Práce Mzdová/ý účetní, Mzdoví účetní Moravskoslezský kraj Pars Komponenty s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Mzdová/ý účetní, Mzdoví účetní

z:10.2.2016: Místo výkonu: Studénka, Malá Strana 451.Počet hodin týdně: 37,5 hod.Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání s maturitou,znalost mzdové legislativy a praxe se zpracováním mezd min. 3 roky,komunikativní přístup, důvěra, loajalita, ochota spolupráce. Nápň práce:kompletní zpracování mzdové agendy,výpočty náhrad, exekuce, nemocenské,komunikace s orgány státní správy,zpracování docházky.Zájemci o uvedenou pozici kontaktují:Ing. Michaelu Vyhlídalovou , personalistka telefonicky na číslo 724 328 650, životopisy zasílejte e-mailem: vyhlidalova (at) parskomponenty. cz.

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Pars Komponenty s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Michaela Vyhlídalová, pověřená osoba

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 556 455 018,724 328 650

Job krátký popis: Mzdoví účetní

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Brusič/ka kovů, Brusiči nástrojů a kovů - 80 - CZK za hodinu

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Místo výkonu práce: U Statku 218, 717 00 Ostrava - Bartovice Nabídky posílat pouze na e-mail: rapcova (at) smarttrading.cz Požadujeme: - Znalost čtení výkresové
SMART TRADING COMPANY s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Brusič kovů, Brusiči nástrojů a kovů - 55 - 65 CZK za hodinu

z: 21.12.2015 Místo výkonu práce: Masarykova 411, 742 45 Fulnek Náplň práce: čištění pozinkovaného zboží od otřepů - pilníkem, elektrickou
ERLEN s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Člen/ka zásahové jednotky PCO a dispečer/ka - operátor/ka PCO, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Ostrava V případě splnění výše uvedených kritérií zasílejte své životopisy na e-mail: info (at) ibex-sbs.cz Na základě toho můžete být přizvání
Libor Pindur - 2016-03-03 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ/-KA - POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

DaTaJo s.r.o. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Manažer/ka výroby, Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
ZMK Místo výkonu práce: Na Rovince 873, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Své životopisy v českém i anglickém jazyce zasílejte v případě zájmu,
BoBaek Europe, s.r.o. - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Montážní dělník linky vozidel - prac. Kopřivnice, Montážní dělníci mechanických zařízení - 18000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
PRAGMA personální agentura s.r.o. Montážní dělník Nabízíme: - plat 105,- Kč/hod. - práce vhodná pro ženy i muže - dlouhodobá pracovní jistota - zajištěné ubytování
##pracodawca## - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Obchodní manažer, Specialisté v oblasti marketingu - 16000 - 17500 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
místo výkonu práce : Krnov, 9. května 11 Náplň práce: - vyhledávání obchodních kontaktů - jednání se zákazníky
PROSTR trading, s.r.o. - 2016-05-06 - Moravskoslezský kraj

OPERÁTOR /-KA DO VÝROBY - BRIGÁDA, Manipulační dělníci ve výrobě - 60 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
* ZŠ, zručnost, samostatnost, schopnost práce ve směnném provozu, vhodné pro studenty SŠ/VŠ či zájemce o krátkodobý úvazek, OZP. Mzda od 60 Kč/hod., dohoda o pracovní činnosti, zkrácený
KSR Industrial, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Operátor - ka výroby, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
místo výkonu práce : Bruntál, Polní 1 Uchazeči budou přijati do pracovního poměru pod personální agenturou Personal fabric, a.s.. U všech zaměstnanců pracujících u Linaset, a.s.
Linaset, a.s. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Operátor ve výrobě průmyslových baterií, Obsluha zařízení na výrobu akumulátorů, baterií - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
A11 třísměnný provoz Náplň práce: • práce při výrobě NiCd, LiP a Li-ion průmyslových akumulátorů • obsluha perforačních strojů,
Saft Ferak a.s. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 59 - CZK za hodinu

vzdělání nerozhoduje, dobrý zdravotní stav - fyzicky náročnější práce. Mzda 59 Kč/hod. + odměny, prac. úvazek zkrácený - 6hodin/den,
POUBA a.s. - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

Procesní inženýr, Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - 30000 - CZK měsíčně

Náplň práce: Zabezpečuje kompletní technologické činnosti, se zaměřením na dokumentaci, sledování a testování. Odpovědnost za vývojové
GS Caltex Czech, s.r.o. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka masa a uzenin, Prodavači v prodejnách - 12000 - CZK měsíčně

z: 8.7.2016 Požadavky: vzdělání - vyučení, praxe v prodeji masa, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Řeznictví H+H, s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 13500 - CZK měsíčně

A.B.TOBACCO Nový Jičín s.r.o. - 2016-02-25 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 12100 - 16000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ostrava - Zábřeh V případě zájmu volejte v úterky a čtvrtky na tel. nebo pište na e-mail. Co u nás budete dělat: - Prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům
BIVOJ a.s. - 2016-04-25 - Moravskoslezský kraj

PRODEJCE VÝPOČETNÍ TECHNIKY A KONZULTANT, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

Požadujeme - základní znalost MS Word, MS Excel, základní znalost práce s grafickým editorem (Photoshop, Gimp,...), pokročilá znalost počítačových komponent, počítačů, tabletů
PCsupport.cz s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Provozní manažer, Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
místo výkonu práce : Krnov - Min. praxe ve vedoucí pozici 3 roky, - výhodou praxe v oboru dopravního značení, vystudování školy s technickým
Značky Morava, a.s. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Řezník - bourač, Řezníci a uzenáři - 90 - CZK za hodinu

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
místo výkonu práce - MASO V+W, s. r. o. Červený dvůr č.p. 1128/33, 794 01 Krnov. Požadujeme: vyučen řezník nebo vyučen s praxi s bouráním masa. Odpolední
MASO V+W, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Řidič sklápěcího vozidla nad 12 t, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

vzdělání nerozhoduje, důležitá praxe min. 1 rok, ŘP sk.B, C, E + profesní průkaz. Místo výkonu práce: stavby dle působnosti firmy po severní
Kamil Fabisz - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Servisní technik IT a elektro, Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - 12000 - 21000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

POČÍTAČE ORLOVÁ s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SKLADNÍK/PRACOVNÍK V LOGISTICE, Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Požadujeme - manuální zručnost, samostatnost, fyzická zdatnost, průkaz na obsluhu VZV není nutný. Při nástupu zaškolení na obsluhu elektrického vozíku na palety. Životopis zaslat na
Job´s One s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Strojník/ce naražeč/ka, Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Místo výkonu práce: Ostrava - Kunčice V případě zájmu volejte od 8.00 do 11.00 a od 12.00 do 15.00 hod. nebo pište na e-mail. Osobně se můžete dostavit na adresu: Trenkwalder a.s., Soukenická 3181/19b,
Trenkwalder a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Strojník, traktorista, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 15600 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

Jiří Mikšík - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

Svářeč, Svářeči - 80 - 150 CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
z: 9.8.2016; požadavky: svářečský průkaz pro svařování v ochr. atm. CO2 a praxe výhodou; pracovní doba: PO - PÁ 6:00 - 14:30 hodin, 14:30 - 23:00 hodin; v případě zájmu kontaktujte
PROFIKON INTERNATIONAL s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

svářeči, Svářeči - 19000 - CZK měsíčně

Vstavování a svařování ocelových pílů -Manipulace s materiálem a výrobkem -Výhoda čtení výkresové dokumentace -Svářečský průkaz na CO2 -Výhoda
MaDeX, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ -KA, Uklízeči prodejních prostor - 60 - CZK za hodinu

*vzdělání nerozhoduje, mzda: od 60 Kč/hod., pružná pracovní doba, zkrácený úvazek (cca 5 hod./týdně), práce na dohodu o provedení
Motoscoot a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Úředníci cestovních kanceláří a agentur, Úředníci cestovních kanceláří a agentur - 14500 - CZK měsíčně

Pracovníci cestovního ruchu
Požadavky: vzděl. SŠ se zaměřením cestovní ruch, turismus, hotelnictví, případně vyšší, nebo praxe v oboru, podmínkou znalost min. 1 jazyka, primárně angličtina, ideálně kombinace angličtiny
Geovita, s.r.o. - 2016-02-25 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství VŘ 31/2016, Řídící pracovníci v oblasti životního prostředí - 20990 - 31550 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v zemědělství a lesnictví
Místo výkonu práce: 28. října č.p. 2771/117, Ostrava Oznámení o výběrovém řízení je na adrese www.kr-moravskoslezsky.cz v sekci
Moravskoslezský kraj - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Monika Horáková - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Speed Fox s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj