Práce Masérky,maséři, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Jihočeský kraj ALBATROS Prachatice s.r.o. - nabídky práce

Masérky,maséři, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Pracoviště Prachatice, Vodňanská č. 1277 a České Budějovice, Skuherského č. 2. Požadavek na znalost filipínských masáží a na aktivní znalost anglického jazyka. Kontaktní osoba: paní Malá Jana, č. tel. 775 790 698.

Minimální plat: 10000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ALBATROS Prachatice s.r.o.

Forma kontaktu: Jana Malá, ekonom

Job krátký popis: Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/KA PRODEJE NOVÝCH VOZŮ, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Náplň práce:administrativa příslušného odd., výpomoc prodejnímu týmu související s prodejem nových vozidel, např. předávání vozů, uskladnění vozidel
CB Auto a.s. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

BANKOVNÍ PORADCE, Odborní poradci v peněžnictví - 13000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé úvěrů a půjček
Pracoviště: lokalita Písecko, Milevsko Požadujeme: dokončené středoškolské vzdělání - maturita, případně výuční list, komunikativnost, základní znalost PC - praxe není
Česká pojišťovna a.s. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Barman/ka, obsluha herny, Barmani - 12100 - CZK měsíčně

Barmani
Barman/ka, obsluha herny - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Výhodou je znalost NJ. Pracoviště Vyšší Brod. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba
Blue bar s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník a servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Požadujeme příjmené vystupování, dobré komunikační schopnosti, vyučení v oboru, nevyučené zapracujeme - zaškolíme. Nabízíme pracovní poměr ve stabilní společnosti,
Lázně Aurora s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Doručovatel novin motorizovaný, Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - 62.7 - CZK za hodinu

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

Česká pošta, s.p. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Elektrotechnik slaboproudých systémů, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 17000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici

TELESPOJ, s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

EXPEDIENT DO UZENIN, Provozní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci

JATKY Hradský, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Kontrolor strojní výroby, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Kontrolor strojní výroby - vzdělání vyučen v oboru. Pracoviště Merulend s.r.o., Blansko. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup ihned. Mzda 16.000,--
Merulend s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař do rybí restaurace, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 27000 - CZK měsíčně

vyučení v oboru; praxe vítána; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní doba od 10.00 hod. do 21.00 hod. - dlouhý, krátký týden, s možností
Ladislav Kučera - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 100 - CZK za hodinu

Mzda: 100Kč + odměny Dovoz a odvoz zajištěn do vzdálenosti 20km Místo výkonu práce: Restaurace u Černého vlka Jednosměnný provoz - možnost individuální domluvy Kontakt: Zbořilová,
Roman Zbořil - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kuchař/ka - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Lipno nad Vltavou, Hospůdka Bobovka Lipno. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný,
Eva Lhotová - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

kuchař, kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

normování; tvorba jídelního lístku; příprava svatebního menu; vyučení v oboru; praxe; samostatnost; komunikativnost; turnusová pracovní doba - krátký, dlouhý
Vlasta Benešová - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Manipulační dělník, Manipulační dělníci ve výrobě - 13500 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce: České Budějovice. Náborový příspěvek: 5000 Kč. Požadujeme: - samostatnost; manuální zručnost; ochotu pracovat v nepřetržitém provozu; čistý trestní
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

mechanik - seřizovač, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Vyučen v technickém oboru (mechanik - seřizovač,obráběč kovů - obsluha číslicově řízených strojů), Praxe v oboru vítána - vertikální obráběcá centra, Příspěvek
MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Operátor montáže - díly pro automobilový průmysl, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 16000 - 16600 CZK měsíčně

Montážní dělníci
Nabízíme: 1 týden dovolené navíc, závodní stravování s obědy za 29 Kč, příspěvek na dopravu do zaměstnání, 2 x ročně pracovní oblečení a obuv, systém
UNIWELL CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 12000 - 15000 CZK měsíčně

doba určitá do 31.12.2016 Náplň práce: samostatné vaření jednotlivých chodů dle jídelního lístku a normy, výdej pokrmů, další pomocné práce Požadavky: zkušenosti
ZÁRUBA GASTRO a.s. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 8250 - CZK měsíčně

- zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce - u dohody o provedení práce nabízíme mzdu 65,- Kč/hod., v případě
Seniorský dům Písek a.s. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

Pomocný dělník v truhlárně, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - CZK měsíčně

Pavel Frček - Truhlářství - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pracovník v sociálních službách, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 14000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Pracovník v sociálních službách - vzdělání vyučení. Pracoviště Vyšehradská 260, Český Krumlov 381 01. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek
Domy s pečovatelskou službou o.p.s. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

pracovník - výroba lahůdek, teplý bufet, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

výrobna lahůdek ve Slapech u Tábora - teplý bufet, pro fyzickou zátěž vhodná práce pro muže, prac.doba Po-Pá 6:00 - 14:00 hod., pož.: vyučení nebo praxi v oboru řezník nebo kuchař,
Jednota, obchodní družstvo Tábor - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 72 - CZK za hodinu

Požadujeme : Aktivní přístup , Organizační a komunikační schopnosti, Spolehlivost, flexibilitu a pečlivost, Bezúhonnost, Uživatelskou znalost práce na PC Nabízíme: Práci v moderní
POMPO spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - 35000 CZK měsíčně

AKIMON s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

ROZPOČTÁŘ/KA - PŘÍPRAVÁŘ/KA, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 25000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Popis: zpracování cenových nabídek, práce v rozpočtářském programu KROS, poptávka subdodavatelů včetně jejich vyhodnocení, příprava
PRADAST, spol. s r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK - ZEDNÍK, Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - 80 - CZK za hodinu

Dělníci v oblasti inženýrských staveb

Jiří Hrůza - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

Stáž Trainee - ODBORNÝ/Á REFERENT/KA KLIENTSKÉHO PRACOVIŠTĚ, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 8000 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
NÁPLŇ PRÁCE: provádění přepážkových činností, zajišťování činností klientského pracoviště spočívajících zejména v komunikaci s klienty,
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

Truhlář, dělník v truhlářské výrobě, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 14000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
truhlář, dělník v truhlářské výrobě - práce na výrobě vedlejších vchodových dveří; vyučení v oboru truhlář výhodou;
Kasalova pila, s.r.o. - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 9900 - CZK měsíčně

Nemocnice Volyně s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Vedoucí služby PODPORA RODIN A DĚTÍ V OHROŽENÍ, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 19000 - 22000 CZK měsíčně

POŽADUJEME: - bezúhonnost a zdravotní způsobilost - motivace, samostatnost, iniciativa - skvělé komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu - profesionální vystupování, empatie, pozitivní
ICOS Český Krumlov, o.p.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zámečník, Zámečníci strojů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
výroba pojízdných vrat, ocelové konsturkce, práce na dílně, pož.: vyučení a praxi v oboru, samostatnost, nástup možný ihned, plný
František Kouba - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

zaměstnanec bytové správy - údržbář, Stavební údržbáři budov - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
vzdělání v oboru instalatér nebo příbuzného oboru, ŘP skupiny B, skupina C a T - výhodou, znalosti v oboru vodoinstalace a topení, zkušenosti se všeobecnou
Správa města Sezimovo Ústí - 2016-05-30 - Jihočeský kraj