Práce Montér - stavební dělník výstavby inženýrských sítí, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby Jihomoravský kraj MERTASTAV s.r.o. - nabídky práce

Montér - stavební dělník výstavby inženýrských sítí, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

stavby po Jihomoravském kraji Plní úkoly zadané mistrem nebo jím pověřeným jiným zaměstnancem. Montuje kompletní kanalizační a vodovodní potrubí všetně šachet a armatur dle projektové dokumentace a daných stavebních technologií. Provádí betonové dlažby, montáže obrubníků a betonových šachet. Pracuje s drobnou stavební mechanizací. Provádí manipulační práce se stavebními hmotami, materiály a výrobky. Kontaktní osoba: paní Šulcová, tel. 549439529

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MERTASTAV s.r.o.

Forma kontaktu: Markéta Šulcová

Job krátký popis:
Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

barista/ka, Číšníci a servírky - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti Praxi v oboru, dochvilnost, příjemné vystupování, rychlost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, baristický kurz, barmanský kurz výhodou. Poznámka k volnému
Cosmopolis Café, s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Data Relationship Manager , Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 23000 - 25000 CZK měsíčně

Finanční analytici
Požadované dovednosti Velmi dobrou AJ a alespoň pasivně NJ, další světový jazyk vítán Náplň práce: Odpovědnost za získávání informací o evropských podílových
Financial Express (Czechia) s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Dělník tepelného zpracování kovů (obsluha strojů a zařízení), Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadavky: vyučen v oboru kovo, obsluha plynových a elektrických pecí,třísměnný povoz, manuální zručnost,praxe v oboru srojírenství - zaučíme,nástup- ihned.Kontakt: 532045751,
KRÁLOVOPOLSKÁ KOVÁRNA, s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

iOS Engineer Senior, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 40000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
iOS programátor pro zajímavý mezinárodní internetový projekt pro společnost se sídlem v Brně. Jelikož práce probíhá ve spolupráci s týmem v San Franciscu, USA, je také
Myhuiz s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Kalič - solné lázně, Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů - 15500 - 17000 CZK měsíčně

ZKL Brno, a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

KNIHAŘ/KA, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Ing. Vladislav Pokorný - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ruční baliči - 9900 - CZK měsíčně

Ruční baliči

EKLEONA s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

MONTÁŽNÍ TECHNIK SATELITNÍCH KOMPLETŮ, Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací - 19800 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací
23.2.2016/ Montážní a servisní technik služeb Skylink a FreeSAT. Komunikativnost, technické myšlení, ŘP sk. B, min. 1-2 roky zaměstnání. Prémiové
Miroslav Tabačár - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

Nákupčí - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Nákupčí
analýza výrobních procesů a postupů posuzování nákladů vynaložených na nákup - analýza a navržení alternativ zajišťování plánovaných i operativních
FK dřevěné lišty, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Návrháři interiérů - 12000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci

top styl interier s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

obchodní zástupce - prodejce komunální techniky, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: prodej komunální techniky, vyhledávání a jednání se stávající i budoucími zákazníky. Nabízíme: práci v úspěšné
SOME TECHNIKA s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Odborný konzultant pro OPŽP, IROP, OPPIK - BRNO, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 20000 - 45000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Společnost ECS Eurofinance, poskytovatel služeb v oblasti dotačního poradenství s více než desetiletou praxí, hledá zkušeného konzultanta pro zpracování investičních projektů. Máte
ECS Eurofinance, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor výroby (strojník) - obsluha zařízení a strojů na betonové výrobky, Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a příbuzných výrobků
Popis pozice: Očekáváme zajištění těchto produktů: - kvalitní obsluha špičkových výrobních technologií, - bezvadná produkce - kvalita
DITON s.r.o. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

POKLADAČ - PODLAHÁŘ, Podlaháři (kromě parketářů) - 15000 - CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
19.1./30.11./21.10./24.9./19.8.2015 - pokládka koberců a PVC. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe výhodou, flexibilita, chuť pracovat v dobrém kolektivu a dobře zavedené firmě. Prac. doba: 8:00-16:00, možnost i zaměstnání
Ing. Jiří Riebauer - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pomocný dělník/ce - údržbář, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 14000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
Pracoviště: Velkomoravská 2202/2, 695 01 Hodonín. Údržbářské práce - vyučení v oboru zámečník nebo stolař nebo vodoinstalatér. Stravenky, dodatková dovolená. Kontakt
Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

pomocný pracovník v kuchyni , Pomocníci v kuchyni - 10700 - 13000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Požadované dovednosti Průkaz pracovníka v potravinářství Místo výkonu práce: Stravovací provoz SKM MU Požadovaná praxe: min. 1 rok Poznámka k volnému místu: Jedná
Masarykova univerzita - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka s inkasem do úseku trvanlivých potravin, Prodavači potravinářského zboží - 14790 - CZK měsíčně

prodavač/ka s inkasem do úseku trvanlivých potravin -doplňuje a vystavuje zboží dle platných plánogramů -zajišťuje správné označení zboží regálovou etiketou dvousměnný
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka v oddělení sport/hračky/papír, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: praxe s prodejem, obsluha vzv Poznámka k volnému místu: Prodej a prezentace zboží Flexibilita, ochota učit se novým věcem, prozákaznický přístup, aktivní
Globus ČR, k.s. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

Prodavač potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží - 9000 - CZK měsíčně

Požadujeme: - Výhodou vyučení popř. praxe v maloobchodě - výhodou znalost práce na pokladně - zodpovědnost a spolehlivost - schopnost fyzické práce Nabízíme: - příspěvek na praní
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

propagátor/ka, Obchodní zástupci - 500 - CZK za hodinu

Životopis zasílat na e-mail: uhrai1 (at) seznam.cz Jsme celorepublikový projekt a hledáme zaměstnance pro Brno-město, kde máme pobočku na adrese Marie Crhalová, Geislerova 12, Brno. Pracovní úvazek plný
Mgr. Ivana Hrabalová - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Řídící pracovníci v oblasti logistiky - 12400 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Vedení a řízení týmu s cílem zpřesnit pracovní procesy ve skladech. Optimalizovat náklady (logistika, aktuální zásoby a fyzické
Staves.cz, družstvo - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK, Řemeslníci a opraváři - 22000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a opraváři
29.7/9.3.2016 - údržba a seřizování výrobních linek pro výrobu plastových obalů, nahazování forem, balení a vyvážení hotových palet s výrobky do skladu,
Jan Kašník - DIXI - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Hledáme zaměstnance na pracovní pozice strážné v lokalitě Mikulov. Požadujeme výpis z rejstříku trestů a spolehlivost. Nejedná se o vrátnice. V případě zájmu nám zašlete
Alsupa, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Strojní konstruktér, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 20000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Požadované dovednosti - SŠ/ VŠ vzdělání strojního směru - zkušenosti z konstrukce ve všeobecném strojírenství - velmi dobrá znalost práce na PC - Autodesk Inventor - flexibilita, řidičský
I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

Učitel/ka, Učitelé na 2. stupni základních škol - 21070 - 27940 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách

Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 4950 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
31.5/28.4.2016 - úklid kanceláří, společných prostor a soc. zařízení, zkrácený úvazek 20 hod/týd,4 hodinové směny buď dopol.
Bartoň a Partner s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

vedoucí výroby a skladů, Ostatní řídící pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Ostatní vedoucí a řídící pracovníci
Pracoviště: Hodonín. Požadujeme: SŠ vzdělání, nejlépe technického směru, praxe ve vedení kolektivu, znalost technické dokumentace, dobré organizační schopnosti. Pracovní náplň:
PURETA s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Zámečníci strojů - 20000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

HAIVA Tasovice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj