Práce MANAŽER , Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb Jihočeský kraj MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku - nabídky práce

MANAŽER , Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb

Na dobu neurčitou Požadavky: Budování, vedení a řízení týmu, adaptace, rozvoj a motivace, zodpovědnost za plnění plánu oblasti. Zaměstnanecké výhody:Pružná pracovní doba, mobilní telefon, příspěvek na auto, finanční i nefinanční benefity Kontaktujte telefonicky nebo na e-mail

Minimální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku

Forma kontaktu: Dominika Řeháčková

Job krátký popis:
Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

automechanik, opravář osobních a užitkových automobilů, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Jan Loskot - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

dělník v potravinářském provozu, Manipulační dělníci ve výrobě - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Jsme potravinářská firma zabývající se výrobou ovocných náplní. Hledáme absoloventy studijních oborů potravinářského průmyslu popř. uchazeče, kteří
Zeelandia spol. s r.o. - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

DPP - UKLÍZEČ/KA (NOČNÍ ÚKLID), Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - CZK za hodinu

Bezúhonnost, Pracovní doba 21:00 - 1:00 hod., pracoviště hypermarket v Č. Budějovicích, mzda bude upřesněna při osobním jednání. V případě zájmu
ISS Facility Services s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

Elektromechanik strojů a zařízení, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 21400 - 22800 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
STRAKONICE Požadujeme: -vyučen v oboru elektro -praxe při výrobě rozvaděčů výhodou -vyhláška 50/1978 Sb. -schopnost pracovat dle výkresové dokumentace Pracovní náplň: -provádění
SDpeople, s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

ELEKTROMONTÉR, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 100 - 110 CZK za hodinu

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, zajištěné ubytování, stravenky. Zaměstnavatel
ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o. - 2016-03-20 - Jihočeský kraj

elektromontér, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 100 - 120 CZK za hodinu

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení
POŽADAVKY: vzdělání SOU - obor nerozhoduje, ŘP"B" a praxe je výhodou. Zaučíme. Pracovní poměr na dobu určitou v případě oboustranné spokojenosti
Elektromontáže Blatná, spol. s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

ELEKTROMONTÉR, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 20000 - CZK měsíčně

vzdělání elektrotechnického směru nebo osvědčení o profesní kvalifikaci dle úplné profesní kvalifikace Elektrotechnik dle Národní
KOMI - ELEKTRO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

inspektor kvality, Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - 20000 - 22000 CZK měsíčně

"BRISK Tábor, a.s. hledá nového pracovníka - inspektora kvality pro úsek autoelektroniky. Hlavní náplní práce je kontrola dodržování
BRISK Tábor a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Manuální pracovník pro správu a údržbu zemědělských areálů, Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve smíšené hospodářství
Náplň práce: správa a údržba zemědělských areálů firmy; drobné opravy; požadujeme samostatnost práce a organizační schopnosti; odměny
CIZ - AGRO, a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

MYČ VOZŮ - ÚDRŽBÁŘ, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrá fyzická kondice, časová flexibilita, samostatnost Nabízíme: potřebné pracovní vybavení, firemní benefity, profesní
DOLÁK s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

OBSLUHA BARU, RECEPČNÍ, Barmani - 12000 - CZK měsíčně

Barmani
- pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce - vhodné i pro absolventy Požadujeme: vzděl. vyučení (vyučení v oboru kuchař číšník výhodou), flexibilitu Nabízíme: využití
Landie, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR/KA, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 13570 - CZK měsíčně

Montážní dělníci
Jednoduchá manuální práce (obsluha lisů), vhodná pro muže i ženy . Pracovní doba: dvou až třísměnný provoz (7,5 hod./den) Nabízíme: mzdu 11.390,- plus 2.180,- příplatky
Triangle Recruitment CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR VÝROBY, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 14930 - CZK měsíčně

Pracovní náplň: - podíl na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži autosedaček Nabízíme: -pracovní smlouvu na HPP - finanční
DP WORK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Prodavači potravinářského zboží - 15000 - CZK měsíčně

Praxe a vyučení výhodou, bezúhonnost, pracovitost. Plný i zkrácený úvazek. Nástupní plat od 15000,- Kč při plném úvazku. Informace přímo na prodejně nebo na telefonu
NORMA, k.s. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE PRO ÚKLID, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9500 - CZK měsíčně

doba určitá na 6 měsíců,péče o výběhy v jezdeckém kroužku, práce venku, fyzická zdatnost, ŘP"B" výhodou,spolehlivost, zodpovědnost,bezúhonnost,
Ing. Milena Andrlová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavač / ka, Prodavači potravinářského zboží - 12500 - 15000 CZK měsíčně

prodej masa - uzenin, pož.: potravinářský průkaz - nutný, praxe výhodou, vhodné i pro absolventy, nástup možný ihned, možno i na dohodu o provedení práce, kontakt e-mailem, telef. Po-Pá
ZIMBO CZECHIA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 25000 CZK měsíčně

POŽADAVKY: ŘP"C" (po dohodě zajistíme), solo 10t. Pravidelná práce pro stálé zákazníky VÝHODY: náborový příspěvek,
DOPRAVA ZÁRUBA M & K s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

řidič motorových vozidel, zaměstnanec údržby areálu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 10850 - 16300 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
možnost prodloužení PP řízení, údržba a opravy motorových vozidel pro přepravu osob, práce při údržbě areálu, řidičský průkaz skupiny
DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

Řidič pro mezinárodní nákladní dopravu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

Požadujeme: ŘP skupiny C+E profesní průkaz karta řidiče seriozní vystupování znalost NJ výhodou Nabízíme: kvalitní vozový park volné
Lukáš Holkovič - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ SK. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 12750 - CZK měsíčně

ŘP"B", výhodou je "C" a profesní průkaz Nástupní plat 12750 Kč + osobní ohodnocení a prémie, dále příplatky za odpolední
PENAM, a.s. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

šéfkuchař, Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

Lázně Bechyně s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

servírka - číšník, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

příjemné vystupování a jednání s hosty, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, praxe výhodou, znalost cizího jazyka není podmínkou, příspěvek na stravu
Jaroslav Novák - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10200 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
vyučení v oboru dámská nebo pánská krejčová; případně praxe v oboru; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pracovní
Petr Král - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

technik údržby - mechanik, Ostatní strojírenští technici - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

Partner in Pet Food CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 12100 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Truhlář - vzdělání vyučení v oboru, možno i absolvent. Pracoviště Markvartice (bývalý areál ZD) . Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek
Radek Adamčík - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka do výroby, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

JATKY Hradský, s.r.o. - 2016-05-04 - Jihočeský kraj

zástupce vedoucího provozovny, Řídící pracovníci v maloobchodě - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Pro maloobchodní prodejnu koberců v Táboře přijmeme po dohodě na HPP zástupce/zástupkyni vedoucí/ho provozovny. Požadujeme ÚSO vzdělání, praxi
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. - 2016-03-15 - Jihočeský kraj

Zedník - obkladač, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 19000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Práce v jihočeském regionu. Požadujeme řid. průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík, minimální praxe 5 let, bezúhonnost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, komunikace se zákazníkem.
Rudolf Obselka - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 18000 - CZK měsíčně

Stavební firma HUKO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj