Práce mechanik-opravář, Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů Ústecký kraj - nabídky práce

mechanik-opravář, Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů

Firma K Servis Bohemia sídlí v Rudné u Prahy 548/13, dílny v bývalé ČSAD Žatec běžná údržba autobusů, kontrola technického stavu, preventivní prohlídky, zájemci hlaste se na telč. 731309000 nebo email: kservisbohemia (at) seznam.cz - domluvte si předem schůzku

Minimální plat: 12500

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Ústecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrator v odd. nákupu, Všeobecní administrativní pracovníci - 60 - CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci

Toyoda Gosei Czech, s.r.o. - 2016-05-15 - Ústecký kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 17500 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Automoto klub SHD Most v AČR - 2016-05-05 - Ústecký kraj

Dělník/dělnice pro pekařskou výrobnu, Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: sarka.bisingerova (at) dafiko.cz Místo výkonu práce - DAFIKO s.r.o. - Chomutov, Beethovenova č.p. 5884, 430 01 Chomutov 1 Požadujeme - pečlivost, spolehlivost,
DAFIKO s.r.o. - 2016-03-24 - Ústecký kraj

ENERGETICKÝ SPECIALISTA JUNIOR, Inženýři elektrotechnici a energetici - 18000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
ENERGETICKÝ SPECIALISTA JUNIOR Firma Středisko pro úspory energie s.r.o. se sídlem v Mostě hledá vhodného uchazeče na pozici Energetický specialista junior. Náplň práce: Spolupráce při
Středisko pro úspory energie s.r.o. - 2016-03-11 - Ústecký kraj

Kadeřník/ kadeřnice, manikér/ka, Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - 12100 - CZK měsíčně

Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Salon Anna Řetězová č.p. 316/4, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Kadeřnictví a manikúra. Jsme ochotni si pracovníka
Thi Hoai Nguyen - 2016-04-12 - Ústecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s. - 2016-02-19 - Ústecký kraj

Lékař - interní oddělení, Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 23360 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce: U Nemocnice č.p. 1, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2 Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře
Krajská zdravotní, a.s. - 2016-02-15 - Ústecký kraj

Manipulační dělník - dokončovací práce, Manipulační dělníci ve výrobě - 10000 - 11000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa Kontakt: Lukáš Třeštík., tel.: 739 359 976 Práce vhodná: - pro osoby se zdravotním omezením
##pracodawca## - 2016-07-28 - Liberecký kraj

NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA, VÝŽIVOVÝ SPECIALISTA, Specialisté v oblasti dietetiky a výživy - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti dietetiky a specialisté na výživu
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: karel.cap (at) svet-zdravi.cz Místo výkonu práce - SUNKINS a.s., Zborovská č.p. 1760/3, 430 01 Chomutov
SUNKINS a.s. - 2016-03-13 - Ústecký kraj

Okresní organizátor a moderátor zábavně-seznamovacích akcí Speed-dating, Organizátoři konferencí a událostí - 10000 - CZK měsíčně

Organizátoři konferencí a událostí
Přijmeme organizátory pro vnitřní seznamovací akce Speed dating a pro venkovní události na Litoměřicku, Českolipsku a Mělnicku. Jedná se o externí spolupráci na Dohodu o provedení práce
Jaroslav Vrtek - 2016-02-15 - Ústecký kraj

operátor montážní linky a lisovny, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 13000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce:Hlubany 146, Podbořany 441 01 manuální zručnost,dobrý zrak uvedená hrubá mzda 13000 + 1000 Kč odměny stravenky Zájemci hlaste se na telč. 775590693, email: finance (at) ns-k.cz,
NS KUNSTSTOFFTECHNIK - CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Ústecký kraj

Pracovník vnitřní služby, Pracovníci vnitřní poštovní služby - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Místo výkonu práce: Depo Děčín 70, Podmokelská 148/1, Děčín. Náplň práce: - pořizování došlých balíkových
Česká pošta, s.p. - 2016-04-28 - Ústecký kraj

Pracovník zahraničního obchodu, Obchodní referenti - 18000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Nabídka: dlouhodobá spolupráce, práce ve stabilní a perspektivní společnosti,zaměstnanecké výhody-podnikové stravování. Pro řízení maloobchodu včetně zaměstnanců
P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov - 2016-02-22 - Ústecký kraj

prodejce, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - 12100 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
místo výkonu práce: Husova 3058 Žatec ŘP sk. B, znalost stavebního materiálu výhodou čistý trestní rejstřík zájemci volejte na
V.H.V. s.r.o. - 2016-06-09 - Ústecký kraj

Programátor (PHP/JS) - Senior, Vývojáři webu a multimédií - 23000 - 75000 CZK měsíčně

