Práce Mechanici seřizovači - obsluha výrobní linky, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru Zlínský kraj GRASPO CZ, a. s. - nabídky práce

Mechanici seřizovači - obsluha výrobní linky, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Společnost Graspo CZ, a.s. specialista na výrobu knih, diářů a kalendářů pro celou Evropu nabízí práci na výrobní lince stolních kalendářů. Hledáme manuálně zručné pracovníky, muže i ženy vyučené v technickém oboru (není podmínkou) Požadujeme dobrou pracovní morálku, zodpovědnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů. Výhody: možnost odborného vzdělávání a pracovního růstu; příspěvek na stravování Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 21000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: GRASPO CZ, a. s.

Forma kontaktu: Lubor Kaluža, Člen představenstva

Job krátký popis:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

BARMANI, obsluha VHA, Barmani - 14000 - CZK měsíčně

Barmani

Jana Vojtková - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Číšníci a servírky - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

TC Staré Město s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Číšník/servírka , Číšníci a servírky - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Alena Škarpová - 2016-05-28 - Zlínský kraj

Dělníci v kotelně, topiči, Operátoři velínů na výrobu a rozvod tepla - 1 - CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení na výrobu a rozvod elektrické energie
DĚLNÍCI V KOTELNĚ, TOPIČI Náplň práce: práce v kotelně, topení, údržba a obsluha kotle a další potřebné činnosti s tím související
Štůsek - DVB s.r.o - 2016-04-12 - Zlínský kraj

DETEKTIV - STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy, strážní - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

OTCG CORPORATED s.r.o. - 2016-08-02 - Zlínský kraj

LÉKAŘ SE SPECIALIZACÍ REHABILITAČNÍ A FYZIKÁLNÍ MEDICÍNA, Ostatní lékaři specialisté - 35000 - 40000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obchodní zástupci - 30000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: akvizice nových klientů, péče o klientský kmen, vyhledávání lektorů, budování obchodního týmu Výhody: mimořádné odměny Zájemci
Alavia Education s.r.o. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Obchodník/ce, Obchodní zástupci - 20000 - 25000 CZK měsíčně

OBCHODNÍK/CE Požadujeme: podmínkou je znalost práce na PC, samostatnost, znalost NJ nebo AJ Náplň práce: Vyhledávání nových obchodních partnerů v CZ a EU První kontakt: Osobně
MIKOSTAR logistics s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obsluha CNC strojů a pracovníků na dílnu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 16500 - 23000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Náplň práce: obsluha CNC vysekávacího lisu a CNC frézky plošných materiálů, obsluha strojů pro dělení a tvarování plechu a výroba prvků z plechu Požadujeme: minimálně
H & B delta, s.r.o. - 2016-03-11 - Zlínský kraj

Operátor/ka call centra telemarketingových služeb, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 14000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Místo výkonu práce Zlín, Prštné - Vaše hlavní činnosti budou: Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky našich obchodních
EMEA s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pracovník/ce příjmu objednávek, Nákupčí - 15600 - CZK měsíčně

Nákupčí
Pracoviště Kroměříž - SŠ vzdělání, komunikativnost,znalost práce s MS Office (Excel, Word), ochota učit se novým věcem, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita - Nabízíme: zaměstnání
KMOTR - Masna Kroměříž a.s. - 2016-03-04 - Zlínský kraj

Prodavač/ka potravinářského zboží, Prodavači smíšeného zboží - 12100 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA potravinářského zboží Zaměstnavatel požaduje: praxe v obchodě výhodou Náplň práce: Prodej potravinářského zbožív samoobslužné prodejně, přejímka zboží,
Pavel Pernica - 2016-06-14 - Zlínský kraj

Realitní makléři - prodejce nemovitostí, Realitní makléři - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Realitní makléři
ND Realitní makléři - prodejce nemovitostí ve Zlínském kraji Požadavky: vyučení, praxe v oboru není nutná - zaškolíme, naučíme, požadujeme samostatnost, cílevědomost,
G2 REALITY s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Řidiči C, C + E, Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají - 25000 - 33000 CZK měsíčně

Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají
Požadavky: ŘP C, C+E, profesní průkaz, psychologické vyšetření i bez praxe Nástup dle dohody Zájemci o pracovní místo se hlásit telefonicky
TRUCK LINE CZECH s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Servírka / číšníci, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jitka Ridlová - 2016-02-15 - Zlínský kraj

skladník, obsluha VZV, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

PRO-DOMA, SE - 2016-09-10 - Zlínský kraj

SKLADNÍK/SKLADNÍK - ŘIDIČ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Skladník na skladu stavebnin, výdej zboží, příjem zboží, požadujeme dosažené zkušenosti s prací s VZV, není nutný platný průkaz VZV, ŘP sk. "C" velkou výhodou.
STAVMAT STAVEBNINY a.s. - 2016-04-22 - Zlínský kraj

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ EXPEDICE, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 16500 - 21000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

UNITED BAKERIES a.s. - 2016-05-20 - Zlínský kraj

šoker chlazených jídel, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 16000 CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - vyučení, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu spolupracovat v týmu, ranní-odpolední směna, víkend 1krát do měsíce - výhody: příspěvek na stravu - kontakt
DEVÍTKA PLUS, s.r.o. - 2016-05-02 - Zlínský kraj

Technolog-konstruktér , Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Pracoviště Holešov - zpracování technické a technologické dokumentace, navrhování konstrukčních a technologických řešení pro výrobu - požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání
FOUNDRY & MACHINING, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

tesař, Tesaři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
PRACOVIŠTĚ Břest - práce dle zakázek v regionu Zlínského, Moravskoslezského a Jihomoravského kraje - práce tesařské, betonářské, železářské pro spodní stavby
MONT-KOVO, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Účetní, Účetní všeobecní - 18000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

PARTR spol. s r.o. - 2016-03-02 - Zlínský kraj

údržbář - elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 16000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

Radmil Schneider - 2016-02-15 - Zlínský kraj

údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 14000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Údržba a provoz sportovních a kulturních zařízení ve Starém Městě (fotbalové hřiště, kurty, koupaliště, sokolovna, sportovní hala, Eventcentrum).
Sportovní a kulturní centrum příspěvková organizace - 2016-03-31 - Zlínský kraj

Úklidoví pracovníci, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 58.7 - CZK za hodinu

ÚKLIDOVÍ PRACOVNÍCI Směnnost: lichý týden: PO, ST, SO, NE : od 5:30 - 17:30, sudý týden: ÚT, ČT, PÁ: 5:30 - 17:30, víkend volný.
MW-DIAS, a.s. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Uklízeči a pomocníci - 3000 - 3000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
ND Přijmeme pracovníka na provádění úklidových prací v odpoledních hodinách ve Zlíně Jižních Svazích. Pracovní doba: Po - Pá od 16.10-18.30 hod. Náplň
Clarima, s.r.o. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Vrátný / vrátná - OZP, Vrátní - 9300 - CZK měsíčně

Pracoviště Morkovice - pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. - vyučení, možnost plného nebo zkráceného
CZ Personal s.r.o. - 2016-05-28 - Zlínský kraj