Práce Mechanik měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro), Výrobci, mechanici a opraváři měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro) Kraj Vysočina První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. - nabídky práce

Mechanik měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro), Výrobci, mechanici a opraváři měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro)

Popis práce:
Výhodou SŠ el. zaměření, praxe v MaR výhodou

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 23000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

Forma kontaktu: Ivana Chytková

Job krátký popis:
Výrobci, mechanici a opraváři přesných přístrojů a zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik nákladních automobilů, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

TESÁREK s.r.o. - 2016-05-12 - Kraj Vysočina

Dělníci dřevovýroby, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 16000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce Nadějov 26. pomocník obsluhy dřevoobráběcího stroje, paletová výroba - požadujeme dobrou fyz. zdatnost - práce vhodná i pro ženy., Jiné výhody
Pila Dvořák, v.o.s. - 2016-03-12 - Kraj Vysočina

Dojič/ka hospodářských zvířat, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 17000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

ZEOS Kamenice, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

INSTALATÉR, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

BCR, s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

KONSTRUKTÉR PRO AUTOMATIZACI, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 22000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 131. Náplň práce: - navrhuje technické řešení zařízení a přípravků - zpracovává konstrukční dokumentaci
MODIA, s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

konstruktér, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 30000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
- rozkreslování sestav na výrobní výkresy v CAD programech - praxe podmínkou (nejlépe ve výrobě potravinářských strojů) Paní Szkutková je v kanceláři na adrese
Gabmar s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

LEKTOR PROGRAMŮ PRIMÁRNÍ PREVENCE, Lektoři dalšího vzdělávání - 7200 - 9000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Pracovní poměr na DPP do 31. 8. 2016, poté přechod na HPP - 1,0 úvazku. Příprava a realizace programů školské primární prevence na základních a středních školách na okrese
Diecézní charita Brno - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Masér, -ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 16000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

ŠÉM, a.s. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

Montážní dělník (pokladač), Montážní dělníci ostatních výrobků - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava a Kraj Vysočina. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, aktivní přístup k práci. První kontakt telefonicky v době 8:00
Profistone s.r.o. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, Obchodní zástupci - 17000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci

TOPTRANS EU, a.s., organizační složka - 2016-05-13 - Kraj Vysočina

Obráběč kovů - obsluha drátové řezačky, frézař, obsluha CNC - Jimramov, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: - vyučen v oboru; - praxe výhodou; - práce dle výkresové dokumentace; Nabízíme: - mzdu dle kvalifikačních požadavků a praxe; - pracovní poměr na dobu určitou s možností
GAMA GROUP a.s. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

Oční optik, Optometrista , Optometristé - 14000 - 21000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie
Hledáme nové kolegy/ně do oční optiky. Požadujeme vzdělání v oboru optik nebo optometrista, dobré obchodní dovednosti, samostatnost a odborné znalosti v oboru. Náplní práce
FUCHRO DESIGN s.r.o. - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 65 - 80 CZK za hodinu

- pomocné práce v kuchyni, výdej hotových jídel do jídlonosičů - prac. doba po-pá 8-14 hod. - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, Jiné výhody - oběd
Leoš Palán - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/CE VE VÝROBĚ, Manipulační dělníci ve výrobě - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

MHR company s.r.o. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

Pracovník technického oddělení - konstruktér , Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 14000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Čenkovská 1060, Třešť. Náplň práce: Konstrukční práce, rozkreslování sestav, tvorba dílenské
Strojírny Podzimek, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

pracovník v sociálních službách, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 13500 - 16500 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Senior Home, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Přepážkoví konzultanti, Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách - 12000 - 45000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Místo výkonu práce Jihlava, Palackého 28. Hledáme do našeho kolektivu na místo konzultantů/tek finanční poradenství a servisu klientům. Práce je vhodná pro lidi, kteří mají
AXA Česká republika s.r.o. - 2016-02-26 - Kraj Vysočina

prodavač,- ka/ pokladní, Prodavači potravinářského zboží - 70 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

BILLA, spol. s r.o. - 2016-05-30 - Kraj Vysočina

PRODAVAČKA, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Náplň práce: prodej módních dámských oděvů, práce s e-schopem (vkládání, popisování, odesílání zboží). Požadujeme: samostatnost, tvořivost,
Zbyněk Svoboda - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Referent/ka logistiky, Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 130. Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, systematičnost, znalost NJ, znalost MS Office, vhodné pro absolventy ! Životopis zašlete na pastrnak (at) swoboda-stamping.cz,
Swoboda - Stamping, s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Řidič rozvážkové služby - kurýr DPD, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce - Jihlava - rozvážková služba po Kraji Vysočina Požadujeme: ŘP skup. B, aktivní řidič, nutná trestní bezúhonnost.
František Tomášek - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

SEŘIZOVAČ CNC - Nové Město n.M., Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 22500 - CZK měsíčně

Chcete se podílet na výrobě lékařských nástrojů a implantátů? Máte technické myšlení a schopnost učit se nové věci? Troufáte si na náročné požadavky kvality?
MEDIN, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Skladník-řidič VZV, skladník-navažeč bez obsluhy VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce Střítež u JIhlavy. Na pozici skladník-řidič VZV se uchazeč setká nejen s prací s vysokozdvižným vozíkem, ale také pracuje s tažnými vláčky a
JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-05-20 - Kraj Vysočina

SPECIALIZOVANÝ PRACOVNÍK DO VÝROBY PRŮMYSLOVÝCH OBALŮ, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
znalost práce na PC základy práce v Autocadu nebo podobném programu výhodou anglický jazyk pasivně výhodou schopnost pracovat v týmu organizační
S Obaly s.r.o. - 2016-03-06 - Kraj Vysočina

TECHNIK ELEKTRONIK- Vlachovice, Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - 22000 - 40000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
PRAXE 5 LET V OBORU znalost IT - podmínkou, Windows, Android, Office, Internet, perfektní znalost opravárenských postupů, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým
NTSUP s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

UKLIZEČ/KA, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 4500 - CZK měsíčně

TREBI s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

UKLÍZEČ/KA - Žďár nad Sázavou, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 60 - CZK za hodinu

Jaroslav Chalupa - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Validační technik, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, velmi dobrá znalost AJ, znalost NJ výhodou, praxe ve výrobním závodě (zkušenosti s problematikou validací a FDA/ISO
GAMA GROUP a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

zámečník, Zámečníci strojů - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
kontaktní den: úterý + středa od 10.00 do 11.00 hodin kontaktní osoby: p. Svoboda, p. Houška místo výkonu práce: Central Trade Park D1 č.p. 1575 396
Industrial Buildings HB s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina