Práce Leštič/ka v kovovýrobě, Leštiči nástrojů a kovů Jihomoravský kraj DI industrial spol. s r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Leštič/ka v kovovýrobě, Leštiči nástrojů a kovů

Místo výkonu práce: Brno, Královo Pole Směnnost: 1směnný provoz - pondělí až pátek Mzda: 90 - 120,-/hod hrubá mzda Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale o práci přímo pro zaměstnavatele v kmenovém stavu. Náplň práce: - leštění kovových dílců z nerezi a barevných kovů v kovovýrobě o velikosti cca 10-15 cm - práce na leštících kotoučových a pásových strojích - manuální práce, upnutí dílu, předletění, leštění a volba nástrojů pro leštění - práce podle výkresové dokumentace - práce v 1směnném provozu, pondělí až pátek Od vhodného uchazeče očekáváme: - manuální zručnost - zodpovědnost a chuť se učit novým věcem - samostatný přístup k práci - zkušenost s podobou prací výhodou - přehled ve strojírenské výkresové dokumentaci Nabízíme: - perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - placené přesčasy dle zákona ve výši 25% - stravenky - solidní jednání - dobrou dopravní dostupnost - nástup dle domluvy

Minimální plat: 90

Maximální plat: 120

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: DI industrial spol. s r.o.

Forma kontaktu: Lucie Sedláčková

Job krátký popis:
Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšníci a servírky - 11000 - 16000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

JUDr. Richard Nedbálek - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK OSÁDKY PRACUJÍCÍ NA VYTVÁŘENÍ PODZEMNÍCH PROTLAKŮ, Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - 17000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti inženýrských staveb
23.5.2016 - pracovník osádky pracující na vytváření podzemních protlaků. Min. vyučen - obor nerozhoduje, turnusové služby, ŘP sk. B, svářečský průkaz výhodou, dobrý
TLAK SMOLÍK s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Požadované dovednosti ŘP skupiny B . vyhláška č.5 podmínkou ŘP C, VZV, vazačský průkaz, svářečský průkaz, paličský průkaz není nutno, ale je výhodou Poznámka k volnému
Hamák & syn, s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Taneční konzervatoř Brno, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ, KUCHAŘKA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 30000 - CZK měsíčně

1.4./24.2./19.1./30.11./18.11./30.10.2015 - kuchařské práce, znalost české kuchyně. Min. vyučen (kuchař), praxe min. 2 roky, znalost české kuchyně, pracovitost, profesionální přístup, komunikativnost.
U Tlustých s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

leštič nábytkových dílců , Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
Leštič nábytkových dílců. Zavedená specializovaná lakovna nábytkových dílců přijme na HPP kvalifikovaného pracovníka.Jedná
color lakdesiGn, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Manipulační dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

ALVIK, družstvo - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

mistr obrobny, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 25000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Požadované dovednosti SŠ vzdělání s maturitou strojírenského zaměření Praxe na pozici mistra 5 let nebo vedoucího provozu Znalost z oblasti obrábění Znalost práce s PC - Word,Excel
EXMONT-Energo a.s. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií Manažer CSR, Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - 50000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Napln prace je vedeni tymu technicke a netechnicke zakaznicke podpory. Zodpovednost za chod oddeleni. Jednani se zakazniky. Zkusenosti s vedenim lidi a znalosti produktu firmy Zebra Technologies vyhodou.
Symbol Technologies Czech Republic s.r.o. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

OSTRAHA PRODEJNY - DETEKTIV, Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - 100 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
11.5./11.4./11.3./2.2./15.12./12.11./6.10./10.8.2015 - aktivní detektivní činnost, ochrana majetku, zamezení páchání protiprávní činnosti. Min. vyučen (obor nerozhoduje), vhodné i pro absolventy,
AVES PLUS, spol. s r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Pomocný pracovník pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 3000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou,
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Prodejce, Odbytoví agenti - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
Požadujeme: - Vzdělání ÚSO nebo VŠ - Znalost AJ na úrovni pokročilý - aktivní velmi dobrá znalost slovem i písmem - Znalost NJ a RJ výhodou - Znalost práce s PC: MS Office (Word,
Novibra Boskovice s.r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovní doba PO-PÁ 20.00 - 07.00 Náplň práce -nakládání a vykládání materiálu pomocí VZV -rozdělení zásilek -operativní práce dle pokynů
SMEJKAL transportation-express, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Požadavky: vyučení v technickém oboru, obsluha VZV výhodou, ne podmínkou, dobrá fyzická kondice Kontakt: Jiří Jakab, tel.: 603 512 123, e-mail: unitecno (at) unitecno.cz, doba k zastižení 8 - 15:00,
UNITECNO, s.r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

skladník, zásobovač, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

MERTASTAV s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

SOUSTRUŽNÍK - FRÉZAŘ KOVŮ, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
15.12./12.11./6.10./23.7.2015 - práce na konvenčních strojích, obsluha soustruhu SUI50 a NC frézy. Min. vyučen (strojírenství), praxe na obdobné pozici min. 1 rok, dobrá znalost konvenčního
EU-poles s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Stanislav Bečvář - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

Strážník obecní, městské, místní policie, Strážníci - 18880 - 25970 CZK měsíčně

Policisté

Město Rosice - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Střihačka s praxí, Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - 9900 - 14000 CZK měsíčně

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech

DIPO ZAKÁZKOVÉ PRACOVNÍ ODĚVY, s.r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 35000 - 45000 CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce: BRNO Požadované dovednosti Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího Poznámka k volnému místu:
Red Hat Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

třídička/třídič textilu, cenařka/cenař, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 20000 CZK měsíčně

TextilEco a.s. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Účetní materiáloví - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Neposílat uchazeče s doporučenkami do sídla, kontakt pouze na e-mail - zasílat CV do výběrového řízení. Vyhrazujeme si právo na všechny e-maily nereagovat. Požadované dovednosti Znalost
TRITAX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Učitel/ka ruského jazyka DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Lektoři jazyků
Požadované dovednostI: Doložitelná úroveň znalostí minimálně B2, lépe C1 Poznámka k volnému místu: výuka převážně ve firmách a denních kurzech v okrese Brno
Ing. Bohdana Šťastná - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

UKLÍZEČ/KA NEBYTOVÝCH PROSTOR, Uklízeči a pomocníci - 5000 - 5000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
14.3./15.2./13.1.2016 - úklid nebytových prostor, trestní bezúhonnost , základní vzdělání, jednosměnný provoz -zkrácený úvazek (8.00-13.00), místa vyhrazena pro
IF FACILITY a.s. - 2016-03-17 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka - pro OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 5900 - 6900 CZK měsíčně

Úklid tělocvičných prostor a zázemí v areálu, úklid ubytovny. Zájemkyně o práci mohou posílat svůj životopis mailem. Po vyhodnocení
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Židenice - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

UKLÍZEČKA, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 60 - 70 CZK za hodinu

24.6/23.5.2016 - úklid podlah a provozu. I základní vzdělání, vhodné pro cizince i absolventy. Jedná se o práci na DPP nebo DPČ. Prac. doba: dle
Hashem Safary - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

zámečník, zámečník - svářeč, Zámečníci strojů - 16000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

CIHELNA IVANČICE, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Zedníci, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
vyučen v oboru podmínkou, praxe 5-6let, samostatnost, práce Jihomor. kraj i Znojmo , denní návrat domů, PD 7.00-15.30, z Litobratřic služební automobil k dispozici, ŘP-B výhodou, inf.p. Kadlečíková
MK stavitelství s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj