Práce MANIPULANT - LISAŘ , Manipulační dělníci ve výrobě Jihočeský kraj VISCOFAN CZ s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
MANIPULANT - LISAŘ , Manipulační dělníci ve výrobě

NÁPLŇ PRÁCE: Sběr, svoz a lisování odpadů, práce ve 12-ti hodinových směnách v lisovací hale i venku, práce s lisem a vysokozdvižným vozíkem POŽADUJEME: vzdělání: vyučen/a v libovolném oboru, fyzická sílá, pracovitost, odpovědnost, samostatnost NÁSTUP: ihned PLAT: základ 14.000,- Kč hrubého + osobní ohodnocení + příplatky (po zaučení průměrně 21.000 ,- Kč hrubého) Životopisy zasílejte na pavlikovar (at) gamex.viscofan.com nebo odevzdejte osobně na personálním oddělení VISCOFAN CZ s.r.o., Průmyslová 377/2, 37001 České Budějovice

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VISCOFAN CZ s.r.o.

Forma kontaktu: Renata Pavlíková

Zaměstnavatel telefonní číslo: pavlikovar (at) gamex.viscofan.com

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 14000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO - DOSTÁL s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Bankéř/-ka pro podnikatele - Český Krumlov, Finanční poradci specialisté - 26000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: iva.mouckova (at) ge.com CO BUDETE DĚLAT Profesionálně se starat o svěřené portfolio klientů - podnikatelů a firem Na základě obchodních
MONETA Money Bank, a.s. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

BANKOVNÍ PORADCE, Odborní poradci v peněžnictví - 13000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé úvěrů a půjček
Pracoviště: lokalita Písecko, Milevsko Požadujeme: dokončené středoškolské vzdělání - maturita, případně výuční list, komunikativnost, základní znalost PC - praxe není
Česká pojišťovna a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Disponent/ka logistiky, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Hledáme vhodné uchazeče na pozici Disponent/tka logistiky pro stabilní a již zavedenou společnost v Českých Budějovicích. Náplň práce : Organizování přepravní činnosti a vedení
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-06-01 - Jihočeský kraj

DPP - TESAŘ, Tesaři - 10000 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři

STŘECHY OPEKAR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Elektrikář (stavení, provozní) - vzdělání vyučení v oboru, praxe výhodou, možno i absolvent. Podmínkou je vyhláška 50/1978 Sb. §6, výhodou je řidičský průkaz sk.
Josef Chavík - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

hlavní pokladní, Pokladníci v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

BILLA, spol. s r. o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Elgadaf Džemaili - 2016-02-19 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 23000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

MARISLAV s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

lékař/ka na interní oddělení, Lékaři v interních oborech - 27500 - 55000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
VŠ vzdělání - obor všeobecné lékařství;praxe výhodou; vhodné i pro absolventy; možnost dalšího odborného růstu - jsme držiteli akreditace
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

lektor/ka AJ, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 360 - CZK za hodinu

Lektoři jazyků
výuka anglického jazyku každé pondělí a středu od 10:00 do 11:30, jazyková zkouška či certifikát a úroveň C1 jsou podmínkou, vhodné i pro absolventy, v případě zájmu
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Mistr ve vzorkovně podlahových krytin, Provozní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci
Podmínkou znalost německého jazyka. Oprávnění na vysokozdvižný vozík možno dodělat. Manuální zručnost, základní technické znalosti. Příplatky na dopravu do zaměstnání
v. Wendland Musterfertigung spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ, Montážní dělníci výrobků z kovů - 15000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

Josef Hamoň - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ ASISTENT/KA, Všeobecní administrativní pracovníci - 21829 - 28283 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadavky (profil ideálního kandidáta): Vzdělání VŠ (ekonomika, management, řízení podniku), Silné komunikační a prezentační schopnosti, Komplexní myšlení, Praxe
Matěj Staněk - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

Obsluha lakovací/laminovací linky, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Obsluha lakovací/laminovací linky - vzdělání základní. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Požadujeme: pozitivní
ISOTHERM s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ošetřovatel drobných zvířat, Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci zajišťující služby spojené s péčí o domácí a jiná zvířata
Místo výkonu práce Velký Ratmírov; Náplň práce: péče o zvířata; Požadujeme kladný vztah k práci a ke zvířatům;
NOREK společnost s ručením omezeným - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

PIZZAŘ/KA - KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jan Kanea - 2016-04-29 - Jihočeský kraj

pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Jiří Marousek - AMA - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pracovník, pracovnice v prádelně, obsluha prádelenských strojů, Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 80 - CZK za hodinu

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Pracovník, pracovnice v prádelně, obsluha prádelenských strojů - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Holub. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac.
Daniel Páleník - 2016-03-16 - Jihočeský kraj

PRAKTICKÝ/Á LÉKAŘ/KA, Praktičtí lékaři - 9900 - CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři
Práce na HPP/DPČ, plný i zkrácený úvazek (min. 15 hod./týden). Mzda 300,- Kč/hod. Práce je vhodná také pro ženy na MD nebo důchodce. V případě zájmu zaměstnavatele kontaktujte
MedicalHelp Česká republika s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavač/ka - stánek u nemocnice, Pouliční prodavači rychlého občerstvení - 7000 - 9000 CZK měsíčně

Pouliční prodavači rychlého občerstvení

Andrea Hanzlová - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK (STAVBY INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ), Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - 18000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti inženýrských staveb
Strojní průkaz, vazačský nebo jeřábnický výhodou Nástup možný ihned, na dobu určitou do konce roku 2016 s možností prodloužení, nerovnoměrná pracovní doba Benefity: cestovné,
SWIETELSKY stavební s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadavky: ochota pracovat ve směnném provozu, trestní bezúhonnost, schopnost samostatné práce, komunikativnost, spolehlivost, zkouška profesní kvalifikace Strážný 68-008-E Náplň práce:
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

TECHNIK KVALITY, Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti - 21500 - CZK za hodinu

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání - elektro, základní znalost norem - ISO / TS / VDA, základní znalost standardů IPC-A-600/610, dobrá znalost AJ slovem i písmem,
TSE spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Technolog, Strojírenští technici technologové, normovači - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadujeme: praxi a znalost problematiky oboru (obrábění, montáž) Příklady pracovních činností: Zajišťování technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových
Jihostroj a.s. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

Traktorista, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Traktorista - vzdělání základní, praxe výhodou. Podmínkou je řidičský průkaz sk. T. Pracoviště AGROCON Kájov s.r.o., Kájov. Prac. poměr
AGROCON Kájov s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Učitel/ka v MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Učitel/ka v MŠ - vzdělání ÚSO pedagogického zaměření, pracovní poměr na DU (1 rok) s možností prodl., úvazek plný, dvě směny (ranní, odpolední), vhodné pro absolventy,
Mateřská škola, Český Krumlov, Vyšehrad 168 - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Výroba a montáž nástaveb na nákladní automobily. Praxe min. 2 roky, svářečský průkaz CO2, řidičský průkaz sk. B,C výhodou. Příspěvek
FUTURE-TECH, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12000 - 22000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

NEW CZ s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj