Práce Lakýrník skel, Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) Plzeňský kraj promiro s.r.o. - nabídky práce

Lakýrník skel, Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Požadavky: Nevyučené zaškolíme, ochota pracovat, spolehlivost, flexibilita Mzda od 100 Kč - dle praxe a dohody V současné době dvousměnný provoz. Nabízíme: docházková prémie, příspěvek na stravování, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost profesního a finančního růstu V případě zájmu kontaktujte pana Doubka, tel: 379775039 nebo slečnu Dufkovou, tel: 379775041

Minimální plat: 100

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: promiro s.r.o.

Forma kontaktu: Vedoucí výroby Pavel Doubek

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 379 775 039;725 102 845

Job krátký popis: Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

BRAŠNÁŘ/KA, Výrobci a opraváři kožené galanterie (kromě sedlářů) - 11000 - 16000 CZK měsíčně

Obuvníci a pracovníci v příbuzných oborech

Kozak DR s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Buyer/Sourcer - nákupčí , Nákupčí - 19000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Životopisy v české a anglickém jazyce zasílat na adresu: marketa_kropikova (at) gemteks.com (na e-maily, které nebudou obsahovat životopis i v anglickém jazyce nebude reagováno). Náplň práce: vyhledávání
Gemtek.CZ, s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

CUKRÁŘ/KA, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 15000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
CUKRÁŘ/KA, vyučení v oboru nebo v potravinářském oboru, praxe v oboru nutná,ranní a noční směny úvazek lze upravit dle dohody mzda 70 - 100,-
PEKAŘSTVÍ NA RYBNÍČKÁCH, veřejná obchodní společnost - 2016-06-27 - Plzeňský kraj

Elektromechanik 21000,- čistého; HPP; vhodné pro absolventy, Elektromechanici - 21000 - 24000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pro významný podnik v Plzni přijmeme ELEKTROMECHANIKY na HPP. Pozice je vodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ. Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém oboru - praxe výhodou - orientace ve výkresové
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Hlavní stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 25000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Hlavní stavbyvedoucí, VŠ vzdělání výhodou, praxe min. 3 roky, místo výkonu práce celá ČR,znal. NJ, AJ výhodou , ŘP sk. B. Nástup
HSF System a.s. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

montér střešních oken - sádrokartonář, Manipulační dělníci ve výrobě - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Kontakt: Soukup Vladimír Ing., tel.: 603829266 (volat mezi 8-19 h), e-mail: soukup (at) fenestra.cz Hlavní náplň práce je montáž střešních oken vč. dokončení vnitřních obkladů (sádrokarton,
FENESTRA střešní okna, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

obsluha CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 120 - 140 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

ComWa spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

obsluha průmyslových robotů, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20920 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha lešticích robotů KUKA, ruční leštění a broušení kovového spotřebního zboží. Požadujeme: praxe výhodou, zkušenosti a částečná znalost práce s roboty, případně
proHeq (CZ) s. r. o. - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 13000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, vyuč. v oboru, svářečský průkaz, praxe výhodou, ŘP"B", (ŘP"T"-výhodou), vhodné i pro absolventy
AGROMACHINE, s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

PRACOVNÍCI VNITŘNÍ POŠTOVNÍ SLUŽBY, Pracovníci vnitřní poštovní služby - 4000 - 4600 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
PRACOVNÍCI VNITŘNÍ POŠTOVNÍ SLUŽBY - pořizování a kontrola dat v balíkovém oddělení, práce v zázemí depa, manipulace se
Česká pošta, s.p. - 2016-03-24 - Plzeňský kraj

pracovník/ce CALLcentra, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
CV na e-mail: p_lencova (at) telemarketing.cz (nebo volat na tel. č. 777 716 405) Dobré komunikační schopnosti (bez vady řeči), znalost práce na PC, zajistíme zaškolení,
TeliaCall a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Pracovník/ce na obsluhu balícího stroje na bagety, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Kontakt: p. Malotová, tel.: 377350314, e-mail: vyrobna (at) lahudky-jape.cz Požadujeme spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, základní znalosti PC, zaměstnavatel bude vyžadovat výpis z TR.
Lahůdky JAPE s.r.o. - 2016-03-31 - Plzeňský kraj

pracovník/ice ve stravovacích službách - rozvoz a výdej jídel , Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 80 - CZK za hodinu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Náplň práce: rozvoz jídel z výrobny a jejich výdej na provozovně. pracoviště: Restaurace "Éčko", Guldenerova 17, Plzeň pracovní úvazek
EnergoSlužby s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Přijímací technik, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

