Práce Obchodně technický zástupce, Obchodní zástupci Středočeský kraj esel technologies s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Obchodně technický zástupce, Obchodní zástupci

Místo pracoviště: Kutnohorská 286, Kostelec nad Černými lesy Prvotní kontakt: e-mailem Směja Libor ( smeja (at) esel.cz), Davídková Jitka ( davidkova (at) esel.cz) Doplňující informace: Náplň práce: prodej automatických kotlů a kotelen vč. služeb s tím spojených, zpracování cenových nabídek, účast na výstavách při prezentaci služeb společnosti, poskytování veškerých technických informací zákazníkovi. Požadujeme: řidičský průkaz

Minimální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: esel technologies s.r.o.

Forma kontaktu: Jitka Davídková

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistenti, Všeobecní administrativní pracovníci - 19500 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo pracoviště: - Svémyslice 4 Prvotní kontakt: - e-mail: zamestnani-weurope (at) centrum.cz Upřesňující údaje: - znalost Nj na komunikativní úrovni podmínkou - znalost Aj výhodou
W! Europe, s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Číšníci - servírky, Číšníci a servírky - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: Hotel Pratol, Černokostelecká 422, 251 01 Říčany Prvotní kontakt telefonický - kdykoliv 323 604 960, mob. 603 546 737 p. Kozáková, e-mailem: reservation (at) hotelpratol.cz, popř. osobně
Pratol, s.r.o - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Číšník / servírka, práce v recepci, Číšníci a servírky - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Pozice: číšník/servírka, práce v recepci Jedná se o práci v baru Hollywood a nebo práce jako vedoucí recepce v penzionu Sebastopol. Nástup možný ihned. Mzda: 13 000,- až 15 000,-
Miroslav Rojík - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Dělník dřevozpracující výroby (obsluha strojů a zařízení) na prvotní zpracování dřeva, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 15000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
Společnost Danzer Bohemia - Dýhárna s.r.o. přijme šikovného kolegu na pozici Obsluha krájecího stroje. Požadavky: - pracovitost, spolehlivost; - ochota pracovat ve
DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. - 2016-02-24 - Středočeský kraj

KONSTRUKTÉR - PROGRAMÁTOR, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
Uchazeč o tuto pozici se stane významným členem oddělení technické přípravy výroby. Náplní práce je vytváření a správa výkresové dokumentace a programů
KOVONA a.s. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

IMOBA, a.s. - 2016-03-03 - Středočeský kraj

MONTÉR ELEKTRO, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení

ELSAKOM SERVIS s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Montéři, Montéři kovových konstrukcí - 22000 - CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí
Náplň práce: práce s plechem, montáže PU panelů, montáže chladírenských a mrazírenských dveří. Možnost zaučení. Práce po celé ČR. V případě potřeby
Montpur montážní společnost, s.r.o. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Obsluha gumárenských linek, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - 15500 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Vyučení v technickém směru vítáno. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní fond, čištění pracovních
ProPS, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha keramické linky, Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků - 84 - 95 CZK za hodinu

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a příbuzných výrobků
Místo výkonu práce: RAKO 3 Lubná u Rakovníka Požadavky: vzdělání vyučen nebo maturita, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
LASSELSBERGER, s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Podlaháři, Podlaháři (kromě parketářů) - 25000 - CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači
Místo výkonu práce: Ptácká č.p. 116/122 293 01 Mladá Boleslav 1 Kompletní podlahářské a související práce. Požadavky: chuť a schopnost odvádět precizní
STAVÍME BYDLENÍ s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Pojišťovací poradci, Pojišťovací poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Místo výkonu práce: náměstí Republiky č.p. 1052 Mladá Boleslav III Datum nástupu: 1.5., 1.6., 1.7., Pracovní poměr: smlouva o výhradním obchodním zastoupení Plat je
UNIQA pojišťovna, a.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Pomocní dělníci - baliči, Pomocní dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Náplň práce: jednoduché balící práce, kompletace výrobků, lepení samolepek. Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, dobrý zrak, zdravotní stav bez omezení.
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Požadujeme: praxe výhodou, nutný dobrý zdravotní stav, manipulace s materiálem nad 15 kg. Vhodné i pro cizince. Pracovní doba: 7:00 - 15:00 hod, práce i v SO a Ne. Místo výkonu práce:
Emanuel Halbich - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Procesní inženýr výroby, Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - 40000 - 45000 CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Pro našeho zákazníka, výrobní společnost na Kladensku, hledáme vhodného uchazeče. Náplň práce: pravidelné vyhodnocování výrobních indikátorů z oblasti
Humares s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

prodavač/ka ve vinotéce, Prodavači v prodejnách - 19000 - 23000 CZK měsíčně

Pracoviště: Benešov Prodej vína, doplňkového zboží v podnikové vinotéce, poskytování informací a poradenství zákazníkům. Prodej přes počítačovou pokladnu, 12hod.
Vinotéka Vinofol s.r.o. - 2016-04-28 - Středočeský kraj

Prodavači v pekařství, Prodavači v prodejnách - 8300 - 10000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Pekařství Šumava group a.s. - 2016-05-20 - Středočeský kraj

Prodavači v prodejně Maso - uzeniny, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovní náplň: prodej masa a uzeniny, objednávání a příjem zboží pro prodejnu, zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů Požadavky: vyučen
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Provozní elektromechanici, Elektromechanici - 1 - CZK za hodinu

Elektromechanici a seřizovači
Požadujeme vyučení v oboru, popř. ÚSO zaměř.elektro. Dále odbornou způsobilost podle vyhl. 50/1978 Sb. § 5,6. Čtení a používání technické dokumentace, znalosti a používání
Erwin Junker Grinding Technology a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidič vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

KWD Bohemia, s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Řidiči dodávkového vozu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo pracoviště: - Křižíkova 1859, 250 88 Čelákovice Prvotní kontakt: - tel.: 326 997 385, 602 695 055 - e-mail: pavlina.snajdrova (at) amiro.cz Upřesňující
AMIRRO, s.r.o. - 2016-03-19 - Středočeský kraj

Rozvozci jídel, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - CZK měsíčně

HMT s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Strojní zámečník, svářeč, Zámečníci strojů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplní práce je: Výroba konstrukcí a montážních přípravků. Řezání, vrtání. Sváření – precizní!
##pracodawca## - 2016-02-24 - Středočeský kraj

Truhláři, lakýrníci pro výrobu nábytku ze dřeva palisandr, mango a akácie, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Místo pracoviště: Baráková 237/8, 251 01 Říčany Prvotní kontakt: tel.: 777 867 246, e-mail: ravi (at) indickynabytek.cz Upřesňující údaje: Truhláři
BISHNOI S.R.O. - 2016-03-04 - Středočeský kraj

Úklidový pracovníci, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: - ÚJV Hlavní 130, Řež u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: 731 544 686 - e-mail: dagmar.sochorova (at) abfacility.com Upřesňující údaje:
AB Facility a.s. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Vedoucí obchodního úseku, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Přijmeme vedoucí/ho obchodního úseku, náplň práce: řízení chodu úseku. Výroba převážně automotiv (lisování, svařování).Požadujeme
Elko Nový Knín, výrobní družstvo - 2016-04-21 - Středočeský kraj

Vedoucí recepce, Provozní pracovníci - 21000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci

COMFI, s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Výroba lahůdek, Pomocní kuchaři - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

CATERING SOBOTKA s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Výsek, střih rukavic, Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - 15000 - CZK měsíčně

Modeláři oděvů, střihači a pracovníci v příbuzných oborech
Pozice: výsek, střih rukavic Tato pouice je nutná z rukavičkářského oboru. Nástup od 15.9.2016 na dobu určitou do 31.12.2016. Mzda: od 15 000,- Kč. Kontakt:Osičková
Georges Morand Production, s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

zámečník-svářeč, Zámečníci strojů - 17000 - 23000 CZK měsíčně

min.praxe v oboru 2 roky, praxe s prací s nerezem výhodou, základní svářečské zkoušky TIG,MIG, podmínkou. Státní svářečské
Gistra s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj