Práce Míchač/ka těsta, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků Královéhradecký kraj T.S.T.Group Czech Republic s.r.o. - nabídky práce

Míchač/ka těsta, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Kontakt telefonicky nebo e-mailem tstgroupcermna (at) seznam.cz. - SOU - potravinářský průkaz - fyzicky náročná práce - manuální zručnost, chuť učit se novým věcem - spolehlivost, samostatnost, časová a pracovní flexibilita - prémie, osobní ohodnocení.

Minimální plat: 11000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: T.S.T.Group Czech Republic s.r.o.

Forma kontaktu: Kateřina Dluzaková

Job krátký popis:
Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA, OPRAVÁŘ/KA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - OPRAVY MOTORŮ, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA, OPRAVÁŘ/KA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - zaměření na opravy motorů. Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, pracovní doba od 06:00 hod. do 14:30 hod.
Opravárenství Rasošky s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Kontakt zasláním životopisu na e-mail recepce (at) hotel-praha-destne.cz nebo telefonicky. Osobní jednání je nutné předem domluvit. - ZŠ/SOU (vyučení v oboru není podmínkou) - praxe v oboru
Jan Molek - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

MATRIX HOTELS s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

Číšník - servírka, Číšníci a servírky - 80 - CZK za hodinu

OBSLUHA DO RESTAURACE - DPP, vhodné pro studenty na léto, práce o víkendech. Jedná se o renovovaný hotel Hradec v centru Špindlerova Mlýna. Vhodné pro zájemce z Vrchlabí, Lánova
Zbyněk Folkert - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

Ergoterapeut, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 14000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Pracovní náplň: -vedení léčebné pracovní terapie klientů -vedení zájmových činností pro klienty -psychoaktivační trénink
Léčebné lázně Bohdaneč a.s. - 2016-02-18 - Královéhradecký kraj

HLAVNÍ ÚČETNÍ, Hlavní účetní - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
HLAVNÍ ÚČETNÍ -PP na dobu neurčitou, s možností nástupu ihned nebo dle dohody, v případě zájmu možnost jednání o zkráceném pracovním úvazku ( s případným
ELLA-CS, s.r.o. - 2016-03-05 - Královéhradecký kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

RETOM GROUP s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

KUCHAŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup od 10. 5. 2016, turnusové služby, dělené směny - Požadujeme: vyučení i bez praxe, převážně hotovková kuchyně - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
Pod Strání s.r.o. - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

MANAŽER/-KA SMĚNY, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 15000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
MANAŽER/-KA SMĚNY - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 4. 2016, dvousměnný provoz - Náplň práce: odpovědnost za vedení a motivaci týmu v rámci směny
ST GASTRO s.r.o. - 2016-03-16 - Královéhradecký kraj

Obsluha a seřizování CNC obráběcích strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Kontakt telefonicky, osobně na adrese pracoviště v Kostelci n.Orl. v pracovní dny od 6 do 14:30 hod. nebo zasláním životopisu na e-mail ptackova (at) rojek.cz. - SOU/ÚSO - obsluha
ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

OBSLUHA MYČKY, MYTÍ VOZŮ, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
OBSLUHA MYČKY, MYTÍ VOZŮ - Hledáme zaměstnance k obsluze nové bezkontaktní automyčky vedle Hypermarketu Albert - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 5. 2016; také možnost brigády (DPP/DPČ) - odměna
MJ.T GROUP CZECH, a.s. - 2016-03-23 - Královéhradecký kraj

PERSONÁLNÍ A MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - 13380 - 20150 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
PERSONÁLNÍ A MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ - PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu nuerčitou, nástup od 1. 8. 2016 - Požadujeme: ÚSO
Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

Pomocná síla do kuchyně, Ostatní uklízeči a pomocníci - 15000 - CZK měsíčně

SPOLEK SENIOR KLUB MMJ - 2016-06-09 - Královéhradecký kraj

POMOCNÁ SÍLA NA MYTÍ NÁDOBÍ - DPP, Ostatní pracovníci pro ruční čištění - 60 - 60 CZK za hodinu

Pracovníci úklidu jinde neuvedení
POMOCNÁ SÍLA NA MYTÍ NÁDOBÍ - DPP - Dohoda o provedení práce po dobu prázdnin, nástup možný ihned, dvousměnný provoz, nekuřácké pracoviště - Požadujeme: min.
Bazalka s.r.o. - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

Pracovník/ice montáže, Montážní dělníci výrobků z kovů - 13000 - 18500 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

Příprava a výroba polotovarů, pomocný kuchař, servírka, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla
PŘÍPRAVA A VÝROBA POLOTOVARŮ, POMOCNÝ KUCHAŘ A SERVÍRKA - ruský jazyk výhodou (komunikace s klienty a dalšími zaměstnanci) - životopisy zasílat na stránkách www.mastergrill.cz/kariera
MASTER GRILL s.r.o. - 2016-04-28 - Královéhradecký kraj

ŘEDITEL/-KA ŠKOLNÍ JÍDELNY, Řídící pracovníci ve školních jídelnách - 18900 - 27000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb
ŘEDITEL/-KA ŠKOLNÍ JÍDELNY - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 9. 2016 - Náplň práce: řízení příspěvkové organizace a samotného
Město Chlumec nad Cidlinou - 2016-06-04 - Královéhradecký kraj

Řidič - ka, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
ŘIDIČ - KA - rozvoz uzenářských a lahůdkářských výrobků, prac. doba od 2.00 - 10.00 hod., morální i občanská bezúhonnost, zdravotní
Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o. - 2016-05-30 - Královéhradecký kraj

Sekretářka - asistentka, Sekretáři (všeobecní) - 11200 - 16000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
SEKRETÁŘKA - ASISTENTKA Požadujeme: - znalost práce s PC (word, excel, outlook, google, atd..), samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost, vysoké pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem, základní
ENEL spol. s r.o. - 2016-03-11 - Královéhradecký kraj

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK, Číšníci a servírky - 16000 - 23000 CZK měsíčně

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, šikovnost, samostatnost, příjemné a reprezentativní vystupování,
CASTOR COMPANY s.r.o. - 2016-04-16 - Královéhradecký kraj

Servisní technik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

PLACHETKA KAMIL s.r.o. - 2016-06-27 - Královéhradecký kraj

skladník/ice - manipulační dělník/ice, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracoviště Sedličky. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: mont.pack (at) email.cz Požadujeme manuální zručnost, komunikativnost, samostatnost. Jedná se o navážení materiálu,
Mont Pack s.r.o. - 2016-03-11 - Královéhradecký kraj

TECHNIK/-ČKA INŽENÝRSKÉ SÍTĚ, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 27000 - CZK měsíčně

Stavební technici
TECHNIK/-ČKA INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - PP na dobu neurčitou, nástup dohodou, příp. ihned, pracoviště ČR - Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, 3 roky praxe v oboru, ŘP sk. B, spolehlivost - Žádosti
MATEX HK s.r.o. - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

TRUHLÁŘ/-KA, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 75 - 120 CZK za hodinu

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Zaměstnavatel hledá truhláře/-ku pro výrobu a montáže lamino nábytku, včetně instalace u zákazníků, do truhlárny v Josefově, ul. Okružní
Tomáš Zemánek - 2016-04-29 - Královéhradecký kraj

UČITEL/-KA na 1. stupni ZŠ + výuka anglického jazyka, Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou). Požadavky: VŠ vzdělání v oboru učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Kontakt - Mgr. Bláhová Naděžda, tel.: 491 528 171 (od 08:00 hod.
Základní škola a mateřská škola Martínkovice, okres Náchod - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

UČITEL/-KA ZŠ SPECIÁLNÍ, Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami - 19800 - CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
UČITEL/-KA ZŠ SPECIÁLNÍ - PP na dobu určitou 1 rok s předpokladem dalšího pokračování, nástup od 1. 9. 2016, zkrácený úvazek 0,9 - Požadujeme:
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. - 2016-06-14 - Královéhradecký kraj

VEDOUCÍ SKLADU, Úředníci ve skladech - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
VEDOUCÍ SKLADU - PP na dobu určitou, nástup březen 2016 na 1 rok, poté možnost prodloužení - Požadujeme: vzdělání střední bez maturity nebo s maturitou, znalost z oblasti hutního materiálu,
ŠINDLER'S., s.r.o. - 2016-03-02 - Královéhradecký kraj

VŠEOBECNÁ/-Ý ÚČETNÍ, Účetní finanční a investiční - 13380 - 20150 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
VŠEOBECNÁ/-Ý ÚČETNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup 1. 3. 2016, příp. dle dohody - Náplň práce: vedení kompletního účetnictví včetně podání daňového
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3 - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Zámečník, Zámečníci strojů - 12400 - 19000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Kontakt e-mailem ucetni.kovyro (at) gmail.com, případně telefonicky. - SOU, vhodné i pro absolventy - tryskání armatur - fyzická zdatnost - zvedání břemen
KOVYRO s.r.o. - 2016-04-15 - Královéhradecký kraj

ZÁSOBOVAČ/-KA - MTZ, Nákupčí - 17000 - 27000 CZK měsíčně

Nákupčí
Firma VAM - výroba a montáže, ul. Karla Lánského 131, 551 01 Jaroměř - výrobce světelných i nesvětelných reklam, montovaných ocelových konstrukcí přijme pracovníka zásobování
Jaromír Štverák - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj