Práce MECHANIK SERVISU RENAULT (MECHANIK PNEUSERVISU), Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) Jihomoravský kraj BORS Břeclav a.s. - nabídky práce

MECHANIK SERVISU RENAULT (MECHANIK PNEUSERVISU), Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

1.8/7.4.2016 - vyučen obor automechanik nebo osvědčení o profesní kvalifikaci Mechanik opravář motor. vozidel (kód 23-68-H/01), případně Mechanik pneuservisu osobních vozidel (kód 23-87-Z), ŘP sk. B, sk. C a E výhodou, bezúhonnost, kontakt: ing. Prétory, tel. 731 606 238, nebo p. Svoboda, tel. 731 606 244 Místo výkonu práce: Břeclav

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: BORS Břeclav a.s.

Forma kontaktu: Vlasta Blažejová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 519 444 211,731 606 216

Job krátký popis:
Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník servisního oddělení, Odborní asistenti v administrativě - 12000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
pracovník servisního oddělení, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, PC uživatelsky, znalosti v oboru techniky výhodou, plánování servisů a instalací, faktury, objednávky,
Tepelná čerpadla MACH, s.r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ŘEDITELE, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
23.2.2016 - vedení diáře a organizace schůzek, příprava podkladů pro porady, jednání s úřady, kontrola a správa pohledávek, ÚSO s maturitou bez vyučení, aktivní znalost
Alca plast, s.r.o. - 2016-02-25 - Jihomoravský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

EURO FER HOLDING s.r.o. - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

David Škrobáček - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

CNC Operátor, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 18000 - 28600 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím zašlete nejdříve Váš životopis na: prace (at) kompan.com. Požadované dovednosti: Společnost Kompan byla založena
Kompan Czech Republic s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

DISPONENT MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
9.8.2016/ vyučen s maturitou, obor vzdělání není rozhodující. Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni. Užiatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B, praxe výhodou
RPS logistic s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

IT specialista, Vývojáři softwaru - 30000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Naše společnost se zabývá výrobou parních a spalovacích turbín již čtvrt století. Do našeho kolektivu hledáme třetího ajťáka. Nabízíme pestrou a zajímavou
EKOL, spol. s r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 8000 - CZK měsíčně

Kadeřníci

Kamil Antoš - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Klempíř - operátor rovnání, Klempíři (kromě stavebních) - 20000 - 21000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy na emailovou adresu: dalerova (at) syn.cz Místo výkonu práce: BRNO - MODŘICE Požadované dovednosti: - Praxe na pozici klempíř
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Koordinátor pravidelných úklidů, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: ŘP, baví vás dělat radost druhým lidem svou dobře odvedenou prací, flexibilita, samostatnost, pečlivost, pozitivní myšlení,
ČISTĚ CZ s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 30000 - 100000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Jedná se o krátkodobé zaměstnání. Prosím před návštěvou se telefonicky
Red Hat Czech s.r.o. - 2016-03-03 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - 13500 CZK měsíčně

Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2 - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Miroslav Mitrovský - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

McROY s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

montážník/ce plastových, dřevěných a hliníkových výrobků - oken, dveří, vrat, Montážní dělníci ostatních výrobků - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Pracoviště: Hodonín, Brno. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, flexibilitu. Výhodou praxe s montáží plastových, dřevěných a hliníkových výrobků.
Fenster Montage Austria (F.M.A.) s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Obchodní asistent/ka pro velkoobchodní prodej - interiérové doplňky, nábytkové kování, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - CZK měsíčně

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: lubos.kopecky (at) kopeckycz.cz Hledáme obchodní asistentku pro velkoobchod nábytkového kování a interiérových doplňků na centrále
Kopecký CZ s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

obchodník - account manager, Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě - 25000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě
Požadujeme: - vzdělání SŠ/VŠ - obchodní zkušenosti, zdravá obchodní dravost - zkušenost se samostatným vedením projektů a jejich tvorba - dobré
3dot a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Odborní účetní všeobecní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Mart s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 70 - CZK za hodinu

Oldřich Kovařík - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Pomocní kuchaři - 15000 - 21000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

David Hrubý - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Pomocný pracovník pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 3000 - 18000 CZK měsíčně

Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou,
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Prodavač / pokladní, Prodavači v prodejnách - 12000 - CZK měsíčně

První kontakt emailem. Směnnost různá, dle rozpisu směn. Vyučení v oboru výhodou, zkušenost v maloobchodní činnosti vítána, zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Slévarenský dělník, Slévači - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Slévači, formíři a jádraři
První kontakt telefonicky PO-PÁ 8:00 - 16:30h, e-mailem nebo osobně na adrese Křenová 60, budova Papírny Brno, 3.patro PO - PÁ 8:00 - 16:30 h - Dlouhodobá spolupráce na dohodu o pracovní činnosti
Work Service Czech s.r.o. - 2016-04-13 - Jihomoravský kraj

Soustružníci, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 19500 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
vyučen v oboru kovoobrábění, praxe v oboru min. 1 rok, sériová výroba kovosoučástek, čtení technické dokumetace, doprava vlastní, informace p. NOVÁK OSOBNĚ ve firmě od 14. hod.
KOVO NOVÁK Jan Novák - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Stavební instalatéři - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

VOTOP ŠATNÝ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

technik elektro-slaboproud, Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky

SKS s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Požadované dovednosti: střední ekonomickou školu znalost podvojného účetnictví, účetních a daňových předpisů, účetních auditů praxi min. 2 roky v účetnictví
Správa majetku Líšeň,příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 9900 - 12000 CZK měsíčně

Mendelova univerzita v Brně - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadované dovednosti: středoškolské vzdělání, AJ slovem i písmem, NJ výhodou, znalost práce na PC Náplň práce: řešení běžné administrativy, příprava podkladů
CZECH IMAGE GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj