Práce Noční recepční, Provozní pracovníci Středočeský kraj Martin Vaic - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Noční recepční, Provozní pracovníci

Místo výkonu práce: Krupá Požadavky: střední úroveň AJ/NJ Zaměstnanecké výhody: strava zdarma Kontakt: Martin Vaic 602159687 nebo e-mail martin.vaic (at) centrum.cz

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Martin Vaic

Zaměstnavatel adresa: Do Jezírek 70, 270 53 Krušovice

Forma kontaktu: Martin Vaic

Job krátký popis: Provozní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistenti marketingu, Specialisté v oblasti marketingu - 23000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo pracoviště: - Zděbradská 72, 251 01 Říčany - Jažlovice Prvotní kontakt: - e-mail: kariera (at) familymarket.cz Upřesňující údaje: - Společnost Family Market s.r.o. zabývající
Family Market s.r.o - 2016-05-05 - Středočeský kraj

Asistenti společnosti, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo pracoviště: - Úžická 32, 250 70 Odolena Voda Prvotní kontakt: - tel.: 774 449 748 Upřesňující údaje: - SŠ nebo odborné vzdělání s maturitou - Čistý výpis
NexLands effectivity s.r.o. - 2016-06-27 - Středočeský kraj

Automechanik osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

PNEU - Šafránek s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Celní deklaranti - 20000 - CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství,
Celní jednatelství Zelinka s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Olivova 224, Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: 734 852 666 Po - Pá od 08:00 do 16:00 - e-mail: stravovaci (at) olivovna.cz Upřesňující údaje: - zdravotní průkaz - zkušenosti
Olivova dětská léčebna, o.p.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Obchodní zástupce - prodej komunální a silniční techniky, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pozice: obchodní zástupce - prodej komunální a slniční techniky Náplň práce : správa stávajících zákazníků ve svěřeném regionu, akvizice nových
PEKASS a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obchodní zástupci, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Pozice: obchodní zástupci Požadavky: - středoškolské vzdělání technického směru - řidičské oprávnění sk. B - znalost práce na PC Obchodní zkušenosti ( v oboru ) z přímého
OKNOPLASTIK s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ - místo výkonu: Buzulucká č.p. 108, 267 62 Komárov u Hořovic, požadavky: vyučení v oboru, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek
BUZULUK a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

ostraha drogérie, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 7500 - 10000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Bezpečnostní agentura shání ostrahu prodejny do drogérie Rossmann. Směny od 9:45-17:30 (včetně pauzy) od pondělí do pátku. Práce převážně vestoje avšak vhodná i pro invalidní
GENERAL PROVIDER s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek - 25000 - 32000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Místo pracoviště: - Pekárna ve mlýně, Turkovická 159, 251 65 Onřejov Prvotní kontakt: - tel.: 734 573 371 Po-Ne od 08:00 do 21:00 - e-mail: info (at) pekarnavemlyne.cz
Omar Ayala Jeronimo - 2016-06-22 - Středočeský kraj

POMOCNÉ PRÁCE V PEKÁRNĚ, Pekaři - 15000 - CZK měsíčně

PAC Hořovice s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ, Pomocní pracovníci ve výrobě - 90 - 100 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě
POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ - místo vykonu: Beroun, ul. Plzeňská (Objekt u nové myčky automobilů) . Upřesňující informace: pracovní doba v dopoledních směnách, výroba
Consulting RF s. r. o. - 2016-06-09 - Středočeský kraj

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 15500 - 17000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
požadujeme velmi dobrou schopnost jednání se zákazníky, orientaci v oblasti asijského, zejména jihokorejského trhu, korejský jazyk slovem i písmem, přijímací pracoviště :
Youngmo Ku - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Příprava a prodej pizzy, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 13000 - CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Jedná se o výrobu a prodej pizzy. Požadujeme: vyučení v jakémkoliv oboru (dle potřeby zaučíme), nutná je manuální zručnost a chuť pracovat. Práce je vhodnější pro ženy, možno
Martin Tomsa - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Project Manager Infotainment systému vozu, Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
Co bude Vaším úkolem? Projektové vedení uživatelského rozhraní infotainment systému - rádia Plán vývoje rádia v souladu s termínovým plánem Testy funkcí,
Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Řidič pro MKD, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 55000 - 58000 CZK měsíčně

Hledáte práci řidiče MKD nebo práci jako řidič kamionu? Tak to jste u nás na správném místě. Nabízíme školení řidičů, zajistíme
Josef Mička s.r.o. - 2016-04-27 - Středočeský kraj

ŘIDIČ SKUPINY C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 120 - CZK za hodinu

Vladimír Materna - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Řidiči nákladní dopravy, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Náplň práce: práce převážně večer a v noci; každodenní výjezd a návrat do výrobního závodu v Žíželicích nad Cidlinou;
Crocodille ČR, spol. s r.o. - 2016-03-04 - Středočeský kraj

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 10000 - 27000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
2 roky zkušenosti s řízením dodávky do 3,5 t, ŘP sk. B, ochota pracovat ve flexibilní pracovní době a cestovat do zahraničí (Německo), možné stravenky,
Linemart s.r.o. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

SANITÁŘI, Sanitáři - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

NH Hospital a.s. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

skladník-třídení zásilek, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 18000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
základy Aj, , fyzická zdatnost, znalost práce na PC, flexibilita, odpovědnost, VZV výhodou, svozový autobus z/na metro Zličín, příspěvek na dopravu,místo výkonu : Chrášťany u
TNT Express Worldwide, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Technici - elektroinstalační systémy, Ostatní technici elektronici - 22000 - CZK měsíčně

Technici elektronici
Místo pracoviště: - Všechromy 77, 251 63 Strančice u Prahy Prvotní kontakt: - e-mail: krausova (at) hlsystem.cz Upřesňující údaje: - komunikace se zákazníky - řešení technických dotazů
HL system, s.r.o. - 2016-05-19 - Středočeský kraj

Učitelé logistických předmětů, Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: Jičínská č.p. 762 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: 606 374 231 Doba určitá, po roce přechod na dobu neurčitou. Po zkušební době příplatky
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762 - 2016-04-29 - Středočeský kraj

Učitelé v MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20530 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Místo výkonu práce: Chudíř č.p. 16 294 45 Jabkenice Požadujeme kvalifikované učitele MŠ s organizačními schopnostmi, vstřícností k dětem a rodičům, komunikativnost, samostatnost, týmovou
Mateřská škola Chudíř, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Středočeský kraj

VEDOUCÍ VÝROBY, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 28000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Místo výkonu práce: Na Hrázce 22, Poděbrady. Náplň práce: vedení týmu cca 25 pracovníků, zodpovědnost za chod výroby - strojírenská
PolyComp,a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vrátný, Vrátní - 10000 - CZK měsíčně

Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost, certifikát strážného. Vhodné pro OZP. Místo výkonu práce: Strážnická 3586, Mělník. Kontakt: p. Pochylý (PO -
S.C.SERVIS Group, s.r.o. - 2016-03-14 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Mělnická zdravotní, a.s. - 2016-04-27 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra s osvědčením na lůžkovou část ORL oddělení, Všeobecné sestry s osvědčením - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Hledáme všeobecné zdravotní sestry s osvědčením na lůžkové ORL oddělení. Požadována schopnost samostatné práce. Směnný provoz Nabízíme:- adekvátní
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Zámečníci strojů - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Telefonický kontakt 7-15 hod. Zámečník kovovýroby. Základní svářečské zkoušky. Samostatnost při výrobě a schopnost číst výkresovou
VSK Dušek s.r.o. - 2016-03-02 - Středočeský kraj