Vývojáři webu a multimédií
Vhodné i pro OZP Požadujeme: Znalosti z oblasti vývoje software: - výborná znalost PHP/JS/HTML/CSS - aktivní znalost agilních metodik vývoje SW - velmi dobrá znalost MySQL - dobrá znalost
LIGE DEVELOPMENT, s.r.o. - 2016-05-20 - Ústecký kraj

provozní elektrikář, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Místo výkonu práce: Cihelná č.p. 718 411 08 Štětí Náplň práce: " zabezpečení chodu výrobních zařízení po elektrotechnické
AURIS spol. s r.o. - 2016-03-16 - Ústecký kraj

Recepční a pracovník infocentra, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 13400 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
-- D: N -- Místo výkonu práce: Polabí, Děčín III Popis: zajištění ubytování a doplňkových služeb v kempu, zodpovědnost za chod recepce, provádění dílčích
Kemp Děčín s.r.o. - 2016-03-23 - Ústecký kraj

Recepční - pokojská, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 7000 - CZK měsíčně

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM [JM] Místo výkonu práce: Čsl. mládeže č.p. 195/21, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2 Podmínkou je znalost anglického
Hostel Děčín s. r. o. - 2016-04-12 - Ústecký kraj

řidič - autojeřáb a odtahový speciál, Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
místo výkonu práce:Postoloprtská 2972, 44001 Louny 1 u autojeřábu není nutné oprávnění - zaškolíme u odtahového speciálu
Plošiny Rybáček s.r.o. - 2016-07-15 - Ústecký kraj

ŘIDIČ - JEŘÁBNÍK, Obsluha jeřábů - 15000 - CZK měsíčně

ALVIAN MOST s.r.o. - 2016-09-10 - Ústecký kraj

Šéfkuchař restaurace, Šéfkuchaři v pohostinství - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři

Gabriela Schönbauerová - 2016-09-10 - Ústecký kraj

Správce klientského kmene, manažer obchodu, Pojišťovací poradci specialisté - 14000 - 25000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Místo výkonu práce:Masarykova č.p. 3488/1, Ústí nad Labem. Náplň práce: - prodej produktů - správa klientského kmene - vyhledávání nových obchodních příležitostí
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-09-10 - Ústecký kraj

stavební mistr, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 30000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: v rámci celé ČR. Náplň práce: práce na stavbách v rámci celé ČR - řízení a organizování stavebních prací, odpovědnost
EKOS-Žitenice s.r.o. - 2016-06-04 - Ústecký kraj

Strojník pro obsluhu silničního válce, Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - 95 - CZK za hodinu

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení, strojnický průkaz podmínkou, ŘP skup. C,E výhodou. Nabízíme: mzdu
Raeder & Falge s.r.o. - 2016-07-28 - Ústecký kraj

TELEFONNÍ OPERÁTOŘI NA HPP, Operátoři telefonních panelů - 75 - 130 CZK za hodinu

Operátoři telefonních panelů
PŘIJMEME TELEFONNÍ OPERÁTORY/OPERÁTORKY NA HPP! Do našich poboček - call center v Mostě (K.H. Borovského 1174/4A) a v Litvínově ( Kostelní 265) (dle místa bydliště uchazeče) hledáme k rozšíření
DATA Building s.r.o. - 2016-07-28 - Ústecký kraj

ÚDRŽBÁŘ/ELEKTRIKÁŘ, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 15600 - 17160 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
Náplň práce: údržba a kontrola elektro a technických zařízení výrobního objektu Kosteleckých uzenin a.s. Most (mazání, čištění, výměna olejů, výměna
Kostelecké uzeniny a.s. - 2016-06-22 - Ústecký kraj

Vedoucí oddělení pokladen, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 18000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Hledáme vedoucího oddělení pokladen. Praxe v obchodě výhodou. Pečlivost, spolehlivost a flexibilita podmínkou. Firemní pracovní postup je možný. Zaměstnavatel nabízí stravenky,
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-07-28 - Ústecký kraj

Vedoucí stravovacího provozu, Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - 13300 - 18560 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Organizace stravovacího provozu včetně zajišťování jeho ekonomické agendy, stanovování technologických postupů a zajišťování jejich
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace - 2016-06-22 - Ústecký kraj

zámečník na směnovou údržbu, Provozní zámečníci, údržbáři - 110 - 130 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
místo výkonu práce:Počerady č.p. 54,Výškov, Louny 1 předpokládané dovednosti v oboru zámečník, uchazeč může být rekvalifikován,
ELNA Servis Počerady, s.r.o. - 2016-02-15 - Ústecký kraj