Práce Obchodně-technický zástupce, Obchodní zástupci Jihočeský kraj LD OKNA a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Obchodně-technický zástupce, Obchodní zástupci

Požadujeme : ŘP sk.B znalost práce na PC komunikativnost iniciativní přístup k řešení úkolů zkušenosti s prodejem stavebních výplní, nebo ze stavebnictví výhodou

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 22000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: LD OKNA a.s.

Forma kontaktu: Alexandr Vlček

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

12 - PRACOVNÍK BĚŽNÉHO ÚKLIDU, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 12480 - CZK měsíčně

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého pracovníka. Nabízíme práci ve velmi čistém prostředí, v luxusním relaxačním
Kvalita - družstvo služeb - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 7000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

MH CB s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Truck centrum Strakonice s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK PRO MANIPULAČNÍ PRÁCI VE SKLADU, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 12000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: manipulační práce ve skladu (nakládka, vykládka materiálu), sanitační práce, Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, 100% docházka,
Global Leder s. r. o. - 2016-02-25 - Jihočeský kraj

DESIGNÉR, Návrháři interiérů - 15000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci

ALPS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA - ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

PRADDIS spol. s r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Miroslav Procházka - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

lakýrník do práškové lakovny, Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Zámečnictví Jiří Volek s.r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

Manipulant, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Manipulace s hotovými výrobky a surovinami, nakládka a vykládka kamionů¨. Požadujeme:platný průkaz VZV do 5T, praxe nutná! svědomitost, spolehlivost. Nabízíme: 5T dovolené,závodní
IMG BOHEMIA s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

MECHANIK - SEŘIZOVAČ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15500 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadujeme: vzdělání - střední odborné strojní, znalost NJ/AJ výhodou, manuální zručnost, praxe vítána, orientace v technické dokumentaci Náplň práce: seřizování
Würth Elektronik iBE CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obchodně technický zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pozice: Obchodně technický zástuce Požadujeme: -samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, organizační schopnost, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, aktivní řidič-sk.B, ochota cestovat, manuální
NOISE CONTROL - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

obsluha vyšívacího stroje, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
min. vyučení v jakémkoliv oboru; jednosměnná pracovní doba - pouze NOČNÍ směny, příp. možnost i střídavého provozu NOČNÍ, ODPOLEDNÍ;
blazek stick & caps s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Pracovník ostrahy objektů, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce Prachatice, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, místo je VYMEZENO pro osoby se zdravotním postižením, trestní bezúhonnost podmínkou, osvědčení
PERSEID.CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA NA ČERPACÍ STANICI OMV, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 11000 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Pracovní doba: turnusy krátký - dlouhý týden (bez nočních směn). Nástupní plat: 11 000 Kč + pohyblivá složka (čistá mzda 12 500 - 13 500 Kč). V případě zájmu si
Ondřej Janáč - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Náplň práce: zajištění chodu recepce, zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci, check-in a check-out hostů v rezervačním systému, vstřícná
VORS spol s r. o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Nabízíme: 15000,- Kč + procenta z prodeje turnusové služby - krátký dlouhý týden profesní růst možnost ubytování zdarma během směny firemní benefity Požadujeme: znalost
HotCZ s.r.o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

referent/ka odbytu, Odbytoví agenti - 13000 - CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
Společnost MOIRA CZ, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: REFERENT(KA) ODBYTU Pracoviště: MOIRA CZ, a.s., Kochana z Prachové 121, 386 01 Strakonice POŽADAVKY: praxe min. 5 let, znalost práce na PC, znalost
MOIRA CZ, a.s. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

Skladník - Zlín, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nové
PTÁČEK-velkoobchod, a.s. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

specialista oddlužení fyzických osob, Obchodní referenti - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
komunikativnost, zaměstnavatel se na dané adrese nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky či elektronicky možné nadstandartní pracovní výhody a odměny pro nejlepší pracovníky
Avanc s.r.o. - 2016-05-04 - Jihočeský kraj

STOMATOLOG/ŽKA, Kliničtí stomatologové - 40000 - 80000 CZK měsíčně

Zubní lékaři
Jedná se o stomatologickou kliniku ve výstavbě - info na www.dentalcarecb.cz Požadavky: odpovídající vzdělání v oboru, praxi v oboru minimálně 1 rok, příjemné vystupování,
Dental Care Jih s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Technický pracovník/kontrolor, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 15000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: - technický dozor ve výrobě a kontrola kvality - spolupráce na nových i stávajících projektech - přejímání hotových zakázek - zavádění
JHP Bohemia s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

TECHNIK V KULTURNÍCH ZAŘÍZENÍCH, Ostatní odborní pracovníci v oblasti umění a kultury - 100 - CZK za hodinu

Ostatní odborní pracovníci v oblasti umění a kultury
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Technické zabezpečení akcí - zvukařské práce Technické zabezpečení akcí - světelná technika Pomocné
Centrum kultury města Písek - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Topič - stroj na sušení štěpky, Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení
Topič - sušení štěpky, vzdělání základní, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup ihned, nástupní
D-Projects s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

traktorista + práce v zemědělském areálu, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

Ing. Karel Plucar - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČ/KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 60 - CZK za hodinu

Hledáme spolupracovníky do týmu ,kteří umějí vzít za práci a jsou flexibilní, spolehliví a práce se nebojí. Na všechny případné
OLMAN SERVICE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 4950 - CZK měsíčně

CENTRA a.s. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Jan Polata - 2016-02-15 - Jihočeský kraj