Práce Manažer péče o klíčové zákazníky, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) Hlavní město Praha CONTEG, spol. s r.o. - nabídky práce

Manažer péče o klíčové zákazníky, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

JSTE TECHNICKÝ TYP A MÁTE CIT PRO JEDNÁNÍ SE ZÁKAZNÍKEM? ORIENTUJETE SE NA TRHU A MÁTE "NOS" NA NOVÉ TRENDY? Společnost Conteg je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě (EMEA). Pro divizi Industry, hledáme nového kolegu na pozici Key Account Manager - Future Area Sales Manager, který bude mít na starosti: - udržování a rozvoj dlouhodobých vtahů s klíčovými partnery - zajišťuje realizaci obchodních zakázek včetně BD - příprava cenových nabídek pro stávající a nové klienty - technické poradenství - spolupráce s marketingovým oddělením - aktivní účast na školení, výstavách a dalších akcích - podílí se na zpracování plánů prodeje a dalších analýzách Ideální profil uchazeče: - SŠ/VŠ - technický či ekonomický obor - smysl pro obchod - technické znalosti (elektrotechnika výhodou) - zkušenosti v oblasti obchodu - cílevědomost a zaměření na výsledek - anglický jazyk Nabízíme: - být sám sobě pánem (možnost zvolit si obchodní strategii) - Home office - místo výkonu práce v Pelhřimově či Praze - zajímavé platové ohodnocení a bonusový systém - stravenky, notebook, telefon - automobil Těšíme se na Vaše životopisy v českém a anglickém jazyce na emailu k.kucharova (at) conteg.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 7

Minimální plat: 40000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: CONTEG, spol. s r.o.

Zaměstnavatel adresa: K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov

Forma kontaktu: Kristýna Kuchařová

Job krátký popis:
Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrátor LINUX, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 42000 - CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Náplň práce: pravidelná údržba vlastních nebo zákaznických serverů Požadujeme: zkušenost s administrací Linux serverů min. 2 roky, znalost alespoň jednoho z jazyků (Perl, Python, Ruby, C),
Unico Europe s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Elektromontér, Montážní dělníci elektronických zařízení - 12000 - 34000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Pracoviště: region Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem, Tišnov Zájemce musí být držitelem
NTL Florensics a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

event & promotion manager, Specialisté v oblasti propagace a reklamy - 15760 - 23710 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Pracovní náplň: • koncepce a realizace kulturních a společenských akcí NPÚ • příprava a organizace účasti NPÚ na odborných veletrzích • produkce panelových výstav,
Národní památkový ústav - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Hlavní účetní, Hlavní účetní - 28000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce Blanická 28,Praha 2 Prvotní kontakt se zaměstnavatele je nutné domluvit telefonicky 603107500 nebo emailem na uvedené adrese d.knotova (at) taupraha.cz.Pohovory budou probíhat na uvedené
tau Praha , s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

mzdová účetní, Mzdoví účetní - 25000 - CZK měsíčně

Mzdoví účetní
místo výkonu práce: Praha 3, Olšanská 1a kontakt: Lucie Flekalová: lucie.flekalova (at) sudop.cz, tel: 267 094 329 SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná
SUDOP PRAHA a.s. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce, Řídící pracovníci ve velkoobchodě - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Místo výkonu práce: U Zvonařky 291/3, Praha 2 - Vinohrady, 120 00 Prvotní kontakt: email - epuzina (at) 2pagency.com Výpis z rejstříku trestů Zkušenosti a odborná
2P Commercial Agency s.r.o. - 2016-03-02 - Hlavní město Praha

Odborný referent pro oblast zahraniční spolupráce a protokolu, Úředníci zahraničních vztahů - 25000 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Platové zařazení: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., Charakteristika vykonávané práce: Zajišťování výkonu samosprávy Středočeského
STŘEDOČESKÝ KRAJ, KRAJSKÝ ÚŘAD - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Operátor, Konzultanti a organizátoři zájezdů - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci cestovního ruchu

ETCON TRAVEL s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Inversiones en Renta RC Beta, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostraha garáží, Pracovníci ostrahy, strážní - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Do našeho týmu přijmeme vhodného uchazeče na post Ostrahy garáží. Tento post je vhodný také pro invalidní důchodce. Náplň práce: - Zajištění plynulého chodu garáží
INDUS, spol. s r.o. - 2016-06-27 - Hlavní město Praha

Pokladní/prodavači , Prodavači v prodejnách - 19300 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Pomocníci v kuchyni - 9900 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

