Práce Nutriční specialista v dietetickém centru Svět zdraví, Specialisté v oblasti dietetiky a výživy Kraj Vysočina Grogo cz s.r.o. - nabídky práce

Nutriční specialista v dietetickém centru Svět zdraví, Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Místo výkonu práce Jihlava, Mrštíkova 16 - Svět zdraví. Pozice zahrnuje práci s klienty, odborné konzultace, tvorbu individuálních jídelníčků. Nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení, práci v příjemném kolektivu, práci s pevnou pracovní dobou, zajímavé pracovní benefity. Požadujeme: Vzdělání v oblasti výživy, popřípadě velmi dobré znalosti a ochotu dodělat si certifikovaný kurz, prodejní dovednosti, příjemné milé a profesionální vystupovaní, ochotu učit se novým věcem. Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na email uherpavel1 (at) gmail.com, Jiné výhody

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: Grogo cz s.r.o.

Forma kontaktu: Pavel Uher

Job krátký popis:
Specialisté v oblasti dietetiky a specialisté na výživu

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Druh pracovního poměru: Částečný úvazek

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik, autoelektrikář, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Vlastimil Dvořák - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

AUTO EURODIESEL s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 80 - CZK za hodinu

Přijmeme kuchaře/ku pro přípravu jídel ve sportovním areálu. Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost. Vyučení v oboru, u nevyučených v oboru požadujeme praxi v oboru. Zaměstnanecké výhody
Třebíč Nuclears - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Lektor (případně kontaktní pracovník), Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 100 - CZK za hodinu

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Požadujeme: " vzdělání pedagogického, humanitního nebo sociálního směru (min. SŠ) " schopnost pracovat s dětským kolektivem " dobré komunikační schopnosti " základní
Kolpingovo dílo České republiky z.s. - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

Marketingový pracovník průzkumu hraček, reprezentant firmy, Specialisté průzkumu trhu - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce Jihlava, Husova 36. Prezentace výrobků na předem smluvených schůzkách, průzkum trhu. (Výrobky: ručně malované dekorace a hraček určené do Mateřských škol
WD & profarben s.r.o. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

Odborná stáž pro handicapované osoby, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 100 - CZK za hodinu

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Místo výkonu práce Jihlava, Bratří Čapků 18. Náplň stáže: - zajišťování činností klientského pracoviště (práce na počítači, administrativa) - poskytování
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky - 2016-04-16 - Kraj Vysočina

odborný referent / vrchní referent Oddělení vymáhací, Pracovníci veřejné správy v oblasti daní - 18170 - CZK měsíčně

Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 26. 2. 2016 tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

POKLADNÍ - Žďár nad Sázavou, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Penny Market s.r.o. - 2016-03-04 - Kraj Vysočina

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 60 - 65 CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pomocný dělník, -ce v dřevovýrobě, Pomocní pracovníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

MAGNOLIA-STAV s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK DO VÝROBY PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
PRACOVNÍK DO VÝROBY PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ. Místo výkonu práce Okříšky, Třebíč. Požadujeme zručnost a praxi v zámečnictví, tesaství nebo truhlářství.
Roman Mižigar - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK SOCIÁLNÍ PÉČE - PEČOVATEL/KA - Mitrov, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 12960 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Kkurz pracovníka v sociálních službách výhodou. Nabízené výhody: - příspěvek na stravování. V případě zájmu
Domov pro seniory Mitrov, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

prodavač/ka (pouze pro OZP), Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 7000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Miroslav Pešout - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 82 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce Jihlava, Hradební 1, POMPO MAXI 211. Náplní práce je obsluha pokladny, zákazníků, doplňování zboží, aranžování výlohy, přijímání
POMPO spol. s r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Prodejní asistent/ka, Prodavači v prodejnách - 16500 - 20000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

CLIM CZ, s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

provozář se specializací elektrikář nebo instalatér - topenář, Provozní zámečníci, údržbáři - 13480 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
- vyučení v oboru elektrikář, elektrotechnické práce výhodou, zkušenosti s vodoinstalačními pracemi, zkušenosti z údržby administrativních
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

řidič nákladních vozů, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava. Nabízíme volné pracovní místo řidiče nákladních vozů. Jedná se o vnitrostátní dopravu.
DUBA, spol. s r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

řidič sk.C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 16000 - CZK měsíčně

FOREST CLASSIC s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič ve stravovacím provozu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 18500 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce Jihlava, Brněncká 54. ŘP sk. B, aktivní řidič. Celotýdenní provoz, střídavé směny 12-ti a 8-mi hodinové. Možno
Psychiatrická nemocnice Jihlava - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

sales manager, Obchodní zástupci - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
- VŠ ekonomického/technického zaměření, znalost AJ na pokročilé úrovni - slovem i písmem (vedení obchodních jednání), znalost dalšího světového jazyka výhodou,
Gabmar s.r.o. - 2016-04-21 - Kraj Vysočina

Seřizovač vstřikovacích lisů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 29700 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. , hledá zaměstnance na pozicí Seřizovač lisů samostatně seřizuje nástroje střihacích lisů nahazuje výrobu vyrábí dílce dle technologických
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

Terapeut, adiktolog, Ostatní fyzioterapeuti specialisté - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Fyzioterapeuti
Místo výkonu práce Jihlava. Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 3.
Diecézní charita Brno - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

Tiskař ofsetových strojů, Tiskaři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Tiskaři
*1 - 2 směnný provoz Předností pro profesi tiskař je polygrafické vzdělání v oboru, vyhoví však i vzdělání a současná praxe ve strojním oboru. Seřizování a příprava
TISKÁRNA UNIPRESS s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Učitel, doučovatel, Lektoři dalšího vzdělávání - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce Jihlava. Požadujeme: - minimálně SŠ s maturitou - dobrou znalost českého jazyka a matematiky - vysoké pracovní nasazení - komunikační a organizační schopnosti
Studijní centrum BASIC - Jihlava , o.p.s. - 2016-05-05 - Kraj Vysočina

vedoucí konstrukce, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: vedení týmu konstruktérů a technologů, konstrukční a vývojová práce v CAD programech. Požadujeme: znalost programů Solidworks, popř. Inventor, znalost AJ (min. na úrovni
TENEZ a.s. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina