Práce montážník - dveří, oken, podlah, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů Středočeský kraj VETOS dveře a zárubně s.r.o. - nabídky práce

montážník - dveří, oken, podlah, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Pracoviště: Benešov nejlépe vzdělání truhlář, praxe není podmínkou

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Forma kontaktu: Luboš Ploc

Job krátký popis: Montážní dělníci jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník, matrikář, Pracovníci veřejné správy v oblasti státních regulací - 15170 - CZK měsíčně

Pracovníci veřejné správy v oblasti státních regulací
Místo výkonu práce: Roztoky Náplň práce: administrativní a spisová činnost, správa majetku, činnost redaktorská - práce na vydávání
Obec Roztoky - 2016-05-11 - Středočeský kraj

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK - STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy, strážní - 60 - 70 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK - STRÁŽNÝ - místo výkonu: Loděnice, požadavky: trestný rejstřík požadujeme bez záznamů, osvědčení o získání dílčí
WESTPOINT a. s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Celní deklarant/ka, Celní deklaranti - 16000 - CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
Požadujeme : ZNALOST CELNÍ PROBLEMATIKY, pracovní hodnocení z posledního zaměstnání, čistý trestní rejstřík, nalost práce na PC(Word, Excel,Outlook, Helios), řidičský průkaz
UNIFOOD.CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Konstruktér, Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Podmínkou VŠ strojní, praxe není nutná. Vhodné pro OZP. Kontakt osobně nebo telefonicky p. Černohorský Jiří, 313582522, 604985046 Místo výkonu
Strojírna Kolešovice s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

konstruktér, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 155 - 200 CZK za hodinu

Strojírenští technici

František Škorpa - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Náplň práce: příprava hlavních jídel a jejich servírování, úklid kuchyně Pracovní doba - 2 týdny pondělí až čtvrtek 19:00 - 4:30 (odvoz do Kolína zajištěn),
ARAMARK, s.r.o. - 2016-04-28 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Pozice: kuchař/ka Požadavky: obor - vyučený kuchař/ka Pracovní doba 6:00 hod. - 14:30 hod., 9:30 hod - 18:00 hod., práce v sobotu a v neděli. Nástup možný ihned. Mzda: 11 000,- až 15 000,- Kč. Kontakt:Hrušková
Domov seniorů Dobříš, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ATOL BOHEMIA s.r.o. - 2016-03-18 - Středočeský kraj

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Olivova 224, Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: 734 852 666 Po - Pá od 08:00 do 16:00 - e-mail: stravovaci (at) olivovna.cz Upřesňující údaje: - zdravotní průkaz - zkušenosti
Olivova dětská léčebna, o.p.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Lakýrník automobilů, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel - 19417 - 27009 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

ŠKODA AUTO a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Lékař - chirurg, Lékaři v chirurgických oborech - 45000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Místo výkonu práce: Na Celně č.p. 885 Mladá Boleslav III Práce v moderním akreditovaném pracovišti. Nabízíme: 5 týdnů dovolené,
Klinika Dr. Pírka s.r.o. - 2016-05-20 - Středočeský kraj

Pomocníci v kuchyni - pomocná síla/noční směna, Pomocníci v kuchyni - 9300 - 9300 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Náplň práce: příprava jídel a výdeje, výdej večeří, mytí nádobí pomocí myčky, úklid kantýny - vytření podlahy, úklid stolů, úklid skladů
ARAMARK, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pomocný dělník autoservisu, Pomocní pracovníci obchodního provozu - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Mgr. Libor Štěpán - AUTO Štěpán - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Pracovníci v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 15000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Přijmeme pracovníka v sociálních službách, práce v menším kolektivu, dobré platové podmínky, dotované stravování.
G-HELP o.p.s. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Pracovníci v zákaznických centrech, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15500 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pozice: pracovníci v zákaznických centrech polečnost TeleSim rozšiřuje své působení na nové projekty za účelem úspor klienta a proto hledá
TeleSim spol. s r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Pracovník oddělení IT, Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií
Požadujeme: min. ÚSO technického směru; praxe v oboru IT; znalost angličtiny; znalost HW - instalace a opravy PC, notebooků, tiskáren, znalost PC sítí, podpora uživatelů;
KOPOS KOLÍN a.s. - 2016-03-10 - Středočeský kraj

Pracovník v sociálních službách, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 11000 - CZK měsíčně

Požadujeme: pozitivní vztah k seniorům, trestní bezúhonnost, zákl. znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost samostatné i týmové
Domov Pod Lipami Smečno, poskytovatel sociálních služeb - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Prodavačka, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

U N I K O M, a.s. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

provozní dělník, Pomocní pracovníci ve výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

OH servis s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidič/-ka nákladního automobilu s přívěsem - vnitrostátní přeprava - MĚLNÍK a okolí, Řidiči tahačů - 25000 - CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA - místo bydliště MĚLNÍK a okolí - na práci ve vnitrostátní přepravě - rozvoz piva po ČR - nakládka Líbeznice, práce jen
##pracodawca## - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Strážný - detektiv, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodním domě Kaufland v lokalitě Slaný. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního
Alsupa, s.r.o. - 2016-03-04 - Středočeský kraj

Truhláři, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 4800 - 9800 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme: nadšení pro práci se dřevem, chuť naučit se vyrábět nábytek pečlivě a kvalitně, dobrý přístup k práci obecně, výhled rozvíjet
Jan Živnůstka - 2016-09-10 - Středočeský kraj

učitel/ka odborných předmětů, Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 21530 - CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, platové zařazení: 12. platová třída + dle praxe, možnost ubytování Písemnou žádost s pracovním životopisem
Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181 - 2016-07-15 - Středočeský kraj

ÚDRŽBÁŘI - STROJNÍ, Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů - 15000 - 28000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
ÚDRŽBÁŘI - STROJNÍ - místo výkonu: Králův Dvůr, doba určitá - ode dne nástupu na 6 měsíců, poté na dobu neurčitou, kontrola,
BILSTEIN CEE a.s - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vedoucí laboratoře - termoplastů s něměckým jazykem, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 35000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: vedení úseku kvality výroby a zkušební laboratoře(podléhá jednateli, vede 2 podřízené), provádění fyzikálních
Mepla s.r.o. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Zástupce vedoucího v prodejně, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Požadujeme - minimální vzdělání vyučen/a v oboru nebo praxe v potravinářském obchodě - příjemné vystupování - samostatnost, spolehlivost, flexibilita - základní
Zeman maso-uzeniny, a.s. - 2016-02-28 - Středočeský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 13500 - 18500 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Stavitelství Kladno spol. s r.o. - 2016-05-06 - Středočeský kraj

Zedník-železobetonář, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 13300 - 26000 CZK měsíčně

Provádění stavebních prací při stavbě mostů, výstavbě a údržbě silnic, jejich součástí a příslušenství,(opravy propustků a mostů, ruční zakládání
ZKP Kladno, s.r.o. - 2016-04-24 - Středočeský kraj