IFC FOOD spol. s r. o. - 2016-04-16 - Hlavní město Praha

Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - CZK za hodinu

KOntakt Po až Pá 8.00 až 16.00 evidence a ohlašování návštěv, informační servis, obsluha kamerového systému, kontrola výdeje klíčů, kontrola vjezdu vozidel, požární
VIG Majordomus s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovník v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 13970 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Místo výkonu práce: Pečovatelské centrum Praha 7 Kontakt na tel.: 724550237 v časech PO-PÁ 8:00-13:00, nebo e-mail: bartova.j (at) pcp7.cz Požadavky : nutné - akreditovaný
Pečovatelské centrum Praha 7 - 2016-08-10 - Hlavní město Praha

přijmový technik, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

BELS cz s.r.o. - 2016-04-24 - Hlavní město Praha

Projektant - junior, Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - 20000 - CZK měsíčně

Inženýři elektronici
Hledáte uplatnění po ukončení studia na SŠ nebo VŠ? Pak je tato nabídka vhodná právě pro Vás! Společnost ARANEA NETWORK a.s., největší rámcový zhotovitel zajišťující
VYDIS a.s. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Projektový a finanční manažer, Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství - 18000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Platové zařazení: platová třída 11 podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, Charakteristika vykonávané
STŘEDOČESKÝ KRAJ, KRAJSKÝ ÚŘAD - 2016-05-11 - Hlavní město Praha

Provozní zámečník údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 23000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Jinonice, 155 00 Kontaktní osoba: Cimrhaklová Zdena, tel.: +420 251 175 118, e-mail: zdena.cimrhaklova (at) ubcz.cz
UNITED BAKERIES a.s. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Radiologický asistent, Radiologičtí asistenti - 20180 - 28090 CZK měsíčně

Technici pro obsluhu lékařských zařízení
Místo výkonu práce :Soudní 988/1, Praha-Nusle Kontakt:Kontakt: pí Šandová, tel.: 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers (at) vez.pan.justice.cz nebo sekretariát NsP tel.: 261
Vězeňská služba České republiky - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

recepční/obsluha hotelové restaaurace, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 23000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
místo výkonu- Hotel Kanárek Proti proudu č.p. 1284/6 Hostivař 102 00 Praha 102 Obsluha hotelové recepce a restaurace v příjemném prostředí malého hotelu ,mladý přátelský
Jiří Němeček - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

SANITÁŘ/KA NA ODD. VŠEOBECNÉ CHIRURGIE, Sanitáři - 16000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Gvoždiaková Nela Mgr., tel.: 257272306, e-mail: volna.mista (at) homolka.cz Požadavky: - Minimálně střední odborné
Nemocnice Na Homolce - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Senior front office, Pracovníci v půjčovnách - 120 - CZK za hodinu

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
místo výkonu práce: 5. května 1640/65, Praha 4 kontakt: e-mail: rent (at) czechocar.cz Renomovaná nadnárodní dopravní společnost se sídlem v Praze 4 (Kongresové centrum) přijme kolegu na pozici
Czechocar CZ, spol. s r.o. - 2016-06-22 - Hlavní město Praha

Školitel/ka v oblasti měkkých dovedností, Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů - 40000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů
V případě Vašeho zájmu zašelte životopis s referencemi a fotografií na e-mailovou adresu: jobs (at) maxt.cz, více na http://www.maxt.cz/kariera Nyní rozšiřujeme náš
Maxwell International, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Správce budov a nemovitostí, Správci objektů - 27000 - CZK měsíčně

Správci objektů
Požadujeme:VŠ / SŠ nejlépe ze stavebního oboru, prokazatelnou praxi na obdobné pozici min. 3roky, zkušenost s vedením, týmu, orientace ve stavební oblasti, stavebních projektech, zkušenost s jednáním
ZLIN ESTATES s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

TEXTIL, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 16000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

TextilEco a.s. - 2016-05-30 - Hlavní město Praha

Učitelka MŠ, Učitelé v mateřských školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 20000 - CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Krč, Hurbanova 1285/14 Kontaktní osoba:Sárazová Mgr., tel.: 723 473 339, e-mail: sarazova (at) seznam.cz Požadujeme:
Dětské integrační centrum a mateřská škola, s.r.o. - 2016-04-28 - Hlavní město Praha

Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - PRAHA, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), pro prodejny ve městě PRAHA. Pracovní náplň • objednávání a příjem zboží pro prodejnu • nábor prodavaček, jejich hodnocení
PMU CZ, a.s. - 2016-02-24 - Hlavní město Praha