Práce Montážní dělník/ce, Montážní dělníci ostatních výrobků Moravskoslezský kraj Anton Vorek - nabídky práce

Pracovní pozice:
Montážní dělník/ce, Montážní dělníci ostatních výrobků

z: 8.12.2015 Požadavky: manuální zručnost, technické myšlení. Náplň práce: montáž a kompletace výrobků pro chemické injektáže, servis injektážních čerpadel, manipulační práce ve skladu. Nabízíme příspěvek na stravování. Prac. doba: po-pá 6:30 - 15:00 hod. Kontakt: Václav Kolla, životopisy zasílejte na email: kolla (at) vorek.cz

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Anton Vorek

Forma kontaktu: Václav Kolla, vedoucí výroby

Job krátký popis: Montážní dělníci jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Pavel Tomáš - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Doručovatel/ka v alternativní síti, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 5450 - CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte na tel.: 731 134 808 nebo pište na e-mail: sandnerova.lucie (at) cpost.cz Náplň práce: -doručování
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Hlavní účetní, Hlavní účetní - 30000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Místo pracoviště: Ostrava Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na emailovou adresu otv.hr (at) morpho.com Vybrané uchazeče budeme v nejbližší
Morpho Cards Czech s.r.o. - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

COMEDORE s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

kuchař/kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Z: 21.12.2015 zn.vl.: 23.3.2016místo výkonu práce Mendlova č.p. 127, 742 45 Fulnek Spolehlivost, kreativita, pozitivní přístup. Přípravy pizzy a specialit v peci, vaření moderní gastronomie.V
Martina Skýpalová - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

Lékař/ka rehabilitační a fyzikální medicíny, Ostatní lékaři specialisté - 65000 - 85000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce: Provozovna Sanatoria Klimkovice, 742 84 Klimkovice - Hýlov CV zasílat na e-mail: kariera (at) sanklim.cz PP na dobu určitou VŠ vzdělání
AquaKlim, s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

MECHANIK MĚŘÍCÍCH A REGULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (KROMĚ ELEKTRO), Výrobci, mechanici a opraváři měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro) - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Výrobci, mechanici a opraváři přesných přístrojů a zařízení
V době od září do ledna práce ve 4-směnném provozu = kampaňový provoz. Od konce ledna do začátku září pak jen 1-směnný provoz. Mzda
Moravskoslezské cukrovary, a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Obchodník/ce pro prodej služeb prosotorové polymerové dezinfekce, Obchodní zástupci - 12000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Celá ČR V případě zájmu se dostavte osobně na adresu 28. října 150, Ostrava - Mariánské Hory Po-Pá od 9.00 do 13.00 hod. nebo pište na e-mail. Volat můžete
Ronus Agency s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 10100 - 12000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
A11 pracoviště - Paskov; prodej zboží a PHM, příjem PHM - plnění a stáčení, obsluha platebního terminálu, doplňování a označování zboží, obsluha kavomatu, obsluha
OBRUČA TRANS s.r.o. - 2016-03-04 - Moravskoslezský kraj

Operátor/ka SMT a THT technologií, Ostatní technici elektronici - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Technici elektronici
Místo výkonu práce Středulinského 966/26, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu volejte od 7.00 do 14.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Požadujeme: Práce na PC, znalosti elektronických
MARPOS s. r. o. - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

Ošetřovatel/ka, Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče - 480 - 1920 CZK za hodinu

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Místo výkonu práce: Sanatoria Klimkovice, Hýlov 24 V případě zájmu volejte na tel.: 721 016 013, pište na e-mail: spamed-klim (at) seznam.cz nebo se dostavte osobně
SpaMed Center s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK, Dělníci v oblasti výstavby budov - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Jedná se o pomocné práce v zemědělství (lesní školce), drobné stavební úpravy. Autobusová i vlaková zastávka cca 10 min. pěšky. Předem volat na tel. č.: 774 234 443 a
Václav Kovalský - 2016-03-12 - Moravskoslezský kraj

Prodavač(-ka), Prodavači potravinářského zboží - 10200 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce (adresa): MO prodejna 700, Pavlouskova 4421, Ostrava - Poruba 708 00 Kontaktní osoba: vedoucí prodejny Stanovská Marcela, Tel. (bude zveřejněn): 596917676 Požadujeme: - vyučení popř.
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Řidič - dělník, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 12000 - 20000 CZK měsíčně

místo výkonu práce : Krnov ŘP sk. C + E, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, profesní průkaz, výhodou je strojnický průkaz, hlásit
Značky Morava, a.s. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Řidiči taxi služby, Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů - 70 - CZK za hodinu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

EXcom Trade s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

rozpočtář/ka, Specialisté kalkulací, cen a nákladů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Náplň práce: vypracovávání cenových nabídek, posuzování, výběr a kontrola, příprava rozpočtů a cenových kalkulací. Požadujeme: min. ÚSV vzdělání
B&P INTERIÉRY s. r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Seřizovač, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 80 - 110 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Průmyslová zóna, Červený Dvůr 1131/37, Krnov Vyučen ve strojírenském oboru, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, přizpůsobivost, ochotu učit se
RAME CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

Sestra pro výpomoc v kardiologické ambulanci, Všeobecné sestry s osvědčením - 105 - CZK za hodinu

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Místo výkonu práce: Ostrava nebo Opava nebo Orlová Životopisy zasílejte na email prace (at) benedor.cz Volat pouze v pracovní dny od 10 do 15 hod. na tel.: 602 690 160. Hledáme registrované sestry na
BENEDOR s. r. o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SMĚNOVÍ MISTŘI, Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - 26000 - 32000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání technického směru; praxi na obdobné pozici podmínkou (znalost prostředí automotive velkou výhodou); pokročilou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office); znalost
FINIDR, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

STROJNÍK VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ, Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
vyučení v oboru elektro nebo středoškolské vzdělání se zaměřením elektro, požadujeme osvědčení minimálně dle § 6 vyhlášky č. 50/1978
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

TRANZITÉR-KA, Tranzitéři (dělníci) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Signalisti, brzdaři, výhybkáři, posunovači
A16 Popis pozice: - vykonávání komerčních prohlídek, přebírání průvodních listin od strojvedoucího nebo vlakvedoucího, jejich porovnávání s dojetým
Advanced World Transport a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

UČITEL-KA 1. STUPEŇ ZŠ, Učitelé na 1. stupni základních škol - 11 - 12 CZK za hodinu

Učitelé na základních školách
A11 vzdělání v souladu s novelou zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, vyhlášené pod č. 197/2014 Sb., aktivní znalost AJ, práce s PC a iPadem, znalost problematiky
Základní škola T.G. Masaryka Krmelín, příspěvková organizace - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

Učitel/ka odborného výcviku oboru vzdělání Zahradnické práce, Učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami - 20530 - 23600 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
z: 24.5.2016 Střední škola pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, nutná kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících.
Odborné učiliště a Praktická škola, Nový Jičín, příspěvková organizace - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ SMĚNY, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
A11 Požadujeme: SŠ, praxe na obdobné pozici v potravinářství 3 roky podmínkou! Náplň práce: 1. Řízení a plánování výrobních
MARLENKA international s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

VÝPOMOC V TRUHLÁŘSKÉ DÍLNĚ, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
C04 Požadujeme - vyučení není podmínkou, i abs., důležité manuální předpoklady a zručnost pro práci v truhlářské dílně, aktivní pracovní nasazení, nástup
Jiří Šimčák - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK/MONTÉR/IZOLATÉR, Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - 15000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Požadujeme: - SOU vzdělání - praxe v oblasti montáže světlíku, hydroizolace střech nebo větraných fasád minimálně 2 roky - zodpovědnost, flexibilita,
SEADON s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Pavel Bubík - 2016-05-15 - Moravskoslezský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Z:1.8.2016 Místo výkonu práce: Spálov č. p. 30, 742 37 Spálov.Požadujeme: praxi alespoň 1 rok- nutná.Osobní kontakt na pracovišti možný v pracovní dny 8:00-14:00, před schůzkou si ověřit
STAVBY - BALLER s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj