Práce Lakýrník dřevěných výrobků, Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků Kraj Vysočina Jaroslav Berka - JAVAB - nabídky práce

Lakýrník dřevěných výrobků, Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků

Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 15. Lakýrnické a natěračské práce, nanášení nátěrových hmot ručně nebo stříkáním.

Minimální plat: 14500

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Jaroslav Berka - JAVAB

Forma kontaktu: Bc. Michal Bílek, ekonom

Job krátký popis: Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrátor/ka e-shopu, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 18000 - CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Místo výkonu práce Hybrálec 14. Náplň práce a odpovědnosti: - Veškerá činnost spojená s provozem e-shopu (příjem a zpracování objednávek, objednání
Goatle s.r.o. - 2016-05-04 - Kraj Vysočina

asistentka obchodního manažera, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
zaměstnání na dobu určitou, dobré organizační a komunikační dovednosti, zkušenosti s prodejem a praxí na obdobné pozici, základní grafické dovednosti výhodou ( Corel, Photoshop
J.B.TRYTON, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 70 - 80 CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Adam Slavík - 2016-05-17 - Kraj Vysočina

Člen zásahové skupiny pult centrální ochrany - strážný , Pracovníci ostrahy, strážní - 10600 - 11000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Havlíčkova 44, Jihlava Požadujeme: ŘP skup. B, trestní bezúhonnost, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E - výhodou. Pracovní místo
PCO VIDOCQ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

DĚLNÍCE DO VÝROBY PLASTOVÝCH OKEN, Obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu
DĚLNÍCE DO VÝROBY PLASTOVÝCH OKEN Požadujeme: manuální zručnost pečlivost flexibilita Nabízíme: zaměstnání u prosperující
##pracodawca## - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

Dělník na výrobních strojích, Strojírenští kovodělníci - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Plandry 3. Dělník na výrobních strojích – práce převážně na výsekových a sekacích strojích,
STAALBOEK s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Kantýnská/ý - prodavač/ka, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu práce: Jihlava, Na Dolech 4a. Výhodou praxe v oboru, popř. zaučíme. Možnost práce na DPP či DPČ, vhodné i jako letní brigáda. Trestní bezúhonnost., Jiné
Sodexo s.r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

laborant chemický, Ostatní odborní laboranti v oblasti zdravotnictví - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní laboranti v oblasti zdravotnictví

AeskuLab k.s. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

Lakýrník - obsluha zařízení na stříkání laků a barev, vypalovací pece, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
náplň práce - čištění a odmašťování ploch - příprava tmelu a tmelení ploch, broušení tmelených ploch ručně nebo strojem - pokrývání povrchů výrobků
DEL a.s. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

montážní dělník , Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 16500 - 19000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Nabízíme: zaškolení, podporu technologa a mistra, odborné vzdělávání v oboru. Popis práce: kompletace rozvaděčů, balení výrobků, práce s grafickými návodkami,
CONTEG, spol. s r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

montér nábytku, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 26000 - CZK měsíčně

Český nábytek a.s. - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

OBCHODNÍ MANAŽER - Velké Meziříčí, Odbytoví agenti - 20000 - CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti

COMPREX CZ s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce: Jihlava, Na Dolech 4a. Výhodou praxe v oboru, popř. zaučíme, práce o víkendech. Možnost práce na DPP či DPČ, vhodné i jako letní brigáda. Trestní
Sodexo s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA - Svratka, Pomocníci v kuchyni - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Mzda: - od 80 do 100 Kč/hod. Vzdělání není důležité, upřednostňujme zájem o přípravu jídel tradiční české domácí kuchyně, speciality zaučíme. Specializujeme
Hotel MÁNES, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka, Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkomu práce Brněnská 74, Jihlava. Upřednostňujeme plný prac. úvazek, ale je možné domluvi i zkrácený nebo DPP. Životopis zašlete-mailem na josefkrejci1 (at) seznam.cz., Jiné
Zlatnictví AK s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Prodavačka textilu, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 11300 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Pavel Kolář - 2016-04-15 - Kraj Vysočina

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/NICE TECHNICKÝCH SLUŽEB - Žďár n. S., Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - CZK měsíčně

Vyučení ve strojírenském oboru - strojní zámečník, opravář strojů. Praxe na obdobné pozici min. 5 let. Svářečské oprávnění
TOKOZ a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řezník uzenář, Řezníci a uzenáři - 22000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy 60. Hledáme vyučené řezníky - uzenáře (muže i ženy) na středisko bourárny, baličky masa a jatek Pracovní
Kostelecké uzeniny a.s. - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

řidič autobusu MHD, Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
- min. 5 let praxe v řízení nákladních vozidel nebo autobusů, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, schopnost komunikovat s cestující veřejností, solidní vystupování
Technické služby Havlíčkův Brod - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Platný profesní průkaz sk.C+E. Řízení vozů TATRA 815 + MAN 8,6t. Nástup dle dohody. Písemné nabídky zasílejte na výše uvedený
GREMIS, s.r.o. - 2016-03-03 - Kraj Vysočina

Samostatný vývojový pracovník - konstruktér, Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji - 25000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Místo výkonu práce Jihlava, Humpolecká 5. Charakteristika pracovní pozice : – vývoj nových výrobků v oblasti vstřikování paliva pro vznětové motory – vypracování
MOTORPAL, a.s. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

servisní technik/čka, Provozní technici v dopravě - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Místo výkonu práce Jihlava, U Praž.mostu 12. servisní technik/čka pro výpočty pojistných událostí a normohodin, komunikace se zákazníky + objednávání náhradních
Vlastimil Dvořák - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

skladový manipulant, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14850 - 21310 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: ukládání kol a krabic hotových výrobků, svoz palet a nakládka na vozidla zákazníků, vykládka a ukládání vstupních surovin a materiálů
HRANIPEX a.s. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Strojník, Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru
Strojník do výroby, vhodné pro absolventy, 15000,- Kč, Jihlava Jsme agentura práce. Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty
INDEX NOSLUŠ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Technik/-čka, Techničtí a odborní pracovníci - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci

HENNLICH s.r.o. - 2016-03-26 - Kraj Vysočina

ÚČETNÍ, DAŇOVÁ EVIDENCE, Účetní všeobecní - 79 - CZK za hodinu

Úředníci v oblasti účetnictví

Třebíčská cateringová společnost s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Vedoucí v odd. ovoce/zelenina, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 19000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

zušlechťovač/ka textilií - barvíř/ka do provozu barevny, Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin - 16800 - 19300 CZK měsíčně

Obsluha strojů na bělení, barvení a čištění tkanin
- úprava textilií - mokrá barevna, obsluha barvicích aparátů - vyučení v textilním nebo chemickém oboru výhodou, vhodné i pro absolventy,
P L E A S a.s. - 2016-03-23 - Kraj Vysočina