Práce kuchaři - indická kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihočeský kraj Manakamana, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
kuchaři - indická kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

znalost indické kuchyně; praxe 2 roky v oblasti indické kuchyně; dobrý zdravotní stav;

Minimální plat: 11000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Manakamana, s.r.o.

Forma kontaktu: Rabin Ghimire

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

12 - POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12500 - 14000 CZK měsíčně

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé pracovníky pro provádění úklidu hotelových pokojů v luxusním relaxačním
Kvalita - družstvo služeb - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

VETO CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Prac. pozice vhodná i pro absolventy nebo méně zkušené. Požadujeme: ŘP"B", samostatnost, pečlivost a pracovitost, schopnost se učit a osvojovat nové poznatky Zam. výhody: stravování, zam.
CITY - CAR a.s. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12600 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

CPI Hotels, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK/ICE - MYCÍ CENTRUM, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Pracovní pozice vhodná pro absolventy Požadujeme: základní vzdělání, střední odborné - vyučen Zájemci se mohou hlásit denně 9,00-12,00 hod u pana Goliáše na adrese Lašek
LAŠEK spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

energetický poradce, Obchodní referenti - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
komunikativnost, zaměstnavatel se na dané adrese nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky či elektronicky možné nadstandartní pracovní výhody a odměny pro nejlepší pracovníky
Avanc s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

kontrolor, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
měření prvních kusů dle výkresu, mezioperační a výstupní kontrola, tvorba měřicích protokolů, pož.: středoškolské vzdělání se strojírenským zaměřením,
TESLA Mladá Vožice a.s. - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12560 - 14570 CZK měsíčně

POŽADAVKY: vzdělání SOU - kuchař, praxe výhodou Mzda: nástupní v rozmezí 12.560,- Kč -14.570,- Kč + osobní ohodnocení VÝHODY: možnost stravování, syst.vzdělávání
Centrum sociální pomoci Vodňany - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 21000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

DOMY JH s.r.o. - 2016-02-25 - Jihočeský kraj

manipulant ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
nutná praxe ve strojírenské výrobě; platný průkaz na VZV; na dobu určitou 6 měsíců s možností dalšího prodloužení; pracovní doba dvousměnná 6:00-14:00, 14:00-22:00 hod.;
BTC GROUP a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

METHODS ENGINEER (DESIGN)/TECHNOLOG, Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech - 30000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
ciz.Popis pracovní pozice - podpora oddělení technologie pro potřeby designu - vytváření pracovních kritérií poskytováním montážních řešení - podpora sériové
Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

NÁDVORNÍK, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 90 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci údržby budov
Pracovní poměr je možné po dohodě prodloužit na neurčito. Provádí údržbové práce v objektu, základní údržbu technických zařízení, úklid a údržbu
Výstaviště České Budějovice a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

NÁSTROJAŘ, Nástrojaři - 18400 - 28800 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Vyučení v oboru Nástrojař, praxe nutná. Nabízíme : * práci u stabilní rozvíjející se firmy * příspěvky na vzdělávání
BELIS a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha CNC, frézař, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Obsluha CNC, frézař - vzdělání vyučen. Požadujeme praxi v oboru minimálně 3 roky. Pracoviště Velešín. Prac. poměr na dobu určitou - možnost doby neurčité, prac. úvazek plný, prac. doba
Jihostroj a.s. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

Obsluha obráběcích strojů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

LARM a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

Pracovník do výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 19000 CZK měsíčně

Pracovník do výroby - vzdělání základní. Pracoviště Hůrka. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 13.000,-- - 19.000,-- Kč
ATOS,s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK SKLADU elektro, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: vedení skladu elektro - příjem-výdej materiálu pro výrobu chladicích zařízení, skladová evidence, jednosměnný provoz (6:30 - 15:00 hod.) POŽADAVKY: základní
SINOP CB a.s. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST, Praktičtí lékaři pro děti a dorost - 45000 - 50000 CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři

Mediclinic a.s. - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

prodavač v oddělění lahůdek (pultový prodej), Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Každou středu v době od 10-15h se uskuteční nábor nových zaměstnanců POŽADAVKY: vzdělání vyučení - obor nerozhoduje Pracovní doba 2 směnná včetně so+ne 1 pracovní místo
Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Prodejce osobních a užitkových vozů Mercedes-Benz, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
požadujeme: praxe v obchodní činnosti podmínkou, znalost anglického nebo německého jazyka, výborné komunikační schopnosti, reprezentativní jednání
Milan Král a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘEZAČ PLAMENEM, Řezači plamenem - 15000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

AL METAL spol. s r.o. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MKD, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - 40000 CZK měsíčně

KOCOUREK Trans s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MKD, Řidiči tahačů - 10500 - CZK měsíčně

Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, znalost RJ výhodou. Specializace na východní Evropu (Ukrajina, Rusko, Bělorusko, Gruzie). V případě zájmu
MIF TRANS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič nákladního auta, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 25000 CZK měsíčně

výkon práce - stavby v rámci ČR, pož.: ŘP C, E, strojnický průkaz na silniční válce nebo kolové nakladače výhodou, práce i v So a Ne,
VIALIT SOBĚSLAV spol. s. r. o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ ZÁJEZDOVÉHO AUTOBUSU, Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - 15000 - CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

Otakar Vodička - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Specialista online marketingu, Návrháři a správci databází - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Návrháři a správci databází
Náplň práce: - optimalizace a správa online kampaní a direct mailingu - správa a rozvoj současných web stránek společnosti - webová analytika, vyhodnocení úspěšnosti prodeje, reporting
##pracodawca## - 2016-03-08 - Jihočeský kraj

SPRÁVCE WEBOVÝCH APLIKACÍ, E-SHOPŮ A IT ZAŘÍZENÍ, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Hledáme vhodného kandidáta na pozici Správce webových aplikací, e-shopů a IT zařízení. Požadujeme: znalost HTML, JavaScript, SQL, PHP, analytické myšlení, samostatnost, pečlivost,
LENYK s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Tvorba reklamních letáků, propagačních materiálů, návrhy dekorací hrnků, vkládání informací o zboží do PC, úprava fotografií, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 100 - 120 CZK za hodinu

Aranžéři a příbuzní pracovníci
Tvorba reklamních letáků, propagačních materiálů, návrhy dekorací hrnků, vkládání informací o zboží do PC, úprava fotografií apod - tudíž nutná
Ing. Josef Matějíček - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

výstupní kontrola, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)

PTM s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj