Práce Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Jihomoravský kraj HAMY, s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Poznámka k volnému místu: Směnnový kuchař/ka. Požadujeme praxi v oboru.

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: HAMY, s.r.o.

Forma kontaktu: Václav Biner

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
19.8.2016 - kontakt s klienty pro klíčovou službu, zpracovávání administrativy, faktur a objednávek. Min. SŠ (obor nerozhoduje), vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B výhodou, znalost práce na PC.
Jaroslav Vališ - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

ASISTENT/ASISTENTKA SOUDNÍHO EXEKUTORA, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

30.5.2016 - administrativní práce. Středoškolské vzdělání s maturitou, praxe není podmínkou, vhodné pro absolventy, práce na PC, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, odolnost vůči
Petrošová Marcela, Mgr. - soudní exekutorka - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Asistentka finančního oddělení, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

První kontakt emailem. Náplň práce: - banka - příprava plateb a účtování - zpracování zápočtů, atd. - zajištění běžného chodu kanceláře - zpracování
Čokoládovny Fikar, s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK PLUS s.r.o. - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

dělník/ce, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

FCC STAV s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Elektrikář - údržbář ve výrobě, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Pracovní pozice: Údržbář ve výrobě elektrikář Společnost HARTMANN - RICO a.s. patří s počtem 1400 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu
HARTMANN - RICO a.s. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Elektroprojektant - silnoproud, Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - 30000 - CZK měsíčně

Inženýři elektronici
ELEKTROPROJEKTANT - silnoproud Přijmeme elektroprojektanta - silnoproud na trvalý pracovní poměr . Pracovní náplní je : - tvorba cenových nabídek, rozpočtů - elektroprojektů NN (VN) - administrativní
V + W ELEKTRO s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Hlavní vychovatel pro příměstské tábory, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 1 - CZK za hodinu

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
První kontakt emailem. klub.sovicka (at) seznam.cz (zaslat životopis a motivační dopis) Mzda v místě obvyklá. Požadavky: - přirozená autorita - má osobní
„Dětský klub Sovička” - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Montážní dělník, Montážní dělníci elektronických zařízení - 12000 - 19000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

Bascon, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupci - 14000 - 30000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Životopis zasílejte na emailovou adresu havlik (at) acmarketing.cz . V odpovědi uvádějte pozici "obchodní zástupce" Požadované dovednosti práce na PC dobré komunikační schopnosti bezúhonnost
AC Marketing, s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Obchodník zákaznického kontaktního místa, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracovní náplň: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, samostatná prezentace produktů a služeb, příprava a zpracování
ARMEX ENERGY, a.s. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

obsluha strojů a zařízení při výrobě žáruvzdorných hmot, Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu (kromě cihel a dlaždic) - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a příbuzných výrobků
Pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužení na dobu neurčitou. Fyzicky náročnější práce - vhodná pro muže. Dvou- až třísměnný
SEEIF Ceramic, a.s. - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

OPERÁTOR CNC OHRAŇOVACÍHO LISU - Alvey Manex a.s., Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 24000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
POŽADUJEME: vyučen v oboru strojní zámečník nebo operátor CNC stojů praxe na ohraňovacím lisu velkou výhodou orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou technické myšlení
Alvey Manex a.s. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Pekař, Pekaři - 69 - CZK za hodinu

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
První kontakt uchazeče: telefonicky, e-mailem nebo osobně (po tel. domluvě) Možnost práce na plný i zkrácený úvazek. Požadujeme: - Vyučení v oboru
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

AGROFRUKT, družstvo - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

pomocný dělník/dělnice, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 80 - CZK za hodinu

BENIX s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 21000 - 24000 CZK měsíčně

Požadavky: plynulá znalost anglického a srbskéhjo/bosenského jazyka vítána. Zájemci se dostaví ve dnech úterý a čtvrtek mezi 9. až
Global Tele Sales Brno s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

psycholog ve školském zařízení, Pedagogičtí psychologové - 23530 - 30000 CZK měsíčně

Psychologové
Nástup od 1.9.2016 nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: odpovídající VŠ vzdělání, zdravotní a psychická způsobilost, trestní bezúhonnost, vhodné
Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317 - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

RECEPČNÍ, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 90 - 100 CZK za hodinu

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
26.5.2016/ Komunikace s pacienty, objednávání, práce na PC, znalost Word, Excell, něměckého jazyka na komunikativní úrovni. Výhody: zvláštní prémie, příspěvek na
Josef Macháň,MDDr. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 72.6 - CZK za hodinu

Recepční v hotelích
Znalost práce s počítačem, základní znalosti cizích jazyků ( AJ, NJ,RJ). Příjemný vzhled a vystupování, komunikativnost, pracovitost , čistý trestní rejstřík. Praxe
Alfa centrum horní a.s. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

referent informačních systémů, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Pracovní náplň: správce informačních systémů Pracoviště: MěÚ Šlapanice, Opuštěná 9/2, Brno Požadované vzdělání: VŠ vzdělání
Město Šlapanice - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

REFERENT STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY (DOBOR DOPRAVY - AGENDA PŘESTUPKŮ), Úředníci jinde neuvedení - 16500 - 24500 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
18.2.2016/ nejméně vyšší odborné vzdělání -obor právo nebo veřejná správa. Praxe z oboru řešení přestupků výhodou. Znalost platných legislativních předpisů
MĚSTO HUSTOPEČE - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

Řidiči tahačů MKD, Řidiči tahačů - 37000 - 45000 CZK měsíčně

STELLAR TRUCK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

SÁDROKARTONÁŘ, Pracovníci montovaných staveb - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci montovaných staveb

STAVEX BV s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Servisní technik - kávovary, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Jsi šikovný? Jsi pracovitý? Jsi manuálně zručný? Rád se učíš nové věci? Opravuješ rád mechanická a elektrická zařízení?
CESK, a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovní doba PO-PÁ 20.00 - 07.00 Náplň práce -nakládání a vykládání materiálu pomocí VZV -rozdělení zásilek -operativní práce dle pokynů
SMEJKAL transportation-express, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Sociální pracovník/ce OSPOD, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 16440 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném
Statutární město Brno - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

třídička/třídič textilu, cenařka/cenař, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 20000 CZK měsíčně

TextilEco a.s. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Údržbář, Stavební údržbáři budov - 20000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Prestižní hotel Maximus Resort u Brněnské přehrady obsazuje pozici Technik-Údržbář hotelového komplexu. Náplň práce: údržba veškerého
Maximus Resort, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj