Práce Manažer E-SHOPU, Pracovníci v oblasti prodeje Jihomoravský kraj AGROAD, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice: Manažer E-SHOPU, Pracovníci v oblasti prodeje

Pracovní pozice: Manažer E-SHOPU Baví vás komunikovat s lidmi, prodej a každodenní práce na PC a internetu? Pak je tato pracovní pozice určena pro Vás! Zabýváme se prodejem náhradních dílů na zemědělskou techniku a nákladní auta. Požadavky: - zkušenosti se správou e-shopu - práce s PC a orientace na internetu -technické zaměření a znalost náhradních dílů výhodou - ochota pracovat - pečlivost Nabízíme: - práce na HPP -pravidelná mzda - možnost dalšího hodnocení dle dosažených výsledků - příjemné pracovní prostředí - firemní benefity, prémie Své životopisy zasílejte na baldrmanova (at) agroad.cz Na spolupráci se těší tým AGROAD.

Minimální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AGROAD, s.r.o.

Forma kontaktu: Martina Baldrmanová

Job krátký popis: Pracovníci v oblasti prodeje

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Account Manager, Obchodní zástupci - 30000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Máš talent pro komunikaci a vedení lidí? Rozumíš základům počítačových sítí? Baví Tě velký zápřah a rychlý růst? Máš velké ambice? Ruku na
FlowMon Networks, a.s. - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

Administrativní pracovník/pracovnice POUZE PRO OZP, Všeobecní administrativní pracovníci - 8000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pouze pro OZP - chráněné pracovní místo. Práce na 6 hod./ denně. Požadujeme znalost práce na PC. Vedení skladového hospodářství v programu MONEY. Předem je nutné sjednat
Světlana Odehnalová - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

automechanik osobních a dodávkových automobilů, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Vyučení v oboru, možno absolvent, ŘP sk. C, samostatnost, zručnost. Kontakt: nabídky zasílat na e-mail. adresu info (at) ps-auto.cz nebo osobní návšteva na pracovišti v Boskovicích na výše uvedené
Pavel Straka - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

SOREKA s. r. o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

17.6/9.2.2016 - obsluha zákazníků, kompletní servis a komunikace s hosty, vyuční list, turnusové služby (krátký - dlouhý týden 9.30-22.00), vyučení v oboru a praxe výhodou
Ing. Jiří Hoštický - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

CNC operátor, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
První kontakt telefonicky nebo e-mailem: michaela.mala (at) imi-critical.com Náplň práce: obrábění na CNC strojích, programování upnutí a vyrovnání obrobků/materiálu čtení
CCI Czech Republic s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Detektiv v obchodě (v obchodním domě), Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 13600 - 18000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech

P.R.L.Servis s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

frézař CNC , Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 17000 - CZK měsíčně

METAL WORKING MACHINES, spol. s r.o. - 2016-03-09 - Jihomoravský kraj

obchodní zástupce pro Čechy, Obchodní zástupci - 17000 - 30000 CZK měsíčně

Popis pracovní činnosti: Odpovědnost za obchodní aktivity ve svěřeném regionu, aktivní komunikace se stávajícími obchodními partnery, aktivní vyhledávání nových
Bravo Europa s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ošetřovatel/ka koní, Chovatelé a ošetřovatelé koní - 70 - CZK za hodinu

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Pracoviště: Velká nad Veličkou. Podnikové stravování, zajištění ubytování. Kontakt na tel. 602 578 542 od 7:00 do 18:00 hod nebo osobně na sídle
KVATRO-EKOSTATEK, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

pracovník/ce úklidu, Uklízeči a pomocníci - 60 - 70 CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci
Pracoviště: Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice. Požadavky: zdravotní průkaz, spolehlivost, ochota pracovat. Náplň práce: mytí nádobí v potravinářské výrobě. Kontakt
M Security and Cleaning s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy - strážný CCTV, EPS, Pracovníci ostrahy, strážní - 11500 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Bezpečnostní agentura přijme operátora CCTV v Brně - Bystrci. Směnný provoz, práce na CCTV. Požadujeme čistý RT, praxi, osvědčení o kvalifikaci na pozici strážný.Nástup ihned. DPP
ASG guard s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Pracovník pro obsluhu CNC ohraňovacího lisu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18000 - 22000 CZK měsíčně

ESB Rozvaděče, a.s. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK VÝROBY IZOLACÍ - PRACOVNÍK RUČNÍ MONTÁŽE, Ostatní pracovníci na zpracování plechu - 18500 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
6.6.2016/ nižší střední - vyučen Výuční list výhovou, Mauální zručnost. Izolování nerezových částí výfukových systémů. Třísměnný
Westfalia Metal s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK(CE) ODĚVNÍ VÝROBY - ŽEHLÍŘ(KA), Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
18.7.2016 - ruční žehlení kalhot. I základní vzdělání, vhodné i pro absolventy, cizince, spolehlivost, zodpovědnost, příspěvek na dopravu. KONTAKT: Podlucká Bronislava, tel.: 519 360
Moravské oděvní závody k.s. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka pečiva , Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen - 14000 - 16500 CZK měsíčně

Provozovatelé maloobchodních prodejen

UNITED BAKERIES a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Prodavač květin, hnojiva, osiva, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 79 - CZK za hodinu

Požadavky: výhoda - zahradnické zkušenosti, vzdělání. Mzdové ohodnocení - základní mzda plus měsíční prémie za prodej Nástup hned nebo dle domluvy není přesně
Hanácká osiva, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Provozní - vedoucí provozu hotelu a restaurace, Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

JUDr. Richard Nedbálek - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

řezník/ce - prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 11500 - CZK měsíčně

Pracoviště: Masarykovo nám. 260/12, 695 01 Hodonín, PP na dobu určitou - půl roku s možností prodloužení. Vyučení v oboru prodavač/ka, popř. řezník/ce, výhodou je praxe s prodejem masa a uzenin,
MP Krásno, a.s. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

řidič/ka kamionu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 27000 - 37000 CZK měsíčně

Pracoviště: Brněnská 3497, 695 01 Hodonín. ŘP sk. C+E, platný profesní průkaz,digitální karta, psychotesty. Kontakt na tel. 602 414 719 od 8:30 do 17:00 hod
PSOTA transport s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

řidič nákladních automobilů, Řidiči tahačů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

FEPEX s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Řidič sk.C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 22000 - CZK měsíčně

Telefonicky si domluvit schůzku Z důvodu rozšíření vozového parku příjmu řidiče sk. C na rozvoz zásilek na dané trase. Jedná se o řidiče na vozidlo
Antonín Zouhar - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 34000 - 36000 CZK měsíčně

Zdeněk Tesař - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích), Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Požadavky k pracovnímu místu: - min. SŠ vzdělání technického směru - znalost ovládání konstrukčních programů AutoCAD, SolidWorks výhodou - flexibilita - dobrý zdravotní
KOPLAST spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

skladník/ce manipulant, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracoviště: U Kyjovky 4000/9, 695 01 Hodonín. Náplň práce: Zodpovídá za navážení materiálu do skladu příjmu zboží a nakládání hotových výrobků
International Automotive Components Group s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

STROJNÍK, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
16.5.2016 - práce kolovým a pásovým bagrem, vyučen - automechanik výhodou, jednosměnný provoz ( 7.00-15.30), platný strojní průkaz, ŘP sk. C, praxe 5 let, kontakt: p. Pospíšková,
TLAK SMOLÍK s.r.o. - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

Technolog svařování, Ostatní strojírenští technici - 25000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
NÁPLŇ PRÁCE: - příprava technologických postupů v oblasti svařování - zpracování svářecí dokumentace - výběr svařovacích metod - konzultace a kontroly svařování
ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Uklízeč veřejných prostranství, Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Rosické TS, příspěvková organizace - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

vinař/ka na výrobní lince, Vinaři - 14500 - 17900 CZK měsíčně

Ochutnávači, degustátoři a kontroloři jakosti potravin a nápojů
Pracoviště: Údolní 1174, 696 11 Mutěnice. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, praxe ve vinařství výhodou. Náplň
Vinařství Mutěnice, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj