Práce Manipulant práškové lakovny, Manipulační dělníci ve výrobě Kraj Vysočina CONTEG, spol. s r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Manipulant práškové lakovny, Manipulační dělníci ve výrobě

Hledáte práci na Vysočině? Rádi byste pracovali v zavedené výrobní společnosti s moderními technologiemi? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Do práškové lakovny přijmeme nové kolegy/kolegyně na pozici Manipulanta práškové lakovny. Pracovní náplň: - obsluha lakovací linky – navěšování a svěšování dílců z plechu - balení výrobků do přepravních jednotek - manipulace s výrobky v prostoru lakovny Požadavky: - platný průkaz na obsluhu VZV vítán - fyzická zdatnost, spolehlivost - manuální zručnost, pečlivost - pozitivní přístup k práci Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr ve vícesměnném provozu - nadstandardní finanční ohodnocení - podporu technologa a mistra - odborné vzdělávání v oboru - možnost kariérního růstu - zaškolení na nabízenou pozici - možnost stravování v naší nové jídelně/stravenky Na Váš životopis se těšíme na emailu k.kucharova (at) conteg.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 725 791 536.

Minimální plat: 14800

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: CONTEG, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Kristýna Kuchařová

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNĚ OBCHODNÍ PRACOVNÍK, Odborní asistenti v administrativě - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Firma působící několik let na stavebním trhu hledá pro posílení svých aktivit kolegu-kolegyni se zaměřením na administrativu, zpracování obchodních případů, dokumentů,
OKNA a FASÁDY s.r.o. - 2016-05-12 - Kraj Vysočina

Chůva, Pracovníci péče o děti v oblasti předškolní výchovy v mimoškolských zařízeních - 88 - CZK za hodinu

Pracovníci pečující o děti
Místo výkonu práce Jihlava. Hledáme zdravotníky, sociální pracovníky, učitele a jiné, kteří mají zájem se stát chůvou na pravidelné či občasné
Zuzana Marková - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 23000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

JaroNet s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Key Account Manager v oblasti automotive - technický průmysl, Obchodní zástupci - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
- Požadavky - SŠ, VŠ, AJ na pokročilé úrovni, zkušenosti na pozici obchodní zástupce výhodou, reprezentativní vystupování a dobré prezentační schopnosti, zkušenosti s jednáním
TBA Plastové obaly s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Yong Heng s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

lékař, -ka , Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 23460 - 43310 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
odborná způsobilost v oboru všeobecné lékařství, specializovaná způsobilost výhodou, nabízíme podporu celoživotního vzdělávání,odpovídající
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Lékař s odbornou specializací v oboru chirurgie L2, L3, Lékaři v chirurgických oborech - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Marketingový pracovník, Specialisté v oblasti marketingu - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - OBLAST ELEKTRO - Kraj Vysočina, Obchodní zástupci - 13000 - 25000 CZK měsíčně

POŽADUJEME: elektrotechnické vzdělání, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, učenlivost. UVÍTÁME: praxi v oblasti elektro, nabízíme profesní růst a školení v oboru. NABÍZÍME:
elmont-invest s.r.o. - 2016-05-13 - Kraj Vysočina

Obsluha věžového jeřábu, Obsluha jeřábů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Místo výkonu práce Jihlava, U Hlavního nádraží 3. Praxe a platné jeřábnické osvědčení výhodou, upřednostňujeme zájemce
Rieder Beton, spol. s r.o. - 2016-05-25 - Kraj Vysočina

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Elektro - ing.Klíma s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

OŠETŘOVATEL KONÍ, Chovatelé a ošetřovatelé koní - 10900 - 12000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

Restaurace Jízdárna, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Ostraha, Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 8400 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
Místo výkonu práce Polná. Vhodné pro OZP. Nepřetržitý provoz. Pracovní úvazek zkrácený. Sazba od 65,- Kč do 75,- Kč a osobní
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ KUCHAŘ-KUCHAŘKA - Žďár n.S., Pomocní kuchaři - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

REAL GASTRO s.r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

pracovník chráněné dílny (pouze pro OZP), Výrobci bižuterie - 59 - CZK za hodinu

Skláři, brusiči skla a pracovníci při konečné úpravě skla

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Prodavač, -ka na 1/2 úvazek, Prodavači v prodejnách - 6000 - CZK měsíčně

praxe v oboru vítána, znalost práce na PC, bezúhonnost, spolehlivost, flexibilta, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti nástup možný ihned místo výkonu práce: Palackého
POMPO spol. s r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

prodavač,- ka v cukrárně, Prodavači potravinářského zboží - 6500 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Zuzana Holá - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

provozní v hotelu, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

OC SKALKA s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

RECEPČNÍ - Žďár nad Sázavou, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 11000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Požadujeme: - znalost jednoho cizího jazyka (plynule AJ nebo NJ); - příjemné vystupování; - ochota, komunikativnost; - flexibilita, znalost práce na PC. V případě zájmu volejte na tel. číslo:
HOTEL na Vysočině JEHLA s.r.o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

řidič nákladního vozidla, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - CZK měsíčně

Jiří Bíza - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Seřizovač vyfukovacích, vstřikovacích a vytlačovacích strojů - závod 2 Dalečín, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

GAMA GROUP a.s. - 2016-05-13 - Kraj Vysočina

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
zajišťování potřebných náhradních dílů pro servis zemědělské techniky, jejich objednávání, příjem na sklad a výdej ze skladu, Jiné výhody - 5 týdnů
Cerea, a.s. - 2016-05-30 - Kraj Vysočina

Svářeč nerezi metodou TIG, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Místo výkonu práce Jihlava, Na Dolech 6. Požadujeme: Svářečský průkaz a praxe v oboru výhodou. Nabízený plat dle zkušeností a praxe., Jiné výhody - příspěvek na
KATRES spol. s r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

UKLÍZEČKA, Uklízeči v provozovnách osobních služeb - 9900 - CZK měsíčně

Tělocvičná jednota Sokol Moravské Budějovice - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

vedoucí prodejny PLANEO Elektro, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Náplň práce: kompletní řízení chodu prodejny a zodpovědnost za výsledky, vedení a motivace zaměstnanců, zaškolování, řízení skladových zásob včetně inventarizace,
FAST ČR, a.s. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ VÝVOJOVÉ SKUPINY, Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji - 50000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Máte ambice řídit vývoj lékařských nástrojů a implantátů? Láká Vás spolupráce s předními lékařskými odborníky? Troufáte si plnit podmínky
MEDIN, a.s. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

vychovatel,-ka, Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 20200 - 23900 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
práce s dětmi ve speciálním školském zařízení (ústavní výchova, předběžné opatření), praxe v oboru místo výkonu
Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

Zámečník, svářeč, Zámečníci strojů - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Hybrálec 14. Výhodou vzdělání v jakémkoliv technickém oboru, popř. praxe i bez vzdělání. 1. kontakt telefonicky
František Týma - 2016-03-11 - Kraj Vysočina