - Kraj Vysočina

Řidič nákladních automobilů , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 21000 CZK měsíčně

Marek Pospíchal - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 15500 CZK měsíčně

Jaroslav Berka - JAVAB - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

seřizovač CNC strojů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

CAP CENTRAL s.r.o. - 2016-03-19 - Kraj Vysočina

SEŘIZOVAČ (-KA) MONTÁŽNÍ LINKY - Velké Meziříčí, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Náplň práce: seřizování montážních linek, zajištění chodu směny.Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání technického směru (automechanik,
JOPP Automotive s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Stavební technik, Stavební technici - 14800 - CZK měsíčně

Stavební technici

SETRA, spol. s r. o. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

TECHNICI V OBLASTI INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Min. vzdělání vyučen + praxe, vhodné pouze pro OZP! Plný úvazek po zapracování. Základní znalost Windows 10 a starších verzí,
Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o. - 2016-05-04 - Kraj Vysočina

účetní a administrativní pracovník/ce, Účetní všeobecní - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
- podvojné účetnictví a mzdová agenda, účetní systém POHODA 1. kontakt pouze prostřednictvím e-mailu s přiloženým životopisem, Jiné výhody - stravenky, služební
TEKIS s.r.o. - 2016-02-26 - Kraj Vysočina

uklízeč, - ka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 11000 - CZK měsíčně

Domov důchodců Proseč u Pošné, příspěvková organizace - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ SKLADU, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Požadujeme: " prokazatelnou zkušenost s řízením VZV " čistý trestný rejstřík " minimálně ukončené SO nebo ÚSO vzdělání " základní znalost práce
PF Postforming s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK, Hydraulické systémy , Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Požadavky: VŠ technického směru, znalost práce na PC (MS Office, CAD, UGI, Dolan Fluid), znalost AJ, praxe v oboru min. 5 let Popis práce: výzkumný a vývojový
ŽĎAS, a.s. - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

ZÁMEČNÍK - Velká Bíteš, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň: - montáž nástaveb na přepravu dřeva; Požadujeme: - praxe v oboru vítána, svářečské zkoušky; Nabízíme: - příspěvek na stravování. V případě zájmu
AUTOIMPEX spol. s r.o. - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

TERMGAS s.r.o. - 2016-02-24 - Kraj Vysočina