KRČMA AUTO plus s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Prodavač/ka / pokladní pro prodejnu se smíšeným zbožím, Prodavači smíšeného zboží - 90 - CZK za hodinu

POZICE JE URČENÁ POUZE PRO OZP Registrace uchazečů: osobně v agentuře CNL⪻esente nebo zasláním životopisu na email: nabor (at) presente.cz. Nástup po domluvě. Místo výkonu práce: ExpresStore, Nádražní
CNL & PRESENTE s.r.o. - 2016-05-20 - Plzeňský kraj

prodavač/ka pro prodejny v Plzni, Prodavači potravinářského zboží - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Životopis zasílejte na e-mail: radmila.hasova (at) malinova.cz Prodej výrobků přímo z naší pekárny, cukrárny a lahůdkárny. Stabilní zaměstnavatel, příjemný kolektiv, zajímavé
Pekařství Malinová, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

provozní manažeři úklidové firmy , Řídící pracovníci v oblasti úklidu - 18000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
V případě vašeho zájmu o uvedenou pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: anna.sabolova (at) naseadulka.cz Náplň práce: koordinace provozu
nula s.r.o. - 2016-06-14 - Plzeňský kraj

řidiči vysokozdvižných vozíků , Řidiči vysokozdvižných vozíků - 9900 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

ALMAX WORK, družstvo - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 21000 - 26000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pro podnik Škoda a.s přijmeme strojní zámečníky Požadujeme: - vyučení ve strojním oboru - praxe v oboru - orientaci ve výkresové dokumentaci Nabízíme:
Markmont, s.r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

ŠVADLENA, ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 9900 - 13000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
ŠVADLENA, ŠIČKA, vyuč. - v oboru není podmínkou NABÍZÍME: příspěvek na stravování MZDA: 9900 - 13000,- Kč hrubého kontakt: p. Korchová,
OVAG s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Svářeč kovů, Svářeči - 23000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ, svářečský průkaz MZDA: od 23000 Kč + prémie Stabilní zázemí, příspěvek na stravování a dopravu Nástup ihned kontakt: p. Kopp Zdeněk,
KB Kovo s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Svářeč v ochranné atmosféře, Svářeči - 21000 - 28000 CZK měsíčně

SOU strojírenského směru, platné oprávnění na svařování metodou MIG, MAG, TIG, znalost čtení technických výkresů, důraz na kvalitu a přesnost, zodpovědnost, spolehlivost, týden
Rosenberg s. r. o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Tesaři - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři

TRACOR CZ s.r.o. - 2016-02-24 - Plzeňský kraj

Učitel/ka s aprobací HV, Učitelé na 2. stupni základních škol - 6852 - 8892 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Kontakt: ředitel školy Herrmann Antonín PaedDr., tel.: 378 028 680 (7:00 - 15:00 v pracovní dny), e-mail: skola (at) mzs.plzen-edu.cz Výuka hudební výchovy na II. stupni základního vzdělávání
Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace - 2016-03-10 - Plzeňský kraj

uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 7500 - CZK měsíčně

Úklid autosalonu, autoservisu, ruční mytí vozů nových i po servisu. Požadujeme: manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost,
NOVA KONT Plzeň s.r.o. - 2016-05-25 - Plzeňský kraj

Úředník - referent pro územní plánování, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
- výkon činnosti na úseku územ.plánování dle staveb. zákona, samost. pořizování a posuzování územně plánovací dokumentace pro obce ve správním
Město Domažlice - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

vedoucí provozu čistírny, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

Markéta Košanová - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Velitel směny, Pracovníci ostrahy, strážní - 88 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu: Štěnovice Ostraha objektu, pozice velitele směny, obsluha kamerového systému a telefonní ústředny. Základní znalost cizího jazyka (angličtina, němčina) Profesní
ABAS IPS Management s.r.o. - 2016-03-02 - Plzeňský kraj

Vrátný, Vrátní - 10000 - CZK měsíčně

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici vrátný do logistického areálu v Plzni. Tato pozice je vyhrazena především pro ČID/PID. Náplň práce: - evidence návštěv a klientů - kontrola a
AVES PLUS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Zámečník + Řidič sk. C, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Komu se hlásit : p.Smolík - 603 534 085, 377 423 331 (7:00 - 16:00) email : provoz (at) osvetleniplzen.cz Požadované dovednosti : řidičský průkaz sk. C, (profesní průkaz
OSVĚTLENÍ, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj